Nasterea lui Pupi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


foarte emotionanta povestea nasterii baietelului tau!
Felicitari! si sa ai parte numai de bucurii alaturi de el
Un an nou fericit!

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miutza spune:

Angie, ff emotionanta povestea nasterii iubitului Pupi! imi pare tare rau insa ca a trebuit sa experimentezi si travaliul si cezariana imi amintesc ca la inceputul odiseei vroiai cezariana si apoi cand te-ai imbarbatat cu atata curaj pt nastere naturala, nu a mai fost posibil sa nasti natural...ufff dar astea fac cu atat mai special momentul nasterii lui Viktor, o minune de baietel sa fiti fericiti si sanatosi mereu!

Miutza 36+ Maya Victoria, minunica noastra :)
amr 4 saptamani!

http://www.flickr.com/photos/miutza/sets/72157601703522435/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Angeli' - Felicitari pentru micutul Mihai Viktor! BRAVO!

Poze-David Jonathan!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Ange, ce emotionanta poveste!!! Intr-adevar nici o nastere nu seamana cu alta, nu stiu de ce dar eu credeam ca tu o sa nasti la fel de usor cum l-am nascut eu pe Andrei, asta iti doream eu din tot sufletul, insa DD a vrut altceva pentru tine... Dar cand iti tii comoara in brate nimic nu mai conteaza!!! Sa fii fericita langa Pupi si langa sotul tau, si sa va bucurati in fiecare clipa de minunea vostra!

Tina 33+ cu si mami de Andrei (7 ani)

Bb2 e tot baietel!
Povestea nasterii lui Andrei
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/72157603366051910/" target="_blank">Poze cu iubirea mea Andrei

AMR 7 saptamani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Angi sa ia parte numai de bucurii din partea minunatiei tale, bb Viktor, sa fie sanatos si mincacios. fata. (am terminat repriza de plins - emotionant).

eu - Ina

- puiutul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Draga Angi , sa-ti traiasca puiul...! Ai sa vezi ce repede se sterg din memorie durerile teribile din timpul nasterii si tot ce ramane este o fericire imensa , indescriptibila !
Eu una , plang ca proasta pe marginea patutului Sarei...sun lacrimi de fericire !



Gattasalvaje - mamica Sarei

Sara Eliza - cel mai frumos cadou de Craciun POZE

Povestea nasterii

Lucrushoarele Sarei vacanta 2007 Bebelina din burtica Cununia civila Nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

Felicitari, angi..fie ca pupi al vostru sa va aduca numai bucurii tie si iubitului tau....aveti acum o familie minunata...fi fericita

Adriana S.
AMR maxim 5 saptamani
-35 sapt BIANCA
de toate
bebe evolueaza
www.flickr.com/photos/adryana_4u/1468720937/in/photostream/" target="_blank">Bianca-22sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Felicitari Kris!! tot respectul pt proaspata mamica curajoasa si fericita! sa va traiasca Viktor si sa fiti sanatosi si fericiti toti 3!




Andicu mami deFilip Gabriel (27 iunie 2007)
Primul Craciun
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Felicitari Kristina !!!
O poveste foarte frumoasa, la fel de frumoasa ca si Viktoras !

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Doamne cat am plans!!Emotionanta poveste..mai ales pt.ca stiu cata lupta ai dus si tu sa ajungi aici!
Felicitari Kris!Ai un pui superb!Sa fie sanatos si el si parintii lui si sa va dea D-zeu tot ce-i mai bun si mai frumos pe lumea asta!




Ela.. in 29+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput