Fetele din America (98)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Craciun fericit alaturi de cei dragi!! Mos Craciun sa va aduca exact ceea ce va doriti mai mult

Cami 20+ & Sofia Alexandra(8 mai 2006)
poznewww.flickr.com/photos/40365301@N00/sets/" target="_blank">1 si 2 si filme1, www.dropshots.com/camiM" target="_blank">2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Am vazut zapada de la tine Ruxij!!! si noi tocmai fuseram la plaja ...

http://good-times.webshots.com/album/561867970JheTFN

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Corina, ce frumos, imi faci in ciuda 'ai? :))
Lai, ce bine va odihniti voi. Sa va bucurati de sarmale si ce o mai pica si de toata vacanta. Sper ca anul 2008 sa fie unul excelent pt. voi, nunta, job samd. De kilograme sa nu mai discutam, ca eu is aia cu probleme mari. Da' tot de la 1 Ian ma apuc de dat jos, acu' sunt la regim de pus sunci suplimentare :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Lia, sunt foarte aratoase prajituricile
Fetelor, Craciun Fericit cu daruri multe, mese imbelsugate alaturi de toti cei dragi inimii voastre

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Sarbatori Fericite !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Ce prajituri!!! Merita fiecare ounce de pus the tights (ca acolo se depun toate).
Sinzi Sarbatori fericite si sa veniti inapoi cu bine.

Sarbatori Fericite !! (...and to all A good Night)
Ne intilnim dupa aici sa spunem ce-am primit OK?
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Ruxij, arata bine praji! Am vrut sa zic ca foile se mai inmoaie daca stau, dar nu stiu daca apuca...
La noi sint afumati cirnatii, ne pune Buni si printre sarmale, cica dau gust bun. Avem supa de pui, friptura de porc, salata de boeuf si cred ca urmeaza tortul. In seara asta ne punem colinzi si papam cirnati la gura focului.
In rest il asteptam pe Mosu', eu zic ca am fost cea mai cuminte si astept pachetul cel mai mare. Alexandru sigur se trezeste cu noaptea-n cap!
Craciun fericit tuturor!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Craciun fericit si un An nou cu multa sanatate si impliniri.

3 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Lai, imi facusi pofta cu programul tau , asa lejer. Zau ca as vrea si eu. Dar nu se mai poate. Poate cand or mai creste piticii astia sa ma bucur si eu de un film vazut in liniste.
Ruxij, yummy prajiturelele tale. Arata apetisant. Cea alba e Alba ca zapada? Ca sunt innebunita dupa aia.
Aseara am facut in avanpremiera cozonaci. Durere la ei. Am framantat la ei de am dat jos un kg (sper eu). Dupa care am apelat la niste maini de barbat, dom'le. Apoi, tot in avanpremiera facui eclere. Alea imi iesira bune din prima. Ca la cozonaci am intrerupt procesul de crestere ca sa mai adaug drojdie si un ou. Si spre neasteptarea mea chiar au crescut si au iesit gustosi.
Mama a facut sarmale, piftie si carnati. Care ne-au iesit cam scumpicei (sotul ma tot bodogane ca mai bine isi lua el de la Whole foods nu stiu ce sausage ca nu stiu cu cat ii iesea pe carnat ). Intr-adevar am iesit dublu-triplu la pret ca am optat pentru carne fara antibiotice.
In rest ... il asteptam pe Mos. Ne ducem la casa unor prieteni unde tot sarbatorim Ajunul de vreo 5 ani incoace. Luca deja a invatat doua poezii sa ii spuna lui Mosu'. Am pastrat cateva cadouri sa punem si sub bradutul nostru, ca Mosu' stie sa vina si la casuta noastra .
De cadouri ce sa va spun... copiii au multe. Noi ne-am luat masina si ne este de ajuns. Ah, sotul mi-a adus perle albe si negre din China. Iar lui i-am cumparat o carte despre istoria Chinei ca a tot cautat ceva asemanator la Biblioteca si nu a gasit. De cand se tot duce in China a devenit interesat de istoria ei.
Casuta noastra e gata de sarbatoare.
Va dorim ca Mosul sa aiba un sac plin cu sanatate, bucurii, prosperitate si tot ce va doriti. Craciun fericit!




Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Merci pt. aprecierile la adresa prajiturilior aratoase :)) Au iesit si gustoase,pe cuvant. Ciuf, da, e Alba ca Zapada. Bravo pt. cozonaci. Cred ca sunt gustosi. Sa va distrati bine cu totii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carolyne spune:

Si eu vreau sa va urez Craciun fericit, multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi !!!

La Multi Ani !!!

Mergi la inceput