Mamici de iulie-august 2008 (21)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Gata... M-am programat la morfofetala de sem II, m-am inscris la scoala mamei si m-am programat si la nastere ca sa fiu sigura ca prind loc. Camy_pus te astept si pe tine, tare presimt ca ne nimerim in acelasi timp la clinica. Inscrie-te si la scoala mamei ca sa fim colege.

bujo 13+
album de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Gata, mi-am facut si eu programare la Dr Iosup pe 15 febr, cand voi fi in 14 sapt( doamne ajuta). Sper ca nu mi-am facut prea devreme programarea!!!
Bujo, tu iti faci a doua eco morfo?

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna fetelor!
la mine au inceput se pare insomniile, voi aveti asa probleme?

12+

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LARA76 spune:

Imi pare tare rau pt avalon. Imi dau seama cat de greu ii este.....Stie cineva in cate saptamani era?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estrella80 spune:

Nr. de la clinica dr-lui Iosup este 0724.46.46.46. si clinica e clinica Fortis, undeva pe Sandu Aldea, in acelasi loc cu cabinetul dr. Tutunaru. Pretul unei eco morfologice de trimestrul I este 200 Ron, cel putin asa mi s+a spus la telefon.
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Cristina eu morfofetala de sem I nu am facut-o ca medicul nu mi-a recomandat. Mi-a zis sa fac in sem II ca atunci se vad toate cele. Nu va zic ce ciudat ma simt ca deja m-am programat la nastere. Eu park si acum de abia ma obisnuiesc cu ideea ca sunt gravi si deja sunt pe lista de nasteri.

bujo 13+
album de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irda spune:

Salutare dragele mele!

Avalon!

Am o hipotensiune de vreo 3 zile de-mi vine sa "plec" de-acasa pe drum asa.....

8 cu 5.....9 cu 5 sau 6.....la 10 ajung doer cu o cafea tare la bord...dar nu pot sa bag nici cafea non stop ca o ia inima razna apoi!
Sunt tare trista....mi-e ca nu se oxigeneaza bebe cum trebuie la tensiunea asta!
Sambata mi-a dat de 2 ori eroare tensiometrul...era cu putin sub 8 ..daca va vine sa credeti!
Nu stiu ce sa mai fac...beau apa multa, mananc mai sarat putin.....beau cafea si mananc ciocoata......
Acum am o durere de cap de nici ockii nu pot sa-i tin deschisi....ma duc sa ma intind un pic ca poate imi trece!

Pupicei si aveti grija de voi!

Irda Bebe Antonia Codrina

cu Daria 13 iulie 2005

Poze Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Irda si eu am probleme cu tensiunea dar io am norocu sa mai ajung si la 10 cu 6. Si eu am reinceput sa beau cafea de cand au mai trecut greturile pt ca sunt o leguma altfel, plus durerea de cap. Nu cred ca e cazul sa-ti faci griji pt bb cu tensiunea mica, mai rau era daca era mare.

bujo 13+
album de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estrella80 spune:

Buna!
Si eu sunt o viitoare mamica de iulie-august 2008!Vreau si eu sa ma treceti pe listutza.
Ce trebuie sa fac?
Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

miercuri am progr la ora 16 la dr herghelegiu,sa mi tineti pumnii!!
ANA XENA,cand aveai programare la dr iosup?si cum asa,te au sunat si ti au zis ca sa nu mai vii?
EU PE 24 IANUARIE,ORA 11 AM PROGRAMARE LA DR IOSUP.daca totul va fi bine la eco de miercuri,voi renunta la eco de la dr iosup,asa ca iti cedez programarea bucuroasa.sau,daca nu vrea ana xena,poate vrea altcineva.
NATI,sa ti traiasca gabriel!!
LARA,iti doresc sa fie bine!
LCAZANGIU,multa sanatate!
SUN SMILE,bine ai venit si felicitari pt fetita!
OFF,AM SIMTIT UN gol in inima cand am citit de AVALON..stiu cat de mult isi dorise sarcina asta,cat de greu ramasese insarcinata si cat de fericita era!!avalon,poate dumnezeu va face o minune si data viitoare va fi cu noroc.suntem alaturi de tine!
IRDA,sanatate multa si ai grija de tine!tu cam de cate ori il simti pe bebe pe zi,ca eu in ult zile mai mult de 3/4 ori nu l simt..
JOVANA,felicitari pt fetita!
ANKA LAURA,ne asemanam la felul de a gandi.asta desi eu nu fumez si n am facut o niciodata.
pup toate gravidutele.

Mami de Cris si 17+

Poze Cris

Mergi la inceput