Fetele din America (97)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Ramona, Second life este o comunitate virtuala, unde iti poti cumpara teren, virtual, of course, iti construiesti casa si afacere virtuale, si poti face bani, virtuali, pe care ii transformi in bani reali.
http://secondlife.com/

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

PowerPoint il iei de la sursa e gratis Ramona.
Bravos Miereamara, aveti fun teribil!! O singura data in facultate am jucat pe un tetrix, pina la 7 dimineata, eram transpirata si ma dureau miinile. De atunci un ocazional pinball cind lucram in Romania, in America nimic, m-a rugat odata Marcu sa il trec de nivelul 1 ca lui ii era lene, la Madagascar si n-am reusit nici sa ma misc pina la urmatorul ecran.

Am cercetat daca hamsii si anchovies ca sa fiu sigura si asa e :Hamsii ANX Engraulidae Anchovies n.e.i.

A


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Multumesc Miereamara. Am studiat, e nebunie! Ma minunez si eu ca babele.

Andrada, eu cumpar din alea congelate. Si molten si creme brulee. Eu zic ca-s decente. Ca sa fie si mai bun pun si niste ice cream pe deasupra la molten.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lexi spune:

chocolate cake n-am incercat din prafuri, dar sunt fan marble cake al lui dr oetker, care place si la copii. ne batem pe paletele de la mixer, cateodata m-as baga in garaj sa-l fac, numai sa nu mai auda bazaitul mixerului si sa se infiinteze ca florile in asteptare. daca tot sunteti pe site-uri cu cumparaturi, vedeti poate va sare-n ochi vreun mixer cu 3 palete.

andrada, cred ca Ramona dadu o raita prin princetown [edit], te-astept cu mielul. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

quote:
Originally posted by Andrada

PowerPoint il iei de la sursa e gratis Ramona.
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu



???? Care e sursa? La Microsoft am gasit free trial.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Aoleu, sint in urma si la bucatarie! Mixer cu trei palete?
Da mai, eu am fost la Princeton. Dar vara. E asa de frumos, ca imi imaginez ca de Craciun o fi cel putin la fel. Totusi, l-am vazut mai in ceata ca eram proaspata gravida cu Anuta si mi-era mai greu.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Lexi,3.99 de la Costco boneless e bine?

O sa incerc si eu ala marble ca pina acum facuram numai oatmeal, favoritul lui Marcu. A, daca tot share gastronomie, mai fac si pancakes cind e norocos baiatul si are mama chef, ii plac mult cu Nutella.
Am facut o incercare, l-am intrebat cum e ziua lui favorita si care e amintirea lui cea mai frumoasa care o are, sa incercati si voi, o sa vedeti acolo suprize (panckakes erau acolo)
Miereamara, te duci in Ro? Noi am vazut ca cele fara motor care se roteste merg fara probleme cu adaptor obisnuit, de ex deschizataorul de conserve n-a mers dar jocul lui Marcu fara probleme, sau luminite de Craciun.
Ramona, il intreb pe sotul cum a instalat ca de abia o facu.

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Da, Andrada, plec marti. Prima excursie de cand am venit in tara asta

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

wow miereamara!! de citi ani?
La mine am observat ca anii pari sint buni. Prima oara urit ca ma asteptam la mult, a doua oara excelent ca ma asteptam la putin, a treia oara...you get the ideea.
Asteapta-te la ceva ffffff nasol, si o sa fie cea mai frumoasa experienta, daca poti...acum dupa ce ti-am zis e mai greu...
Drum bun si sa va intoatceti cu bine. Mergeti cu zbor direct Delta?


Inca o intrebare, aveti televiziune romana? Cum v-ati luat?
Merci
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ramona te duci la meniul de star si dai searc dupa power point si dupaia il activezi... sau uneori trebuie doar sa il copiezi pe desktop si functioneaza.

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput