La noi la Galati sa veniti ! (36)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Liliana,Clubul Fantezia e cel care a dat cei mai buni dansatori.Cu participarile cele mai multe la concursuri.Au participat si la "Dansez pentru tine".Pe dir acestui club l-am cunoscut candva,cam cu vreo 6 ani in urma si atunci m-a invitat sa vin cu Mihai.Nu l-am dus..nici el ce-i drept nu avea vocatie spre asa ceva.Dar Stefan..el e altceva...vrea sa danseze..picteaza..deseneaza...e"micul artist"
De asta vreau sa-l dau la dans.Hai atunci Lil sa vedem cum facem.Eu am deja Nr de tel de la Fantezia..vezi ca au si site....nu mai stiu acum exact cum...
Dar nu vreau sa stau pe loc...am sa ma duc si la Palatul copiilor sa-l inscriu lapictura.Nu stiu daca-l primeste asa mic.Dar...incerc.Eu am facut acolo swi ceramica si pictura si desen si la cercul de poezie am fost.Si am avut macar o ocupatie mai buna dcat au copiii din ziua de azi...
Lil dar poate veniti cu Andra si cu Marius intr-o seara pe la noi.Am vazut tel tau din noaptea de Rev...multam....
Mai vb...!
Pupici..si we placut in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Buna dimineata ! Cum ati ajuns la serviciu ? Ne-am incumetat sa iesim cu masina......n-a fost prea rau, dar am vazut multe masini derapand.

Sa aveti o zi excelenta ! O saptamana si mai ales un an cu multe impliniri !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Buna fetele.Abia ne-am revenit si noi din "mahmureala",am luat motul fiica-mii cea mica pt ca a facut anul si avea o pleata...
Adelina mea merge la clubul ACANTA,la sc nr 11-TIG.III,are ore de dans sambata si duminica de 10-12.
Ce sa va spun,nu stiu cat e de bun clubul,e primul an,prin recomandari am mers acolo.
Stiu ca are la mai multe scoli.Daca vreti va dau si nr de tel.
Vad ca se fac ore de dans serioase,parintii care-si aduc copii de mai multi ani,spun ca sunt f multumiti...atat stiu si eu.
Inscrierea costa 5 ron si pe luna e 45 ron.
Grupa mica se imbraca cu rochite si pantofiori cu talpa cat mai flexibila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!
Sa ne traiasca Ionii!!!!!!

Mai din cate vad io galatiul asta o sa fie plin de dansatori

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Pantofiori flexibili..asta e bine de stiut....da de unde???
Rochita..nu-i cazul....
Acu sa vedem.Sapt asta vreau neaparat sa-l inscriu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Mamioana ai primit mesajul?
Pantofiori sau tenesi...ceva ce aveti pe acasa ,dar sa fie usori si flexibili la talpa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Korina,daca-l inscrii la FANTEZIA sa ne dai niste detalii,impresii...dupa cateva sedinte bineinteles.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Eu pe Ancuta o duc la Casa de Cultura, la Beija Flor. Pantofiori din aia de dans, gen opincute, eu i-am cumparat Ancutei de afara. Pe aici n-am gasit. O sa va arat o poza cu ei.

Link:
http://www.jako-o.com/produkt/en/produkte.mb1?mb_f020_id=bDvCLmF5M2sLQLaPQ6&fag=eu&lang=en&set=4&k_id=37477&s_id=5017055&mb_v301_ch=ddeb3
I-am cumparat o pereche roz satinat si una bleumarin, i-am primit direct acasa. Sunt super faini, cei bleumarin sunt cu o talpa mai groasa, rugoasa, antialunecare, iar cei roz au talpa din material textil care imita pielea intoarsa (nu stiu prea bine cum sa explic).
In realitate sunt exact ca in poze, adica super draguti si vin excelent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Alina, La multi ani, sa-ti traiasca Ionu' iubit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata
Sarumana Vilma sa imi traiasca amandoi ionii mult iubiti

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput