*Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (81)*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

gata, am activat PM.

Miki 36+ Saara Maria

Miki
Lucrusoare buburuza

AMR MAXIM 4 SAPTAMANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IrinaL spune:

Cu drujba aia chiar nu stiu ce e...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:

MERSI IAU PAROLA DE PE MAIL
LA MSG PRIVATE IMI APARE CA NU AM NIMIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Alina , sa-ti traiasca fetita este o dulceata de bebelusa .

danybv35Maria
Poze cu Mamy graviduta si Andrei (21 martie 2006 )
http://community.webshots.com/user/danybv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinouka spune:

quote:
Originally posted by Mitsu-bishu

alinaatudor, nu am vrut sa te fac sa plangi... Da' sa stii ca si tu m-ai facut sa plang cand ai zis ca iti iei scoica... Fetelor, stau acum sa calculez cati $ imi mai trebuie sa cumpar ce mai am de cumparat (halat, shlapi de dush, prosopele baby dintre care unu' cu capison, prosoape moasa mai nou, prosoape mie, prosoape tie..., serve' umede pt la spital, bustiere, tampoane boobs, etc. etc. si lista nu se mai termina) si cand ma gandesc ca azi am tocat 10 mil. dintr-un foc si mai vine si maine comanda aia de 2.5 mil. ma ia cu frig! A, si mai am sa ii mai dau vreo 5 bucati tipului care mi-a facut comanda pe LaRedoute... Nici nu vreau sa stiu cum o sa fie daca o sa imi iau pompa, bibe, sterilizator, tetine si alte farafastacuri! Ca sa nu mai vorbim de carucior pe care sper sa il primesc, totusi!, scoici si alte alea!

34+ bananutsa sau capsunica?!

AMR MAXIM 6 SAPTAMANI





revin: serve umede nu sunt scumpe (n-am luat inca), tampo pt sani m-au costat 15 ron cutia de 30 de bucati...ce sa iti mai zic...lista aia de farmacie a dus pe la 70 ron. scump a fost serul fiziologic, pe la 20 ron, si bepanthene (cam tot atat).


irina 35 Rares

http://bd.lilypie.com/RXHAp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

MULTUMESC, Alina!

Te

Miki 36+ Saara Maria

Miki
Lucrusoare buburuza

AMR MAXIM 4 SAPTAMANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

ANA ANTONIA ESTE PERFECTA!!!Este asa frumoasa!
SA-TI TRAIASCA PRINTESA, ALINA!!!


Miki 36+ Saara Maria

Miki
Lucrusoare buburuza

AMR MAXIM 4 SAPTAMANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

IrinaL, m-am linistit, ma si vedeam carandu-ma cu pungile de kile intregi de Sano din sectoru' 2 la mine in bordei... Mda... O sa folosesc cutiuta de 600 g de Dermalin dupa care trec si eu la ceva gen detergent lichid, vedem...
Irinouka, hehe, de-ar fi asa de simplu! Dar eu daca ma duc sa imi iau ceva... Ma intorc cu inca 10 articole pe deasupra "cine stie cand o sa imi trebuiasca, poate nu mai gasesc" si nu e numai asta, lista continua cu foarfeca pt taiat vata, colac de plaja in caz de epiziotomie..., cana, farfurie, tacamuri, manusi bebe anti-zgariat, paturici d'alea de finet si asta nu e tot... Si stiu ca-s maruntisuri da'... se-aduna si nici nu ma lasa inima cand iau pentru bebe sa iau ceva ieftin... Mie imi iau chiloti de la Winny, da' lui ii iau botosei de la Mothercare... Ca deh... Merita, ca e cuminte si nu a suparat-o pe mami niciodata! (Ba mint, m-a suparat prin sapt. 24, cand a gasit el intr-o zi cordonu-ombilical si tragea de el dar dinspre mine, de la placenta, nu din burtica lui!)

34+ bananutsa sau capsunica?!

AMR MAXIM 6 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IrinaL spune:

Multumesc! Acum sa vad daca ma descurc sa ma si uit.
Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

Ce ma bucur ca sunt zuzici harnice care si-au cam facut cumparaturile...asa mi-e si mie mai usor sa ma orientez spre una-alta.

in alta ordine de idei, am mai pus 3 poze cu mine. le gasiti in linkul de la semnatura

Eu maine dimineata la 9 am sedinta cu sefu...care pe urma pleaca 2 sapt in concediu ... am de cerut si eu concedii pt fetele din echipa mea, si alte kestii organizatorice...trebuie sa fiu fresh si sa par ca am mai mult de un neuron activ :-) asa ca pupici pe burtici, si noapte buna huhurezilor gravizi (na c-am scos-o!)

Stancutza 33 Sofia-Elena?

http://bd.lilypie.com/4C88p3.png - Ticker

http://community.webshots.com/album/561382017ubNLub?vhost=community&start=12 - Poze burtica si altele

Mergi la inceput