Mamici de iulie-august 2008 (23)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Adria bine ai venit! Esti pe listutza. Sarcina usoara si bebe sanatos si papacios!
Turturica, turturea daca tot bantui pe la ora asta pe net baga si o data de nastere aici sa te trec la catastif.

---------------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)
Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria spune:

Multumesc pentru primire si pentru sfaturi Turturicai, Mada_mxm si pentru urari. As avea o rugaminte Mada_mxm daca se poate te rog frumos sa ma lasi sa nasc anul asta si nu intr-o viata viitoare (20.008) please!!!... De 8 ani muncim din greu si intelege-ma, nu de alta, dar sint cam superstitioasa... si sperioasa...

Bebei sanatosi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Buna seara,

nu am mai intrat de mult.

Va rog sa completati si la mine in listuta cu un carucior ROZ :

Noi suntem bine, am avut ceva contractii in seara asta pt ca am facut drum lung ( 60 km) cu masina la o prietena buna de pe acest forum care mi-a aranjat o ecografie la ea in spital. Si asa am avut ocazia sa vad ce imi mai face bebeul si care e situatia. Mi-a spus ca am placenta f joasa si ca s-ar putea sa sangarez cam peste o luna, daca nu se ridica. In rest toate masurile sunt super ok si sunt tare fericita. Nu am citit atent ultimele pagini, o sa citesc si mai revin.

Noapte buna tuturor ! fara discriminare ( imi place faza cu fara discriminare, cred ca am citit-o deja de vreo 3 ori la subiectul asta si mi-a ramas in minte)



Sibylle 17+

Nasterea ariciului junior Poze cu noi si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Adria scuzele mele.
Bine ca ai zis ca asa am observat ca mai erau doua fete cu 20008 , s-a gresit si am dat paste si uite asa nu te lasam sa nasti anul asta.
Sibylle felicitari pt caruciorul roz. uhh nasol cu sangerarile ai grija de tine si burtica.

---------------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)
Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Sibylle pus carucior.
Turturica am zis de data de nastere si brusc te-a luat somnul?
Gata pe seara asta eu merg la nani. Somn usor si noapte buna tuturor si ne auzim maine!

---------------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)
Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria spune:

mada_mxm,
Saru'mina ca ti-ai facut mila de mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

ANKALAURA multumesc! eu stau aproape de acest cabinet si habar nu aveam de el . pretul de 2 miloane mai e de actualitate ori era acum cativa ani cand erai gravi cu bb1?
16+

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

quote:
Originally posted by MIKYCRIS

ANKALAURA multumesc! eu stau aproape de acest cabinet si habar nu aveam de el . pretul de 2 miloane mai e de actualitate ori era acum cativa ani cand erai gravi cu bb1?
16+

MIKYCRIS


la Iosup atat de morfo de trim I..morfo de trim II parca e 320..dar tu vrei de trim I asha ca e 200..sa nu uiti sa-ti iei cd..suna sa faci prgramare ca mai e liber dupa 5 feb..sau pe 24 parca ceda cineva programarea



Ana-Maria18+
am oMARIA!!!AMR 22sapt
proiectul bebe pink
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x3k83m_video008_events" target="_blank">filmuletze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

a inteles cineva ceva?sunt incoerenta!!e oboseala...imi e frica sa ma bag in pat..dc nu pot adormi, din nou??



Ana-Maria18+
am oMARIA!!!AMR 22sapt
proiectul bebe pink
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x3k83m_video008_events" target="_blank">filmuletze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

ANAXENA eu in sapt 20-22 de sarcina trebuie sa fac aceasta eco morfologica.presupun ca atunci sunt in trimestrul 2 de sarcina,nu?ori ba?off! nu stiu
16+

MIKYCRIS

Mergi la inceput