Fetele din America (97)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

quote:
Originally posted by Andrada

wow miereamara!! de citi ani?
La mine am observat ca anii pari sint buni. Prima oara urit ca ma asteptam la mult, a doua oara excelent ca ma asteptam la putin, a treia oara...you get the ideea.
Asteapta-te la ceva ffffff nasol, si o sa fie cea mai frumoasa experienta, daca poti...acum dupa ce ti-am zis e mai greu...
Drum bun si sa va intoatceti cu bine. Mergeti cu zbor direct Delta?


Inca o intrebare, aveti televiziune romana? Cum v-ati luat?
Merci
A

L’amore che move il sole e l’altre stelle.

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu



Andrada, eu am venit doar de un an si jumatate, deci socul nu o sa fie prea mare. Nu ma astept la nimic special, decat la toba, carnati, sarmalute, cozonaci, etc, etc.
Merg numai eu, Lucian nu are GC inca si nu poate iesi din state, e disperat, el nu a mai fost acasa de vreo 5 ani, speram ca o sa isi ia si el GC anul viitor. Nu merg cu Delta, ca aveam numai variante in care tb sa merg de pe LaGuardia peJFK si nu am vrut asta, merg cu United la dus si Lufthansa la intoarcere.
Oricum, nici nu ma pot bucura inca, am un examen nenorocit chiar luni inainte de plecare, cred ca e cel mai nasol examen de masterul asta.

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Hai ca-s grea de cap! Care e meniul de star? Unde il gasesc?


The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

START jos stanga.

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:


Saru-mina!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Fetelor daca iti conduce altcineva masina si o loveste acopera asigurarea??? Ca o patziram



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, 3000km prin Romania


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

acopera doar pt cei care sunt trecuti pe acte.


quote:
Originally posted by sinzi_ana

Fetelor daca iti conduce altcineva masina si o loveste acopera asigurarea??? Ca o patziram



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, 3000km prin Romania






Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

S-a rezolvat......pana la urma plateste asigurarea tot...inclusiv inchirierea altei masini pana e gata a noastra!!!
Merg repede americanii astia!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, 3000km prin Romania


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Sinzi, si noi am fost tare placut surprinsi de cum s-a purtat asigurarea noastra dupa accident. Poate avem de la aceeasi firma!
Sorry c-ati patit-o.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Eu stiu ca la asigurare apar numele celor care conduc masina. Daca este altcineva la volan nu platesc.

Este ptr prima data cand aud ca plateste asigurarea ptr X la volan (alta persoana decat cei din acte).

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ce fel de asigurare ai? ce scrie in cate... sunt tare mirata ca iti plateste asigurarea reparatia daca nu erati unul din voi la volan

quote:
Originally posted by sinzi_ana

S-a rezolvat......pana la urma plateste asigurarea tot...inclusiv inchirierea altei masini pana e gata a noastra!!!
Merg repede americanii astia!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, 3000km prin Romania






Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput