Mamici de Martie-Aprilie 2008(55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Buna dimineatza!

am intrat , desi n-am timp, sa ma laud Azi a venit mosul la mine , de la fetele mele dragi( am ptimit un ponci care mi-l doream tare mult , si din lipsa de timp nu l-am achizitionat.


Ioana incearca sa iei tratamentul pina intri in III , ca e mai bine asa, si gindeste pozitiv va fi bine, pup sa treaca gindurile rele.

Elara nota 20 pt incurajarile date Ioanei

Naty , sa stii ca de ceva vreme chiar dormitez de nu-mi ajunge noaptea, dar ma bucur ca n-ai uitat ca -s insomniaca.

Ela , dupa cum bine zici zilele incaracte sunt din ce in ce mai mari!!! pup io fata cu tensiune urcata la etaj

Mihutza tu potzi sa stai ghemuita?, ca te vad dupa canapea, as sta si io dar nu ma lasa burta!!!

Pup pe restul din spital , din ardeal , din bucuresti, iasi si toata tara, franta ,italia si pe unde mai suntetzi prin lume





Giani ,.... 29+ ca am dovada

o fi chiar baiat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Nicol, eu ma bucur de colul meu, cat are el (ca este in parametri), imi doresc sa ramana asa pana la momentul potrivit. Si tie iti doresc sa iti fie bine si de acum inainte, sa te bucuri de o sarcina fara probleme, cum de altfel doresc tutror viitoarelor mamici.

Azi sunt foarte fericita!

Nicoleta 22 plus si Stefan (27.01.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Ioana imi pare rau sa aud de infectie, dar o sa se rezolve!
Naty ma bucur sa aud de Iulia saltareata!
Alibia felicitari pt ce-a de a doua fetita! sa creasca mare si frumoasa!
Nicol super pozici cu bebe!!si bravo de parametrii buni!

mamaa ce de fete ma striga ... ce bine e... hihihihi
gata sunt la apel!
Irina-ca tot intrebai, dar nu numai, vreau sa spun ca ieri ne-am luat biletele de avion pt data de 10 ianuarie!!! deci AMR 21 zile!! pana la AMR-ul cu bb mai e

Ela multam de urari! la fel si tie dragutza!... sefa ocupata!
Giani mama ma ascund cumva, dar de ridicat de acolo mai greu ..

Mihaela 26+ cu Andra
Pozici
Bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Va multumesc mult de raspunsuri. Am sa o sun sa vad ce si cum. Sarbatori fericite!!





mult asteptat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mai am o intrebare: de ex la un eco 4D poate sa-ti spuna starea colului, sau musai control pe masa? Ca eu urasc controalele astea

22+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

kitzy, normal ca iti spune starea colului..........adica cat masoara daca este inchis,etc....si cred, ca mai bine iti spune la eco,decat la controlul pe masa.

IRINA
+23
sufletel

http://www.flickr.com/photos/21646834@N06/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Mai am o intrebare: de ex la un eco 4D poate sa-ti spuna starea colului, sau musai control pe masa? Ca eu urasc controalele astea

22+ cu Diana



La eco se vede cel mai bine, chiar lungimea exacta. Pe mine nu mai mai urcat pe masa de cand am fost prima oara la doctora.

BURTICA
mami,tati si Alexia
bebe2



Nicol21+ cu Antonia si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Mai am o intrebare: de ex la un eco 4D poate sa-ti spuna starea colului, sau musai control pe masa? Ca eu urasc controalele astea

22+ cu Diana



La eco se vede cel mai bine, chiar lungimea exacta. Pe mine nu mai mai urcat pe masa de cand am fost prima oara la doctora.

Edit: scuze ca am trimis de 2 ori , dar mi-a dat eroare si n-am stiut ca se trimisese deja

BURTICA
mami,tati si Alexia
bebe2



Nicol21+ cu Antonia si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Mosule cu plete lungi
Tare rar la noi ajungi
Si asa trudit cum vii,
Incarcat cu jucarii,
Ni le dai, mai zici ce zici,
Si pleci iar dupa aici.
Nu-ti ajunge atata drum?
Mai ramai la noi acum
Ca-s cuminte si sunt mic
Si vreau sa te fac bunic


Mihaela 26+ cu Andra
Pozici
Bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

mie mi-a spus doctoritza ca la examenul la masa, isi poate da seama doar daca e moale sau nu, din cauza asta m-a trimis la eco transvaginala unde se vede cel mai exact, din cate zicea ecografista.
[garvi]+24, Bianca Maria

Mergi la inceput