* Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (108) *

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Ozi imi face un masaj bestial la picioare maini si umeri...isi poate deschide cabinet! In afara meseriasului de la clinica Efosan din ef. nord nu am mai gasit degete atat de pricepute. Imi intepenesc oasele teribil...parca de cand ma trateaza copilitza mea nici nu ma mai umflu...

35+ Tudor Gabriel
AMR 23 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Iry, sa inteleg ca tu te bagi la o naturala...si mai smechera! Ti-ai rezervat salon de 100ron?

35+ Tudor Gabriel
AMR 23 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by grati.ela

fetelor, este posibil ca bebe sa fie extrem de puturos intr-o zi? e drept ca am dormit ca muscata de musca tzetze pana la 15 dar de atunci Tudor nu a dat semne de trezire pana acum vreo ora cand am dat tv tare, am ras si 2 buc de cioco, o buc de praji am baut si apa...dar fata de zilele in care era chiar violent acum erau destul de calme miscarile. Ma cam ia cu grija mai ales ca am tot soiul de cosmaruri...

35+ Tudor Gabriel
AMR 23 de zile




si eu am patit ieri nu l-am simtit pe bebe,apoi am simtit cate ceva asa vad dar nu-mi dadeam seama ca chiar misca...am fost super stresata am incercat cu cafea, inghetata,apa rece dupa cum m-o sfatuit irlandeza si nimic...am crezut c=-o iau razna m-am gandit numa la nebunii intr-un final pe la 2jum noaptea s-o indurat de mine si si-o inceput gimnastica...si azi a fost tare bun cu mami ca s-o intins toata ziua si mami o fost fericita
asa ca nu-ti fa griji, o fi fost si el mai lenes azi!

Moni 36+,

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496" target="_blank">poze de tot felul

atat mai avem


AMR 4 SAPTAMANI!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinouka spune:

quote:
Originally posted by grati.ela

Iry, sa inteleg ca tu te bagi la o naturala...si mai smechera! Ti-ai rezervat salon de 100ron?

35+ Tudor Gabriel
AMR 23 de zile



n-am rezervat. l-am intrebat pe dom' doc ce tre' sa fac, cand tre' sa incep sa ma agit ca sa rezerv "cazarea", si mi-a zis sa stau calma ca ne ocupam de asta la momentul potrivit. il mai pisez o tura luni. ;-)
tu?

irina 39 Rares

http://bd.lilypie.com/RXHAp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

aloha!

am halit in oras, a donalds:)) o glicemie d emi s-au invartit ochii in cap:))) ha ha ha 97, daca va vine sa credeti:)) am bagat premiu biscuiti fara cioco:)

LAURA IOANA, asteptam cu sufletul la gura sms-ul maine ca-ti tii fericita puiul in brate! muuuuuah! curaj! de data asta va fi absolut M I N U N A T!

Creata, mersi mult de urare:) am un sot special, un copil si mai special iar eu sutn cea mai speciala dintre toti:)) o rasfatata ce mai:) hai, curaj, ca poate nastem in aceeasi zi:) cu toate ca sunt programata in 8:))

am si eu chef de un dush, mah da mi-e lene, ma credeti?

cine intreba de masa d einfashat? va spun sincer ca cu bruno am improvizat o chestie... ashea sa putem sa-l schimbam la baie. ne-am chinuit da' vorba aia, ne-am obisnuit. acu insa, cum am schimbat aranjamentele in baei, am luat o masa d einfashat de nu incetez sa ma laud si sa ma felicit. e perfecta pentru spatele si genunchii mei, si lui bruno ii place de numa! in dormitor...e o salteluta pe o comoda de-a noastra si cam atat:) dar e drept ca acu am dexteritate, se pune altfel problema:) dar in baie... ma felicit inc ao data ca amluat masuta d einfashat:)

miri_mik 38s en cours bebe sacha
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii
http://b2.lilypie.com/DjTMp2.png
http://bd.lilypie.com/25XKp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinouka spune:

heheheeee, cine n-are ozi, sa-si cumpere. eu miorlai de fericire si daca imi trage dragos putin de degetele de la picioare...un masaj ar fi ceva de vis dar n-are cine sa ma ajute. nu sunt mare amatoare a stilului "in forta". mai ales ca resimt altfel durerea ca inainte, nu stiu sa explic asta. una peste alta, esti o norocoasa!

irina 39 Rares

http://bd.lilypie.com/RXHAp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



eu acu' m-am intors din mall .. tot imi arde de umblat .. asta e .. n-am stare .. si am balotat si niste gretosenii gen kfc .. cu usturoi of course .. yakk ...

mitsu .. ghinion .. nu mai aveau paturici la miniblu si nici aia nu mai stia despre ce e vorba asa ca nu stiu din ce material erra ..

asta e

papa

39+ EVA MARIA
AMR 3 ZILE!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Vedeti dom'le ce bine e sa ai copii... Si mie imi face Andrei masaj... se pricepe micutzul meu... Hihihi, ce bine eeee...

Tina 33+ cu si mami de Andrei (7 ani)

Bb2 e tot baietel!
Povestea nasterii lui Andrei
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/72157603366051910/" target="_blank">Poze cu iubirea mea Andrei

AMR 7 saptamani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Iry, n-am vorbit cu Cata de cazare ci doar cu prietena mea...zice ca e pe alt etaj fata de camera bebeilor si va trebui sa tot apelez la lift (probabil cu unguentul de rigoare). In plus rezervarea nu-ti garanteaza nimic...stiu insa ca toate saloanele de mamici sunt curate, ca e ordine stricta pe acolo (meritul lui Peltecu).

35+ Tudor Gabriel
AMR 23 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

ha ha ha:)) irinouka, eu am o dambla: nu exista masaj mai relaxant pt mine decat cel pe bucutse:) si ieri, am zis ca ma raspun pt o sarcina intreaga fara rasfats, si mi-am chinuit sotul 2 ore cu masaj la fundulets:))) cand pe-o parte cand pe alta si fu biiiiiiiiiiiiiiiiiineeeeeeeeeeeeeeee! ce bine putu sa fieeeeeeeeeeeeee si fara implicatii sexuale, ashe anuma de facut masaj:)

miri_mik 38s en cours bebe sacha
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii
http://b2.lilypie.com/DjTMp2.png
http://bd.lilypie.com/25XKp1.png

Mergi la inceput