FIV la Medlife

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luci.eilm spune:

Gianina, Comisia de Sterilitate era alcatuita din dr. Predoi (sotia) si dr. Bolintineanu. Asta a fost in noiembrie. Datorita faptului ca dr. Predoi este acum in concediu de maternitate, am inteles ca a inlocuit-o embrioloaga. In cadrul acestei intalniri se studiaza dosarul si se stabileste conduita viitoare. Toata lumea are aceasta intrebare (si eu am avut-o). Ar trebui sa explice si ei..
Claudia, eu sunt inca in stand-by.

Binecuvantati animalul fara stapan si copilul fara parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Multumesc mult Luci,

Cred ca de saptamana viitoare incep si eu demersurile pentru fiv. Am programat vineri un control la endocrinologie si sa vad spre ce ma indruma. Luna trecuta mi-a spus ca daca nu raman insarcinata natural, nu pot face histero..., nu pot astepta sa se incalzeasca , sa vina vara, asa ca ea imi recomanda sa trec direct la fiv. Cum luna trecuta nu am reusit performanta mult asteptata, as vrea ca vineri sa-mi spuna ce investigatii sa mai fac si eu si sotul si daca e sa mai incerc o luna ...bine, daca nu, macar sa le am facute sa mai castig timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Fetelor abia in martie am reusit sa ma programez la comisia aia de sterilitate!!!! nu mi a venit sa cred ce tarziu!!
Luci merci de mesaje pana la urma au raspuns la telefon dar ti am zis abia peste o luna ca sa ajung la comisie.
Pupici la toate.

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Da asa tarziu te-au programat? Eu am facut programare pe la mijlocul lui ianuarie pt februarie la dnul Predoi...
Poate o fi mai aglomerat la comisie...
S-au pus fetele pe facut copii prin Fiv

Succes la toata lumea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Roxifoxi dr Poianu este medic al spitalului Polizu nu are nici in clin nici in maneca cu Medsana. Despre Poiano pot sa iti spun din experienta verioarelor mele care au nascut cu el ca da este un super aspirator de bani. Despre cat de bun este nu pot s aiti spun ptr ca nu am fost pacienta lui niciodata.
Multa bafta tuturo fetelor care fac FIV indiferent unde.
Un norocos de la un FIV norocos Mihnea de 2 ani si 7 luni.
Victoria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Da iubu asa tarziu m-au programat nu mi a venit sa cred si eu am fost in ianuarie la dl Dr si am facut histeroscopie acum 2 sapatamani si nu a fost nevoie de asa o amanare pana nu stiu cand , pur si simplu am fost sa ma programez si m-a chemat dupa vreo 5 zile. Cred ca s-au apucat toat e fetele de Fiv de aia s-a aglomerat.pupici.

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

miruna sa inteleg ca te-ai decis pt FIV
imi pare bine ca ai luat o decizie si sper sa iti reuseasca din prima
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Va rog stie cineva daca au inceput FIV la Medlife?
A reusit cineva ?
Multumesc,
Coco

http://tt.lilypie.com/JyjDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Montytaiana pupici multi, merci mult de urare sper sa putem trece toate la statutul de mama cat de curind.Bafta si tie.
Pupici.

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_lolutza spune:

Fetelor, ce scema de stimulare ati facut voi pt, fiv?

Mergi la inceput