Timisoara, Impreuna! ( 75 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by katik

fetele, la voi merge UPC-ul?

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi




... merge upc-ul

danitinule felicitari si mai lasa prapastiala ca atragi ce e rau ... .Mai bine ia o sticla cu ceva si bucura-te

Dorisule stiam ca e ceva legat de arta , dar la foto nu m-am gandit. Pai se face faculta pt asta?
Oricum e suuper tare



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

multam fetele! la mine tot nu merge
si tocmai am vrut sa-l pun un pic pe robi la desene ca trebuie sa fac mincarea, pina acum ne-am fugarit prin casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Doris mama.....uauuuuu........Sincer si din tot sufletul nu pot decat sa te felicit si sa iti doresc bafta la examen....pentru ca nici nu ma gandesc ca nu te vei inscrie si am sa stau pe capul tau sa te pisalogesc pana te inscri la faculta,de ai sa zici saru-mana cand ai sa scapi de mine....Bravo,bravo,bravo!Da-i bataie!

Dano....ce-ai femeie?Ti-i cald ci limba-n gura?Nu ti-s toate tiglele pe casa?Ce problema te framanta de nu mai gandesti logic?Asa cevaaa...n-ai vazut!La Nova salar mic,munca cat cuprinde,sef tembel.Nu era bine,am inteles!Aici salar mare si bun,munca lejera,sef sa-i pupi picioarele si tot nu-i bine?Unde-i buba?
Hellloooooooo....weak up,coana!Lasa dracu' frisoanele iernii si depresia....uita-te pe geam,ca a iesit soarele,chit ca-i cu dinti!
Una peste alta,felicitari de marirea de sa;ar.Daca iti prisosesc,da si la altii,ca e nevoie!Hai te pup!

Mai dau eu p-acilea,printre scrisori si numere...nu va laaaaas,nu scapati voi asa rapid de mineeeeee....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ana,
asta ii trebe la danitin!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mersi Laura am primit,imi pare ft rau si Mariaa numai e langa mama ei acuma,am inteles ca s-a intors la tm si mama a ramas la Tg Mures,e cumplit mai ales sa fi departe de mama si sa stii ca ea sufera si nu o poti ajuta cu nimic.
Da intr-adevar Dani cred ca are astenie nou inventata,baga o supa de fructe de mare si trece .
Deci Doris hai ca am fost pe aproape,tot ceva inventiv,design fotografic, o sa ai timp tu asa ceva draguta cu guraliva de fiica-ta acolo trebuie concentratie nu gluma,iar povestitoarea ta nu cred ca va intelege asta ,glumesc,iti doresc succes mult daca chiar esti hotarata,cu toate ca pana in toamna mai e vreme.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ce mustruiala mi-am luat!!!! Da o merit .

Ana asta imi lipsea !!!! Sa ma iei tu in suturi, oi fi eu putin masochista . Merci de scuturatura. In afara de voi nu are cine sa mi-o administreze. Mamanu e mai panicarda decat mine,dac povestesc ceva trairi din astea o luna tot sta pe ganduri si se cugeta oare nu-i ascund ceva, ceva de rau, probleme, alea alea. Iar sotiorul la calmul lui se uita lung, zambeste milos si da din mana a lehamite.

Katik merci si tie! Iar la mine merge UPC-ul.

Aida sa stii ca ma gandesc si eu ca atitudinea negativa atrage necazuri. Ai dreptate. Cat despre am bagat o ieri seara in oras cu sotiorul. Trairi insa tot am avut...

Clau asta nu-i astenie asta-i pesimism cronic!

Dorisake super vis! Sa dea Domnul sa ai ambitia sa-l indeplinesti

So, daca tot v-am transformat in psihologi de ocazie m-am tot cugetat si eu la ce gandesc si am ajuns la concluzia ca, probabil, nu am incredere in mine. Poate prea multa vreme am lucrat cu oameni la cate tot ce faceam nu le mirosea a bine, nimic nu era suficient, nimic nu merita recompensat. Si de aici mi-am format un stil sucit de a gandi. Vreau sa incerc sa-mi iau avant, stiu ca pot dar ... am asa o stare ciudata. Ma, io scriu, io citesc io ajung la concluzia ca nu reusesc sa exprim ce vreau. Asa ca mai pitrocesc putin, dar oricum merci de scuturaturi parca m-au mai dezmortit. Se impune o intalneala pt scuturatura face to face. Va las momentan ca vine la aeroport Badoi si trebuie sa-l prind.

Mamica de spiridus

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Fetelor, va multumesc din suflet pentru urari! Multe bucurii si impliniri va dorim.

Ma grabesc, ma duc la scoala sa-i duc tortu si sucu dupa care revin.

Va pup

Poze cu noi
www.onetruemedia.com/shared?p=49637cc8cc6e5649623278&" target="_blank">Craciun 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Na saluti...

Sunt home, ma apuc de treburi gospodaresti...

Claudia, hai sa-ti explic, asa pe scurt...
Maria este la Tg. Mures, in spital, langa mama ei, nu a venit inca acasa, daca totul era ok, venea inapoi, dar acum nu mai vine...sta langa patul ei si o vegheaza.
Acum trece printr-un moment cumplit, foarte greu, desi am promis ca nu mai scriu nimic aici, asta fiind dorinta ei, dar am vazut ca te preocupa problema, ca si pe noi, de altfel...

Sunt pe ms, cine vrea informatii va raspund...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ok Dorismi-a scris Laura pe PM, acuma stiu cum sta treaba,dar tu ai scris odata ca Mariaa urmeaza sa vina (aseara nu stiu ce zi sigur) de aia am crezut ca e mai dureros ca ea a trebuit sa se intoarca acasa,ok am inteles hai ca nu intru mai mult in detalii,e subiect tabu doar,nu prea sunt curioasa din fire sa nu crezi ca bazai cu ceva,doar ca eu ca si voi (voi fiind mai indreptatite ca mine) imi fac griji pentru Mariaa,imi inchipui prin ce trece,eu am fost distrusa ca nu am putut fi langa bunica mea cat a fost bolnava deoarece am fost aici,dar-mai langa mama,nici nu vreau sa ma gandesc,apropo fetelor mie nu imi merge mesenger de la yahoo dar daca cumva are cineva skype va dau id meu pe PM.
Dani,Dani pai de unde atata pesimism pe tine,zau asa,doar ai recunoscut ca nu ai motive sa fi asa,daca vi-asi povesti eu prin cate faze penibile am trecut aici,ar trebui clar sa ma declar pesimista acuta, dar nu te poti lasa coplesita de stari din-astea cand stii ca ai niste copii care au nevoie de o mama vesela,sanatoasa,puternica,neobosita vesnic ptr ei si mofturile lor. pe toate.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lormi spune:

SPIDERMAN PAUL sa fii cuminte si sa-ti asculti parintii !Silvana sa-ti traiasca feciorul si sa va aduca numai bucuriii!Cum merge cu lasatul de tigare?
Katik ce-ti fac gorobetii?Mi-ai facut o pofta cu crevetii aia.......
Danitin felicitari pt. salar si la mai mult.
Doris daca mai ai ceva noutati trimite-mi si mie pe PM ,te rog ,sau pe messs. pt. desteapta si felicitari pt. decizia de a urma o facultate.Da-i bataie !
Laurelu ce mai face Maya?Am o rugaminte la tine daca ai reteta de Tiramisu te rog sa mi-o trimiti si mie pe PM.
Claudia imi pare rau de ce a-ti patit cu masina,bine ca sunteti teferi.
Ana te-au sechestrat la locul de munca?Mai poti?
Aida ce mai face ?
Deya bafta la examene
Eu m-am programat pe maine seara la sa vedem care e situatia.Am inceput de ieri scarbiciul,ce nasol e .
Pup toate gagicile

Lormi

Mergi la inceput