Timisoara, Impreuna! ( 75 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Spiderman Paul multa sanatate si multe cadouri



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la mine...

Silva draga, sa-ti traiasca Paulica...
Sa creasca mare, sanatos si sa va bucurati de el...

La multi ani, Paul!



Mai revin....

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

LA MULTI ANI PAUL !!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare, salutare!

Silva sa-ti traiasca feciorasul, multa sanatate, fericire si bucurii!

Ma bucur ca prind bine stirile cu Poli. Ai vazut, vine Badoi ... si au zis ca mai cauta o alternativa la Latovlevici, dar probabil ca va fi un fotbalist strain .... Cu lasatul de fumat cum stai??



Dorisake sa revii tu la prima iubire si sa mergi la jurnalistica? Stiu ca in magazinul respectiv e cald si cam inghesuit dar eu zic ca merita chinul, au lucrusopare faine si de calitate. Iar acum cu reducerile astea parca tot ma mai bate gandul sa mai profit....

Katik nu am apucat sa fac papica faina ca am avut sedinta la 20,30 aseara si pe urma am mers in oras sa sarbatorim asa ca inca . Si nici la Debrecen nu plec, cel putin nu saptamana asta dar ... c noutate fierbinte astazi la 13.50 vine cu avionul Badoi de la Steaua.


Clau chiar ai scris destul de calm pt asa intamplare. Ai mare grija, la volan e cumplita o clipa de neatentie. Din fericire Spiridusa sta linistita cand e numai cu mine iar dac mai e cineva in masina o las exclusiv in grija lui.

Deya spor la invatatura in continuare. Nu stiu cum sta treaba cu jurnalul dar de bolduit e simplu. Selectezi numele si apesi in fereastra Format pe bold iar daca vrei sa fie si colorat alegi mai intai culoare. Cred ca am explicat de m-am imprastiat

Ana, pana in 17 e inchis la cabinet?????? Oau, ce naspa, chiar cand iarasi aveam trairi, da din alea de numai o smotroceala buna de a ta mi le scotea din cap

Ieri seara am avut la firma prima sedinta din anul asta si am fost anuntata ca mi s-a marit salariul. Iar eu in loc sa ma bucur stau si ma cuget ca acu au crescut si asteptarile, si daca nu fac fata .... eh, trairi din astea de pesimist cronic. Cand eram la Europa Nova sufeream ca ii salariul foarte mic, indiferent ce fac si cat de mult muncesc nu primesc un ban in plus iar seful e un pisalog si un . Iar acum cand am si eu un salar ok, plus marirea, plus sefi super faini care nu-mi cer socoteala si par incantati de ce fac ... tot nu e bine . Probabil ca e trasatura de familie, pe linie paterna toti au fost prapastiosi si pesimisti!

Mamica de spiridus

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Claudia ti-am trimis PM acum.

Danutza fericit-o

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ei, si acum scuturam un pic la danitin:
hai, capul sus ca e de bine!!!!!! faci f. bine ceea ce faci, de aia ti-au marit salariul!!!!!!deci, anul a inceput super fain, asa o sa fie tot anul!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

No, fetele, nu ati ghicit...
Iaca aici...www.arte.uvt.ro/index1.php?sect=ap&page=fv" target="_blank">ce-mi doresc

Deci, Fac. de Arte, sectia Foto-Video

Ceva reactii?
Anda, ce zici?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

doris,
io zic ca ti se potriveste la fix!
bafta si da-i bataie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

fetele, la voi merge UPC-ul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Katik, merci, e un vis...
Mie imi merge UPC-ul...e ok...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput