Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Andrei Gheorghe - un tatic la Desprecopii.com

(7 voturi)
Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 5

desprecopii

8061 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la mesaj Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote

Andrei Gheorghe - un tatic la Desprecopii.com

Incepem seria interviurilor speciale in 2008 - cu un interviu deosebit: Andrei Gheorghe, un tatic cool .

cu drag,

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
      (0 aproba) (0 dezaproba) |
mathilda
mathilda

1215 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
nu stiu daca interviul e deosebit ci eu i-as zice normal. l-a inceputul interviului am obs ceea ce se stie : ca barbatii privesc diferit fata de femei copii.apoi mai m-am linistit. tipul e destul de normal si cursiv in raspunsuri. ce mi-a placut f tare a fost raspunsul la ce poate face daca fata se apuca de droguri. in rest e ok tipul desi nu ma dau in vant dupa el m ales ca intra in categoria barbatilor care dupa n ani de casatorie isi dau seama ca fericirea e alaturi de o tipa m tanara ,mai....mai..etc etc. asta poate ca sunt femeie cu copil si stiu cate sacrificii face o mama. daca as fi barbat poate in privinta asta l-as aproba. desi am auzit ca sa te fereasca d-zeu de criza barbatului la 40 de ani. se pare ca nici pe el nu l-a ocolit
Mergi la inceput

iahim

1995 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite iahim un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mie mi-a placut foarte mult articolul.Este original,caracteristic pentru Andrei Gheorghe.
Mergi la inceput
Luna75
Luna75

4505 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Luna75 un Mesaj Privat  Reply with Quote

interesante puncte de vedere.Intr-adevar un tatic

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Mergi la inceput

maraki

10401 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimaraki Adauga semn de carte la raspuns Trimite maraki un Mesaj Privat  Reply with Quote
La intrebarea cum isi fereste fata de droguri nu a avut solutie. Chiar nu ai ce sa faci, totul depinde de copil. Oricum daca esti un parinte tanar, intelegi mult mai usor copilul in perioada de adolescenta.
Nu stiam ca si.a gasit pe alta, astia sant barbatii....mai ales cei cu bani....

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Mergi la inceput
Qamar
Qamar

4013 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiQamar Adauga semn de carte la raspuns Trimite Qamar un Mesaj Privat  Reply with Quote
Witchie, mi-a placut!si asta in ciuda lui Andrei GH, vip-ul, care nu e intre preferatii mei;dar e simpatic ccca tatic cool.

multu' pentru interviu

P.S. dragos ma intreaba cand il intervievezi si pe el; i-am zis sa mai creasca putin

Ce mai citim noi

pe ulitza noastra magica
The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput
Witchie
Witchie

3111 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Witchie  Trimite mesaj yahoo luiWitchie Adauga semn de carte la raspuns Trimite Witchie un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si pentru mine a fost o surpriza placuta. Am intrat la interviu cu inima cat un purice. Ma asteptam sa ma priveasca de sus, sa ma ia peste picior, sa fie de regiune superior. Eh, iote ca nu fu...
Lui Dragos zi-i ca vorbim pe ym:)

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Imperfectul simplu
Mergi la inceput

Adrianaa

1213 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAdrianaa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Adrianaa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Trebuie sa recunosc ca interviul m-a socat. Nu mi-a lasat impresia unui tatic cool si nu m-am asteptat la o asa lipsa de sensibilitate din partea unui individ.

istorioare cu talc (pentru copii)

povesti audio (pentru copii)
Mergi la inceput
luxe
luxe

246 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite luxe un Mesaj Privat  Reply with Quote
mmda...tipic Andrei Gheorge !!!!! Braveaza mult...dar tot imi place !!!

Jessica lui mami
Mergi la inceput
ellej
ellej

2505 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ellej un Mesaj Privat  Reply with Quote
Nu-mi place Andrei Gheorghe VIP-ul, 'durul'. Insa interviul imi place, il prefer oricaror efuziuni lacrimogene si ditirambice.

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Mergi la inceput
Qamar
Qamar

4013 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiQamar Adauga semn de carte la raspuns Trimite Qamar un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Adrianaa

Trebuie sa recunosc ca interviul m-a socat. Nu mi-a lasat impresia unui tatic cool si nu m-am asteptat la o asa lipsa de sensibilitate din partea unui individ.

istorioare cu talc (pentru copii)

povesti audio (pentru copii)

hehe, mie mi s-a parut sincer; chiar daca de multe ori asta pare lipsa de sensibilitate --in general

Ce mai citim noi

pe ulitza noastra magica
The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput
Pag. din 5 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com