Andrei Gheorghe - un tatic la Desprecopii.com

Andrei Gheorghe - un tatic la Desprecopii.com | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Incepem seria interviurilor speciale in 2008 - cu un interviu deosebit: Andrei Gheorghe, www.desprecopii.com/info.asp?id=1289" target="_blank">un tatic cool .

cu drag,




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

nu stiu daca interviul e deosebit ci eu i-as zice normal. l-a inceputul interviului am obs ceea ce se stie : ca barbatii privesc diferit fata de femei copii.apoi mai m-am linistit. tipul e destul de normal si cursiv in raspunsuri. ce mi-a placut f tare a fost raspunsul la ce poate face daca fata se apuca de droguri. in rest e ok tipul desi nu ma dau in vant dupa el m ales ca intra in categoria barbatilor care dupa n ani de casatorie isi dau seama ca fericirea e alaturi de o tipa m tanara ,mai....mai..etc etc. asta poate ca sunt femeie cu copil si stiu cate sacrificii face o mama. daca as fi barbat poate in privinta asta l-as aproba. desi am auzit ca sa te fereasca d-zeu de criza barbatului la 40 de ani. se pare ca nici pe el nu l-a ocolit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Mie mi-a placut foarte mult articolul.Este original,caracteristic pentru Andrei Gheorghe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


interesante puncte de vedere.Intr-adevar un tatic

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

La intrebarea cum isi fereste fata de droguri nu a avut solutie. Chiar nu ai ce sa faci, totul depinde de copil. Oricum daca esti un parinte tanar, intelegi mult mai usor copilul in perioada de adolescenta.
Nu stiam ca si.a gasit pe alta, astia sant barbatii....mai ales cei cu bani....

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Witchie, mi-a placut!si asta in ciuda lui Andrei GH, vip-ul, care nu e intre preferatii mei;dar e simpatic ccca tatic cool.


multu' pentru interviu


P.S. dragos ma intreaba cand il intervievezi si pe el; i-am zis sa mai creasca putin



Ce mai citim noi

pe ulitza noastra magica
The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Si pentru mine a fost o surpriza placuta. Am intrat la interviu cu inima cat un purice. Ma asteptam sa ma priveasca de sus, sa ma ia peste picior, sa fie de regiune superior. Eh, iote ca nu fu...
Lui Dragos zi-i ca vorbim pe ym:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianaa spune:

Trebuie sa recunosc ca interviul m-a socat. Nu mi-a lasat impresia unui tatic cool si nu m-am asteptat la o asa lipsa de sensibilitate din partea unui individ.


istorioare cu talc (pentru copii)

www.crestinortodox.ro/AscultaCasa_cu_mireasma_de_brad_lectura_Florian_Pitis-1261.html" target="_blank">povesti audio (pentru copii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luxe spune:

mmda...tipic Andrei Gheorge !!!!! Braveaza mult...dar tot imi place !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Nu-mi place Andrei Gheorghe VIP-ul, 'durul'. Insa interviul imi place, il prefer oricaror efuziuni lacrimogene si ditirambice.

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by Adrianaa

Trebuie sa recunosc ca interviul m-a socat. Nu mi-a lasat impresia unui tatic cool si nu m-am asteptat la o asa lipsa de sensibilitate din partea unui individ.


istorioare cu talc (pentru copii)

www.crestinortodox.ro/AscultaCasa_cu_mireasma_de_brad_lectura_Florian_Pitis-1261.html" target="_blank">povesti audio (pentru copii)



hehe, mie mi s-a parut sincer; chiar daca de multe ori asta pare lipsa de sensibilitate --in general



Ce mai citim noi

pe ulitza noastra magica
The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput