Timisoara, Impreuna...de Revelion ( 73 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

lauro mama, io nu mi-s printre oale de nici o culoare!!! n-am mai intrat in bucatarie asa, mai consistent de la craciun, poate miine-poimiine, da' acuma ca suntem cu totii acasa e agitatie mare, e lupta pe calculator, una vrea desene, alalalt vrea sa lucreze, a treia vrea forum DC, numa' robi inca nu vrea nimik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

no iaca, am venit io, ati plecat toate, pai se poate??? ntz, ntz!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ma duc si eu la nani ca e tirziu si acusika deja se scoala lumea!
ne vedem miine nu se stie cind(cind m-ar lasa teroristii)
somn usor la lume, sa fiti cuminti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Beeeei unde fugirati acu cind am venit si io sa ma laud. Am facut o supa crema de pui de-o sa stati la coada. Astia ai mei ma tin tot in urale de 2 ceasuri. Au mincat o oalaaaa . Is tareee. O sa fac pe blog capitol de retete. Ca sa ne destrabalam acolo. yam yam...ma duc ca inca-s uimit de ce-am infaptuit.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Eee tot eu sunt bu hu hu sef. Trebuie sa va povestesc maine cum a fost la zapada ... plus raspunsuri dar nu am apucat sa citesc tot ca ati fost taaaare harnicutze in lipsa mea. Deocamdata vreau sa va atrag atentia la poze noi, de la Craciun....
Mamica de spiridus

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

fain pom, faina adunare, misto colinda rap si mi-au placut margelele la nebunie.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Oau, super taaare, acu am ajuns la munca Andei. Stai sa incerc....Craciun 2007 cu Spiridusul

Mamica de spiridus

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Anda, m-ai scos din negura, esti mai tare ca sotioru care sta, se cugeta, mai sta, mai clicaie, mai sta, se plictiseste dupa care tot balta ma lasa cu postarile de poze. Deci, Anda, esti o adevarata din parea mea o mie de si si si si.... tot ce vrei tu!

Mamica de spiridus

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

loool, v-am zis io ca-i util???

danitin mama, multzam ca m-ai tinut de vb sa n-adorm pin la ora asta.
Deci zabaucelor avem blog de blog: AICIIIIII

hai cind va treziti si pina oi face si io oki, dati cu presupusu si cu parerea utila.

tzuc iu.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Bey ce-mi place noua fata a paginii, eu propuneri pentru prima pagina nu am ca si asa ma tineti aci cu chirie sa mai emit si pretentii ...
Maria si Kati, decamdata (cum zice Paul) tineti cu mine si daca si numai daca ma razgandesc ... tineti tot cu mine

Hai va pup
Silvana si Paul

Poze cu noi
www.onetruemedia.com/shared?p=49637cc8cc6e5649623278&" target="_blank">Craciun 2007

Mergi la inceput