Asa s-a nascut Craciunita noastra - Sara Eliza

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmen e spune:

Simona mi-au dat lacrimile ce frumos ai povestit, sa fiti santoase si sa va bucurati una de alta si sa aveti parte de tot ce e mai frumos si mai bun pe lumea asta.
M-ai speriat un pic cu spitalul , eu aveam alta impresie despre el, dar astept cu nerabdare, cand ai timp sa imi mai spui si mie una alta , sa stiu la ce ma astept acolo.

cum creste
Carmen 35 + David Alexandru AMR 23 DE ZILE !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Felicitari Gatta, sa-ti traiasca Sara, sa fiti sanatoase, multumim pentru povestea nasterii, Sara e frumusica foccc, uiti de orice durere cand o vezi si o tii in brate


www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia si minunea mea

AMR 7 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

am lacrimat si eu...sper ca si povestea mea sa fie la fel de fericita ca a ta...desi mai e mult pana atunci..sa va traiasca fetita,sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!
15+

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Gatta, este cea mai frumoasa bebelina pe care am vazut-o in ultima vreme!!! Ma topesc dupa ea! Sa creasca mare si mancacioasa si sa ai mare grija de ea, ca deh, Capricoarna fiind are nevoie de ceva mai multa atentie si afectiune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Gatta, ce-am mai plans!! Ce frumos ai povestit! sara Eliza a vrut sa va ia prin surprindere, sa isi aleaga ea ziua nasterii! Sa va bucurati de ea!!!



Angelique, mami de Pupi (bb Viktor, 28.12.2007)

Povestea nuntii, Povestea nasterii lui Pupi

noi 2, poze, luni de miere...,
Mare, Munte, Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Dragele mele , va multumesc din suflet si ma bucur ca v-am cunoscut !
Va doresc la toate cel putin la fel de multa fericire cata am eu in momentul de fatza !

Sa fiti sanatoase si sa aveti cei mai frumosi , mai papaciosi si mai cuminti bebei din lume !



Gattasalvaje - mamica Sarei

Sara Eliza - cel mai frumos cadou de Craciun POZE

Povestea nasterii

Lucrushoarele Sarei vacanta 2007 Bebelina din burtica Cununia civila Nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Sara Eliza este o minune, o printesa foarte foarte frumoasa !!!
Felicitari mamicii si sa -i dea Dumnezeu o viata plina de bucurii si succese!!!
si mamica si fetita !!!

Laura 36+ Eleni si mami de Dimitrakis 25.04.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri2007 spune:

Felicitari pentru mica Printesa!

Sa va traiasca si sa va bucurati de ea!

Eu vroiam sa te intreb daca este chiar asa de rau la CFR 2. Citisem lucruri bune despre maternitatea de acolo. Acum doctotul mi-a zis ca acolo ar trebui sa nasc si citind ce ai povestit tu , m-a cam pus pe ganduri...



Miri2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulicutza spune:

Am vazut si eu pozele cu mica minune Sara Eliza si am ramas total impresionata de cat de scumpa poate sa fie!!!Sa fie sanatoasa,cuminte si sa creasca maaaaare si sa ii bucure pe mami si pe tati!
Sper sa am si eu asa o minune intr-o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emabucuresti spune:

Felicitari Gatta , esti o curajoasa si la fel este si fetita ta, a trecut prin ceva incercari si a invins problemutele! Acusica face anul! Ce cadou frumos in preajma Craciunului! Sara este superba!

Ema cu bebe Milan(07.02.2008)

Mergi la inceput