ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-26

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancaoradea spune:

Aerlilian M-am intristat tare de z1, of, of, chiar aveam niste feelinguri ca va fi bebe la tine, dar poate ca nu ma insel, oi fi gresit doar luna
AlexaIoana Ma bucur ca vine Craciunul la Cluj, ca il astept si eu la Oradea. Si mosu vine, nu? ca am fost fetita cuminte
Lucia Unde esti iubita? Te-am pus absenta cu rosu in catalog. Sper ca lucrezi din greu , de placere bineinteles

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

dragele,

revin si eu dupa o "mica" pauza dictata de nebunia de la serviicu, la sfarsit de an... sper ca saptamana asta sa imi ramana ceva timp sa pot macar sa va urmaresc in timp real...

eu n-am noutati, din pacate, situatie stabila, adica 0, dar priveste cu optimism spre viitor...:) creste si in mine convingerea ca ar trebui sa ma operez si imi planific asta fie pt ianuarie (daca o sa simt ca nu mai pot sa astept) sau prin martie-aprilie, daca e sa tin cont de restul chestiilor pe care mai trebuie sa le fac.
asa de tare imi doresc sa scap de stresul asta "la comanda" , dar nu prea stiu de unde sa apuc "problema", adik cum sa fac sa nu ma mai gandesc numa' la asta, ca slava domnului, aglomeratie in programul meu, garla...

Lucia, ma bucur ca esti pe metereze dupa operatie si ca totul a decurs...lin...
Aerlilian, imi pare rau ca mult hulita z1 s-a incapatanat sa maivina la tine, dar poate e ultima oara pentru 9 luni...
Boo, mai trag un ochi pe la mesajele tale, ca mai invat una sau alta:)
Ralu te pupic si pe tine si pe bebe albastru, astept sa fie contagios:)
Monica, nu te ingrijora, ca am tot auzit de cresteri in greutate consistente in primele luni, dupa care o stagnare zdravana cu un come back spectaculos in ultima luna... metabolismul face dupa cum vrea el, dar fara sare e cel mai bine pt tine, oricum....
Mada, mi-e dor de tine si arunci cu cate un "dush" de liniste si pace peste mine...
Diana, iubita... ... viata e ca un balansoar, esti si sus si jos, nu te amari de nimic pe lumea asta... vin si zilele bune, trebuie doar sa-ti astepti randul.

Va pup pe toate, Ciol succes la operatie, Andreyutza, fetele noi si pe cine oi mai fi uitat....

sa avem o saptamana buna inainte sa sarbatori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

anca, pai la cluj clar vine moshu'... da' stai linistita ca am vorbit eu cu el si a zis ca vine sigur sigur si la oradea !!!



Sarbatori fericite !


mami de brotac roacker


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Fete dragi,cam slaba activitate astazi...Ce-i cu voi?Chiar nu stiti cata nevoie am de voi?
Lucia ,unde esti???In scurt timp apelam la serviciile Interpolului,sa stii!
Ioana ,ce te-a necajit atat de tare de ne-ai parasit de atata vreme?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

AERLILIAN imi pare tare rau de ziua1.Nu as fi vrut asta ca si cum nu as fi vrut-o pentru mine.......dar asta e.Viata nu e asa cum vrem noi intotdeauna dar pana la urma daca speram si ne luptam ,va fi..........deaia suntem creati noi sa ne luptam,sa trecem prin rele si prin bune,prin grele si prin mai usoare.......Tre sa o luam asa:MINUNATA ZI 1 CARE INCHEIE CEVA CE NU A FOST,SI E INCEPUTUL A CEVA CE URMEAZA SA SE INTAMPLE...... Este singura noastra sansa.......Suntem aici cu toate ca sa ne sustinem atunci cand ne e greu, si sa fim invidioase atunci cand cuiva in sfarsit ii e bine........glumesc desigur..........dar trebuie sa o luam asa..........DOAMNE CE BINE CA EXISTA ZIUA 1.......DACA NU AR EXISTA, NU AR EXISTA NICI MACAR SPERANTA DE A INVINGE.............Te pup cu drag si sa ai grija de tine.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Ginamaria,exact asa mi-am impus sa gandesc.Si nu numai ca mi-am impus,dar chiar asa si este.Z1 inseamna noi sperante,inseamna o noua batalie pentru a castiga razboiul.Si o sa-l castigam!!!Va pu pe toate si stiu sigur ca vom avea vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaoradea spune:

Aerlilian Stiu ca iti este foarte greu acum, dar te mai stiu fata luptatoare, care nu se da batuta, la prima nereusita. Asa cum spunea Gina e un nou inceput, care va fi cuprins de magia Sarbatorilor, vei trece mai usor peste, cu familaia si cu noi alaturi. Nici nu vei apuca sa te gandesti prea mult, ca vine Craciunul, cu tot ce implica, apoi te trezesti ca esti la ovulatie din nou. Ca norocul, noi femeile avem ovulatie lunar, nu o data pe an, ca nu stiu ce mamifere din australia. Asa ca vezi tu, nu e dracul asa de negru cum pare acum, se mai decoloreaza el, mai ales daca e batut cu bulgari de zapada
AlexaIoana Daca vine pe la Cluj, m-am linistit, roaga-l tu pe mos sa ne aduca si zapadaSarbatori fericite si voua!
Fireyes laparo in ianuare suna bine, daca vrei bebic cat mai repede. eu zic sa nu mai stai pe ganduri, ca mereu apare ceva care trebuie rezolvat.
Se vede intradevar ca vin Sarbatorile, fetele noastre sunt la cumparaturi, asa cum le sade bine, ca femei care se respecta si fac praf bugetul familiei din cand in cand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Aerlilian...ma bucur mult ca esti optimista si la mine se apropie, azi-maine dar , ma lupt , nu ma las, un nou inceput se apropie.
Fireyes... nu mai amana laparo, timpul trece si este mai rau, e cel mai important lucru de pe pamant, restul cum vin, asa si dispar.
Ieri am fost la cumparaturi pentru firma, bradutz, globuletze...super, e asa frumos ..luminitze, colinde ...chef de munca ioc ......dar sa revenim

Ancuztule...s-o tii tot asa , sa nu iti pierzi optimismul, iti multumim
Diana,Alexia, Alexa, Ralu, Lucia,Monica, Andreyutza, Hera,Gina maria, LilianaFi, si pe cine am mai uitat (scuze)..., la fereastra!




am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Hei ,v-ati dat cu "capusorul la fund" toate ...atentie vin la voi in zbor sa vad ce faceti

Pana ajung va trimit un colind:


http://www.youtube.com/watch?v=lQSiZvyvrEA



am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Mada, cred ca ai dreptate, toata lumea munceste de zor sau e la shopping...:)

Mergi la inceput