*Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (123)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

nemary, si eu am mai experimentat "cutite" down there, dar de data asta am zis ca o sa crap!!! In fine, a trecut, nu am niciun alt semn, as vrea eu!

LauraIoana si Angelique, ce frumoooos... Chiar mi-au dat lacrimile... Chestia cu oglinda... Eu cred ca o sa ii atarn o oglinda deasupra patului... Ma si vad! Eu sunt cam obsesiva de fel si muult exagerata in multe privinte. Acum bravez si zic ca o sa fiu o temerara, dar prevad ca o sa imi fie teama si sa il intorc pe bebe de pe o parte pe alta!
Laura... Ce rau imi pare sa aud ca ii pui antibiotic in ochiuti... Si a fost foarte dureroasa treaba cu "plangea cand o dezbracam de pampersi"... Bietul sufletel, ce mic si chinuit e! Ooof, asta ma rog, sa fie baby sanatos... Si toti bebicii de la odisee si din intreaga lume!

38+

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/" target="_blank">Pozici

AMR 8 ZILE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

Laura si Ange......din inima

Alina 35 si Stefania
http://bd.lilypie.com/HzUhp2.png


AMR 5 Saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

Lasa mai Laura, ca e mica si nu isi va aminti..nimik din durerile astea..bebelusha si pe mami...

Alina 35 si Stefania
http://bd.lilypie.com/HzUhp2.png


AMR 5 Saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Laura - Bine ati venit acasa!II doresc multa sanatate micutei iar tie recuperare rapida.Nu te mai ingrijora caci, sunt sigura ca te vei descurca.
***Asteptam poze cu micuta.

POZE - David Jonathan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Laura si Angi inseamna ca nu sunt singura nebuna care o mai misca din cand in cand sa vada, ma duc langa ea sa o aud respirand

Mistshu si Angi merrsi de raspunsuri speram sa nu avem probleme

Apropo la ceai indulcit avem voie cand alaptam

Louiza mamica de Yasmin - Elena
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Fetelor am trimis noze pe contul comun ca nu apuc sa le pun aici, mai trimit eu

Louiza mamica de Yasmin - Elena
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nour spune:

MITSHU si eu ca si tine... acum ca bebe ar trebui sa coboare, il simt intre coaste si parca e mai sus ca niciodata.
Azi ma intreba cumnata-mea daca simt ca mai am sau o sa vina bebe inainte de termen... ce sa simt ca mie mi se pare ca bebe parca o ia in sus pe gatlej decat in jos. Cat despre arsuri... am dat cu de toate si nu mai trec, cel putin in ultimele zile de la orice fac

Zuzici, voi cum v-ati pregatit sanii? Ati facut masaj la sfarcuri? Creme ceva?

Ahh... si de la inceputul sarcinii m-am dat de cel putin 2, 3 ori pe zi cu crema antivergeturi pe burta si coapse... dar vad ca in ultima saptamana burta mi se exfolieaza... de ce oare? Sa fie de vina crema? E aceeasi de la inceput...

37s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nour spune:

Ah... am facut si infectie urinara... e a doua oara in sarcina
Dr mi-a dat Zinnat de doua ori pe zi, 5 zile... a mai luat cineva? E ok?

37s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


LAURICI bine ai revenit pe forum!! noi suntem inca 2 in 1 dar maine sper sa avem si noi parte de marea intalnire. imi pare rau ca Thea a suferit dar totul este spre binele ei!

angi ce m-am amuzat .. hai ca nu l-am omorat nici azi .. si mie mi-e teama dar sper sa ma descurc!

alinuscha sper ca maine sa fie ziua cea mare .. sa nu ma mai amane ca nu mai suport!!



41+ EVA MARIA
AMR ..HABAR NU AM!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
Am ajuns la termen dar nu prea vreau sa ies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrittza spune:

laura si angi sunteti fenomenale!
dar eu sunt sigura ca sunteti niste mamici minunate si ca aveti grija de puiutii vostri cum nu se poate mai bine!

gabrittza 36sapt+Daria Maria
AMR 4 SAPTAMANI?

Mergi la inceput