Timisoara, Impreuna...editie de Craciun! 3-(72)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Sunt putin suparata cum am scos-o pe Laura putin din casa ii curge nasul.De fapt la prietenii la care am fost ieri era cam rece in casa ,Laura s-a tot frecat pe jos si acum imi este teama sa nu o apuce din nou raceala.Offff
Maria ce mai zici ?Ti-am vazut colindarile tale ,ca sa zic asa,foarte fain

un suflet trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

sper sa reziste Laura cu nasucul pe baricade, ce sa faci, doar nu poti s-o tii numai in casa.
si eu cam trag din nas, dar mie mi se trage de la o tranta cu Oscar, cainele meu..am luat ceva pastila de alergie.
ma bucur sa vad ca si voi ati petrecut cum ati putut mai bine! impresii de la cadouri?!


www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Si la Ines ii curge un pic nasucul, dar nu e nimic grav, de-ale frigului, de la colindat i se trage, dar e ok, ceai cald, si suntem ca noi...
Lore, da-i paracetamol, vreo 2 zile sa vezi cum e...
Maria, mey, ti-am vazut pretenarii in poze, unul si unul, pe alese...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

mari si lati, cu emblema si chelie...

www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Nu prea i-as mai da medicamente ca a luat timp de o saptamana atat de multe si numai ce a terminat.
Poate nici nu am de ce sa ma ingrijorez dar asa sunt eu

Maria daca citesti in urma am povestit cum a fost cu mosul.Numai ca acum se joaca putin cu ele si le pune in cutie .


un suflet trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Lore, sa ma ierti, nu-s pe treaba mea azi...
Foarte haios cu papusile bebe si acum ai si pitici, pentru nasa iti sugerez sa faci o poza cu toate papusile bebe de l aea si sa i-o trimiti ca felicitare din parte Laurei poate se prinde asa.


www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Neata buna de a 2-a zi de Craciun,cum sa nu raman cu voi, ca am vb destul 5 ani singura de cand sunt aici,acu ca v-am gasit raman aici bucuroasa.Fetelor s-au terminat potoalele,dezavantaj cand manci la socrii de Craciun,asa ca stau iar pe la oale,pun de-o ciorba acra cu zeama de varza si o friputa de vita cu sos si fac galuste,asa se manca swabeste dar si in banat se mancau gomboti de cartofi garnitura la fripturi.Deci Dorisake draga eu sunt nascuta la 2 decembrie 1974 unde altundeva decat in cel mai iubit oras de pe planeta TIMISOARA, fiica mea Denisa la 17 iunie 1995 tot acolo,iar baietelul meu Andreas la 17 martie 2004 in Heidelberg-un oras ft frumos din Baden Würtemberg,cam astea sutn datele care te-au interesat cred,din pacate nu pot participa la chefuieli dar odata in an cand vin in ro ne putem intalni,by the way voi veni de Pasti.va doresc distractie placuta in continuare,mai usor cu mancarea si bautura,luati-o pe Activia pana la revel sa va incarcati bateriile,look how's talking! ca mai sus povesteam iarasi de mancaruri.Ne auzim mai incolo,merg sa imi gat cafeaua.Pusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

'Neatza fetele!
Nu am mai intrat pentru ca am fost numa plecati si cand am venit home picam ca mustele toti.
Toti am primit cadouri multe si frumoase dar cand o sa am timp am sa si detaliez.
Acum nu pot sa stau pentru ca ne pregatim sa plecam iar la colindat. Plecam la sorelina mea,diseara la intoarcere la nasii lui Maya si daca o sa mai am putere am sa intru diseara.
V-am citit pe toate dar de raspuns acum nu am timp,ma preseaza timpul si Clauuu.....gaaaaataaaa.....am plecat ca ma jupoaie hasbantul daca mai stau

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

nah, a iesit si Laura dintre cozonaci
le mai asteptam pe Katik, Ana, Dana, Lormi, daca e pe fir, Silvana si Aida




www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Claudia, notat, salvat, daca esti dragutza scrie si zodiile voastre...aaa. si datele sotului, nume, zodie, sau pe el l-ai uitat?

si daca ai vreo preferinta la mascarici, uita-te pe prima pagina la noi, o sa vezi ca in dreptul numelui, este un mascarici care ne reprezinta...sa-ti alegi unul...

Laurelu, da cozonac cand ne dai?

Azi avem ciorba de perisoare, acrita, sarmale, curcan si praji.
Eu mai usurel, ca ieri am mancat si eu jumate de ou umplut si doua linguri de salata de beof, putina piftie, si zici ca m-a calcat trenul, dupa asa o cura lunga de slabit, nu merge asa dintr-o data...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput