ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-26

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Eu nu sunt la shopping,eu sunt la serviciu....Dar dupa ce plec de la serviciu,iau magazinele la rand!Astept vesti de la Boo si am mari emotii si sperante pentru ea!Sa-i tinem pumnii si sa ne rugam sa-i fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

si eu tot la job... cu putina treaba... si in curand fug la medic. am reusit sa fac o programare la ginecologul de care zicea gina... tineti'mi pumnii... am niste emotii, habar n'am de ce...
revin cu vesti cand ma intorc.
de shopping nu mai zic nimic... sper sa apuc zilele astea sa ajung prin magazine...



Sarbatori fericite !


mami de brotac roacker


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Alexa... nu ai de ce sa ai emotii, dar totusi tin pumnii la fetiza
Boo...ma alatur cu
Aerlilian..vezi nu cheltui toti banii, mai lasa si de , cu masura maica, cu masura

Si eu am treaba , dar mai trag cate o privire si aici.



am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Buna fetelor dragi,
Ieri nu am avut net la servici, ba ni s-a oprit curentul si tot asa si nu am avut cum sa va mai scriu.

Haideti fetelor ca mai e un pic si vine si Craciunul. Trebuie sa vina mosul si cu un bebe, dar la cine oare? Deabia astept sa veniti fetelor cu vreo veste sa ne mai inveselim si noi. Nu-i asa?

Probabil ca fetele sunt la cumparaturi deia e asa liniste pe aici sau or fi cu multa treaba la servici cum am fost si eu pana acum.

Va pup si o zi frumoasa in continuare.
Si va daruiesc o pt fiecare si cate un .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

un milion de pupici pentru gina
haideti sa va povestesc o faza beton . stateam in sala de asteptare la dr, si la un moment dat ma saluta o tipa. eu ma uitam cam ca vitzelu'... ca habar n'aveam cine ii... la care tipa respectiva zice "sunt gina" . si sa mai spuna cineva ca nu exista destinul !!! daca nu ne'am intalnit duminica in mall, atunci a trebuit sa ne intalnim azi

gina, ce sa'ti zic de doctor... abstolut bestial.. cand am plecat, i'am si zis ca'mi pare tare rau ca nu l'am cunoscut cu vreo 2-3 ani in urma... e chiar super, super ok omul !!! multumesc din suflet, gina !!!
si inca ceva... please please, intra pe mess in seara asta candva, cnad poti, sau trimite'mi pe pm nr de tel al distribuitorului respectiv, ca dr nu il avea la el. te rog tare mult !!! multumesc

ok gagici. hai ca ma duc sa mai lucru ceva si mai revin

va pup cu drag !



Sarbatori fericite !


mami de brotac roacker


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

ALEXA IOANAsi euma bucur ca ne-am vazut azi......si cel mai tare ma bucur ca ti-a placut de dl.Dr.Poate o convingem si ANCAORADEA sa vina la Cluj si sa nu ami mearga la Bucuresti........ca si aici sunt medici buni si de treaba,si si aici se fac insemminari si FIV si de toate..........il specializam pe dl dr.pe endometrioza........
BOO tin pumnii si ma rog la DD........
AERLILIAN ti-au ajuns manutele?.........ca banii erau pe card,nu?
MADA lasa munca pentru la anul.........anul asta nu mai e timp de asa ceva.........
HERA,FIREYES, LUCIA,DIANAva pupicesc pe toate........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Fetele hai ca poate vin si eu la Cluj si nu mai merg la Buc daca il specializati in endo, sa fac un puiut de clujan, bine?
Alexa auzi ce zice Gina sa nu mai lucram ca vin sarbatorile, asa ca da-l incolo de lucru.




am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Nu ma mai amarati,ca n-am gasit nimic!Mi-am rupt picioarele degeaba prin oras...Numai "verze" si "petarde".Macar daca dai milioane bune,sa stii pe ce...dar nu am avut pe ce...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Salutare!!
Pot sa va dau vesti acum: ieri am facut ET. Totul a fost foarte bine, Ron-el a spus ca nici nu se astepta de la mine asa un raspuns bun. Din cauza endometriozei adica.
Am fost si ni i-a aratat pe ecran. Era ora 10 jumate si a spus ca ultima verificare le-a facut-o la 8 dimineata. Asa ca acum i-a admirat si el din nou si era foarte multumit. A zis ca au ramas 4 buni si ca unul inca nu a inceput sa se divida si ca dupa parerea lui nu trebuie sa-l luam in calcul pe ala. Asa ca mi-a spus ca imi trasfera 2 si 2 sa congelam. Am zis ok, dar l-am rugat sa mi-l puna si pe Praslea acum decat sa-l arunge la gunoi. A zis ok, dar asta pentru linistea mea nu ca ar avea el vreo sansa. Eu m-am bucurat asa ca simteam ca il arunc la gunoi saracu ..
Asa ca acum am inauntru 2 buni si unul care nu stiu ce are de gand si inca 2 congelati.
Iar BHCG fac pe 3 ianuarie la ei ..
Cam astea sunt noutatile, inca ma mai doare burta de duminica .. sper sa-mi treaca odata !!

va pupic


1 ianuarie 2008

"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

BooDoamne Ajuta sa stea bebeii in burtik 9 luni chiar m-am gandit la tine zilele astea

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia si minunea mea

Mergi la inceput