Timisoara, Impreuna...de Revelion ( 73 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Buna dimineata!
Eu ospatarul de servici va ofer o cafeluta la fiecare.Mai doreste cineva ceva??

Mai dar nu am fost si eu o seara pe aici si ati facut alt subiect si cat ati scris!!!
La ideea lui DORIS de a povesti despre anul care a trecut eu spun pas ,nu vreau sa va intristez.Imi doresc doar cel care vine sa fie mai bun si sa nu imi mai aduca asemenea tragedii.

Va multumesc ca m-ati primit aici si va doresc tot ce este mai bun


un suflet tristALBUM LORE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

wat'da.....io am zis ca de la cozonaci vi se trage...
Lore, multzam de ma duc sa bag o compresa ceva, sa-mi revin...

io am adormit glorios la film aseara. Anda, buna treaba

www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la mine...

Lore, merci de cafa, buna rau..

Ando, esti tare, bravo fata, asta da...
Numa vezi ca daca-i dai la Laurelu parola, nu mai are nimeni loc pe acolo, ca va umple blogul cu retete...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Neata fetele,vad ca sunteti puse pe treaba de dimineata,cat despre bilanturi si eu ca si Lore ma abtin,viata mea nu e prea roza,bagati voi cate vreti si nici planuri ptr noul an nu am,iau ce primesc de la viata,nu am cu cine sa lupt ptr ceva.Azi e loc de pregateli ptr maine si nici nu mi-e bine deloc,am tras o raceala,am bagat deja antibiotic.
Ne auzim mai incolo,incerc sa bag numele la semnatura dar tot linkul mi-l pune.
Doris eu am incercat odata sa iti trimit PM dar a venit inapoi ca cica nu accepti si nici adresa de email nu scrie,dar oricum nr mele de tel nu stiu daca vor folosi la ceva,aveti adresa de email.







www.onetruemedia.com/shared?p=4988a8f116ad8cb6dcd702&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata si de la mine!
ando felicitari

Am mai vrut ceva sa scriu , dar am uitat
la toate



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

aidutz, asta-i primul simptom

si apropo .. tre' sa te urmaresc cu politia pe la alte subiecte sa aflu ca ai dat jos gipsul de pe Emma da nu ti-o iei tu pe cocoasha odata..?! ntz,ntz !

www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

, in afara de Anda cu care am stat la bu hu hu n-ati reusit nici care sa vedeti pozele de la Craciun????? Of, si abia asteptam impresii....

Mamica de spiridus

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Fetelor ce telegrafice sunteti astazi.

Pai nu citesc si eu nimic.Ce gatiti,ce faceti de revelion,nimic????
Eu nu gatesc nimic ca mananc la nasi si cu pofta mea de mancare sigur ma satur imediat,scapa ieftin

un suflet trist

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

quote:
Originally posted by danitin

, in afara de Anda cu care am stat la bu hu hu n-ati reusit nici care sa vedeti pozele de la Craciun????? Of, si abia asteptam impresii....

Mamica de spiridus

Avem si poze noi

Eu vazusem pozele dar am uitat sa zic
Super faine.Ai o fata tare frumosa ,semana cu mine cand eram mica si nu ma laud.


un suflet trist

Mergi la inceput