ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-26

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

boo scumpa... Doamne ajuta ! tinem pumnii si pupam Praslea si fratiorii ! vin Sarbatorile, si ma rog pentru tine ca unul dintre miracolele Craciunului sa aiba grija de burtica ta !!!

fug sa beau niste si revin. am vrut doar sa ii scriu la boo si sa'i spun ca sunt alaturi de ea !!!

va pup pe toate ! si va astept la cluj

Sarbatori fericite !


mami de brotac roacker


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-alexia spune:

Boo, Doamne ajuta ca peste 9 luni sa-ti tii in brate pruncul/pruncii!

Un Decembrie plin de Daruri pentru toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Si eu sunt alaturi de tine BOO. Iti tin pumnii.
Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Boo...ma bucur mult pentru tine, miracolul Craciunului sa fie in burtica ta, puiutzii sa ajunga cu bine la linia de sosire peste 9 luni. Azi mai facut fericita

Multumim DD, sa ai grija de ei de acum incolo!



am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaoradea spune:

Boo Ce m-am emotioanat...poate primesc doua cadouri de la tine, de ziua mea. Doamne ajuta boo!
Gina, Alexa Sa sti ca eu am fost la Bucuresti doar pt laparo, nu am de gand sa mai merg, ca e departe. M-am programat pe 17 ian la Debrecen pt IA, dar voi lua si Clujul in considerare. Tineti-ma la curent, fete dragi
Eu asa de tare m-am detasat, ca nu mai stiu nici in ce zi sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy1977 spune:

boo, doamne ajuta... sa fie intr-un ceas bun

"After all, tomorrow is another day!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenutel spune:

buna ziua la toata lumea! Va urmaresc de ceva timp dar nu v-am scris pana acuma.In urma cu aproape un an am fost diagnosticata cu endometrioza in urma unei laparoscopii efectuate la Timisoara de prof. Munteanu. Dupa laparo am facut tratamentul cu diphereline. Ultima injectie am facut-o in luna iulie. In septembrie am ramas insarcinata. A fost cea mai fericita perioada din viata mea. In sfarsit se terminase cosmarul de aproape trei ani. In 20 noiembrie urma sa fie ziua mea de nastere. Singurul cadou care mi l-as fi putut dori era o fisa de diagnostic cu sarcina in evolutie. Inainte cu doua zile de data de 20 am avut o mica sangerare maro. Am fugit imediat la euromedica la d-nul sasaran. La consultatie am primit diagnostricul de sarcina cu viabilitate incerta. Dupa consultatie am inceput sa sangerez masiv si era clar ca mi se prevestea un avort spontan. Am pierdut sarcina, si toate visele mele au fost spulberate.Am trecut insa peste perioada dificila mi-am revenit cat de cat si sper ca o sa reusesc din nou intr-o zi cu ajutorul lui Dumnezeu. Pe scurt asta este povestea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Gandurile mele de bine,draga mea Boo le stii,sunt emotionata tare...Care va sa zica...ai pus acolo viitorul Presedinte al Romaniei si viitoarea campioana mondiala la dans sportiv,da?Ti-am zis eu ca in preajma Sf.Ion o sa capeti darul mult dorit?Asa va fi,ai sa vezi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenutel spune:


Buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Lenutel.......suntem alaturi de tine...m-ai lasat fara cuvinte...DD stie mai bine de ce ne da necazurile acestea, tot raul spre bine, poate sa fim mai puternice atunci cand vine minunea..as vrea sa-ti spun ceva de incurajare, dar sufletul meu este prea trist...
E greu ,dar sper ca alaturi de DD si de noi sa treci peste hopul acesta si foarte repede sa pleci la odisee.




am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput