ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-26

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

MADA anul viitor pe vremea asta ne vede la brad cu bebelinii............aerlilian,boomada,fetelor?auziti cu ce ii imbracati pe copii?sa le punem fularel pe gurita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Un fular roz, dar merge si albastru , sau poate si roz si albastru....



am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaoradea spune:

Aerlilian Nu stiu daca am inteles bine, ai niste semne de cm...ce fel de semne? Chiar a venit? Eu inca mai sper sa ne dai vestea buna. si sper ca m-ai iertat, daca ai fost suparata.
Hera25 Hai cu sanuta, sa ne batem cu zapada, sa alungam gandurile negre, macar virtual, ca la noi in ardeal nu prea avem cu ce.
Boo Ce-a fost mai greu a trecut, acum nu poate fi decat tot mai bine, nu? Punctia e mai dificila, restul folare la ureche.Abia astept ultima parte cu vestile buneAm vazut si eu the secret si va tot vizualizez, pe tine si pe aerlilian.
Gina, pt tine imi pastrez energiile pe februarie, dar la ce energie degaji, nu ar fi o surpriza sa se intample pana atunci.
Lucia, Diana ne lipsiti de pe forum, mi-e dor de atmosfera dinainte, cand ne scriati mereu, indiferent ce, stiati sa ne aduceti zambetul pe fata, intr-o zi nasoala de luni dimineata. na , ca iar am facut rime.
Ralu, alexia, Monica Ce fac gravidutele noastre? Impletesc botosei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Pupici moldovenesti pentru ardeleanca noastra frumoasa si multi ca aici iar ninge.



am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaoradea spune:

Mada Esti tare in versuri, fetito, hai talentele sa le unim, fericirea s-o gasim, toate aici sa ne-adunam, fetele sa le-mpacam, sa traim in armonie, cu braduti si veselie, iar la anul ce-o sa vie, sa ne reintalnim cu bucurie, la odisee mutate, gravidute toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:


Ancutza dragutza, Doamne-Doamne sa ne ajute, la odisee sa fim cat mai multe.
Somn usor!



am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Nu mai sunt doar semne,este certitudine.Deci...z1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Ancutza,nu am fost nicio clipa suparata pe tine.In cel mai rau caz m-as fi suparat pe mine ca m-am lamentat prea mult si am deranjat.M-ai asigurat ca nu este asa,deci subiectul este inchis!Si ca sa te conving...uite:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Aerlilian uffffffff ce trist !!! Imi pare asa de rau. Chiar nu ma asteptam sa-ti mai vina .. La naiba cu Z1 !!
Stiu ca esti suparatica dar uite de la mine

Mada, Anca .. ce poete sunteti Cu asa versuri cam greu sa fii trist, nu ?



1 ianuarie 2008

"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

un milion de de la cluj, pentru fetele mele dragi !!!
welcome back, dragele mele ! si bun venit, in sfarsit, spiritului Craciunului !!!
va scriu rapid sa va spun ca va pup si va multumesc din suflet pentru raspunsuri !
lucia, ma duc sa recitesc raspunsul tau si sa iau notite (esti o mica enciclopedie ambulanta !!! )

gina, da, eu eram in iulius... si cupilu zapacit care ma tragea de aripa era fii'mea cea plina de energie . de ce nu m'ai tras de maneca ????? offffffff, ce ma superi !!!!!!! musai musai da'mi un semn !!! hai ca'ti trimit un pm cu adresa de mess !!!!! oricum, voiam sa pove cu tine de dr !!!

aerlilian si sunt alaturi de tine !

fete dragi, incep sa simt ca vine craciunul !!! mi'am luat o bluza rosie rosie , mi'am pus un bradut mic pe birou... iar ieri in mall m'am intalnit cu moshu' care avea un cadou pregatit pentru fetita mea .

va pup, si revin in curand !!!





Sarbatori fericite !


mami de brotac roacker


Mergi la inceput