La noi la Galati sa veniti ! (36)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayssy spune:

LA MULTI ANI CU MULTA SANATATE, FERICIRE SI MULTI BANI!!!

va pupam si sa auzim numai de bine la anul!!! sa aveti o petrecere reusita, asa cum vreti voi!!

Alina si Dragos (11 noiembrie 2005)
Dragos
Varsta Dragos
www.dropshots.com/new.php?userid=210775&cdate=20061217&cimg=1" target="_blank"> Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=1ed8b109e0f4936c7f453f&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Film aniversar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

2008 motive de bucurie,sanatate fara numar.La anu' si LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

Delphin, multumesc pentru urari!
eu am fost foarte ocupata zilele astea sa fac depresie. asa mi se intampla de cand am implinit 30 de ani. an de an de ziua mea fac depresie si ma tine pan dupa revelion. am fost tot timpul pe drumuri, dar cand am avut o clipa de ragaz...nu m-am mai ridicat din pat. am citit carti lacrimogene si am plans.
Va doresc un an nou plin de impliniri, sa fiti sanatoase si iubite.
joi plc cu shalini la bucursti la medlife sa-i scot polipii si imi este tare frica de reactia ei.

Viorica
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns business spune:

La Multi Ani tuturor!Anul Nou sa va aduca multa sanatate,numai bucurii si tot ce va doriti alaturi de cei dragi!

Va pup cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Viorica....dar de ce tocmai la Bucuresti?pentru niste polipi???!!!
Nu e operatie cu risc mare.Oricum va doresc sa iasa asa cum va doriti sa veniti sanatoase acasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

LA MULTI ANI,un an nou cu sanatate,impliniri si realizari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Fetelor,fetita mea de 7 ani ,merge la dans sportiv .Baieti sunt mai putini ca fetele si nu toate au partener.
Daca aveti baietel care i-ar place dansul sportiv m-as bucura sa pot gasi fetei mele un partener la clubul de dans.
Fetitele care au deja partener de dans,tot prin cunostinte au gasit,noi cunoastem doar baiatei mai mici,mult prea mici.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Puiut, daca gasesti unul si are si-un frate, sa ne spui si noua.
Va urez si din partea noastra multe impliniri si un an nou cu bucurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

puiut..unde face fata ta dans sportiv si ce varsta are?
Eu vreau din Ianuarie ,de acum sa-l inscriu pe Stefan la dans ,dar inca mai cercetez unde sa-l dau.Asa ca tot cautand si interesandu-ma as vrea sa-l dau la Fantezia.In alta ordine de idei ..cu ce se imbraca copiii acolo si cu ce se incalta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Kor, lasa-l pe Stefu pt fii-mea Dupa cum se observa, mare batalie pe baietii dansatori!!!
Zi-mi si mie care-i faza cu Fantezia...nu de alta, dar si noi am vrea sa ne orientam la inceputul acestui an tot catre dansuri sportive.


Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput