Timisoara, Impreuna! ( 75 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Dorisule lasa ca eu o sa visez la noapte si o sa iti spun maine dimineata ... pe la 11



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Neatza!!!!!!
Cafeluta pentru fete


Anda am inteles ca avem o cunostinta comuna

Laura mi-a placut de tine aseara,si in general imi plac postarile tale ma binedispun

Deya bafta

Va pup pe toate si o zi buna

un suflet trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Ce cool a fost Aida ,te-ai autodeclarat clarvazatoare,super hai sa apelam la tine sa ne rezolvi problemele cu visele ,glumesc dar a super faza serios,sper ca ai trecut de la cosmaruri la ceva romantic si linistitor,apropo ai dezlegat deja misterul lui Doris .
Mai Doris eu nu te cunosc prea bine,adica deloc personal,dar asi tinde sa cred ca te-ai pasiona designul vestimentar,are legatura cu ce faci acuma si la idei-inovatii,nu te intrece nimeni,pana acuma,dar stai ca vine fiica-ta din urma ,nu stiu am dat si eu cu presupusul,doar ne-ai pus pe toate la ghicitoare,cu toate ca asta e prea simplu de ghicit cred ca e ceva mai complicat ce tii doresti sa studiezi.
Cu atentia la volan cateodata simt si eu ca plutesc in timp ce conduc,intra-devar noi femeile,mai ales cand sunt si copiii cu noi,ne concentram mai greu,nu pot concluziona azi de cat ca parca am avut un moment de amnezie,deci chiar nu pot spune ce s-a intamplat dar parca motorul nu a fost mort,nici nu are cum sa moara in mers ce naiba e masina noua,ma gandesc sa fi scos Andi din viteza,nici asta nu merge daca nu tii apasat ambreajul,mai face el prostii de genul ca trage frana de mana in mers,dar nu stiu sa fi fost asta ieri,oricum ma roade ca nu stiu cu ce am gresit de am tras asa o sperietura.
Eu in tm nu cred ca m-asi risca sa conduc,cu toate acolo am facut scoala de soferi,eventual un automatic dar nervi ptr alti conducatori impertinenti nu asi avea,cum spui tu Laura ca ti-a taiat un bou calea,eu asi face cu nervi la volan.
O zi buna,cafeaua a dat-o deja Lore care numai are timp sa pove nimic .

pe toate,o zi buna va doresc.
Doris daca ii mai scrii cuiva despre mama Mariei pe PM te rog trimite si la mine,vreau sa stiu ce s-a intamplat si cum se simte mama ei.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza fetele!
lore, sar'na pt cafea, sar si eu cu una mare si tare la interval:
. azi cum esti?
claudia, doamne-ajuta ca nu ati patit nimik! uff! aveti grija de voi!!!!noroc ca ai mei inca nu se cearta (ca unul nu stie sa vorbeasca) dar va veni si vremea aia. vreau si io din primavara sa fac scoala de soferi, na, am zis-o!
deya, tinem pumnii si azi si miine!!!!sigur il iei, stiu io!si mie mi-e dor de sesiuni, tare-tare!!!!!
laura, bine ca ai rezolvat-o cu maseaua! dar vezi ce faci in we, vorba aidei!ca atunci vin toate belelele. felicitari pt dintzoci, si noi tot cu asta ne luptam puternic. o noapte dormim, una nu(azi-noapte a fost aia in care am dormit).
aida, de azi cura? ma bag sa citesc, sa vad cum merge.ce face motanul, s-a reparat?
doris, ceva facultate de estetica? daca nu cumva litere?
ma duc sa mai citesc in urma ca ati clampanit aci, nu gluma si nu mai tin minte, uit de la mina pina la gura





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

na, claudia, postaram deodata
danitin, cum fu papitza?nu putea sa fie decit. te duci si tu cu poli la debrecen?sa aflam stiri fierbinti, nu calde
silvana, spor la cura. lasa, sa-ti fie de bine festinul de craciun, o data e in an, cura ai tot timpul anului...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

'Neatza fetelor!
Acu nu demult m-am trezit,mi-a dat trezirea bubulina mea.

Claudia am vrut eu sa vorbesc cu tine acum dar din pacate nu ai activat PM,soryy.
Hai lasa leneveala in pat daca inca nu esti la trabaho si activeaza Pm-ul.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:



LA MULTI ANI! Spiderman Paul de mami Silvana!

Sa cresti mare si sanatos si sa aduci parintilor tai multe si nenumarate bucurii!!!!

Silvanadraga,sa-ti traiasca sanatos flacaiasul frumos si destept!Sa fiti si voi sanatosi,ca sa-l puteti creste asa cum se cuvine si va doresc viata frumoasa si implinita acolo unde sunteti!Sa aveti o zi minunata si distractie maxima!



Fetele dragi...io am luat-o de coada de cu dimineata.Ma sunau la ora 9 fara ceva colegii de la Tg.Jiu sa le dau numere de ordine de deplasare....asa ca se prevede o zi plina de activitate,iara...
Hai ca va pup pe toate acuma si de am timp intru macar sa va citesc,ca sa nu raman de coada turmei,ca de obicei....Mai vorbim!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Rezolvat laurel da pe asta chiar nu am mai stiut-o,dar uite ca am descurcat-o,credeam ca e de la sine activat,abia acu am vazut ca la mine nu apare asa cum apare la voi sus PM,ce sa faci mai invat,care pat ca e rece de la 6,30 cand o pregatesc pe Deni de scoala,apoi la 7,30 pe Andi de gradi si acu e mancarea pe foc deja si o tura de rufe spalate,ma apuc de calcat imediat.Da sa stii ca eu m-am suparat ieri pe tine cu mama ,am si sunat-o aseara pe mamicu meu .
Azi e ziua lui Paul?Sa-mi fie la nas ca nu m-am uitat,dar ma iau si eu dupa Ana

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

Sa va traiasca baiatul,sa va aduca bucurie in viata,sa fiti o familie fericita si unita.Distractie placuta si cadouri multe pentru Paul azi,.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata si de la mine.
e buna si amara ...
Doris nu am mai visat nimic sau cel putin nu mai retin ca m-am tot trezit.
Vestimentar si litere nu cred , ca nu are nevoie (deja e pe val).
Ma mai gandesc

Silvana scuze , stiam ca am omis ceva. Craciun fericit! si lasa dieta pana trece si bucura-te acum de bunatati

Fug ...



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ioi, mi-e rusine rau de tot:
SPIDERMAN PAUL
silvana, sa-ti traisca feciorul, sa creasca mare si sanatos si sa va aduca numai bucurii!!!!

Mergi la inceput