La noi la Galati sa veniti ! (36)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Mariuca draga, incerc sa ma gandesc la ceva. Eu stau aproape de strada asta, dar zona este destul de zgomotoasa, trafic greu. Primele 2 locuri care imi vin in cap ar fi hostelul de pe strada Traian, dar nu pot sa-l recomand decat ca ultima varianta (incerc sa-mi aduc aminte si cum se numeste..oof, neuronul asta), altul ar fi hotelul Sport -varianta tot asa, destul de naspa.
Cazare ok ar fi la hotel Galati, dar e mai scump. Exista si o vila, Belvedere, dar e cam departe. Ma mai gandesc si incerc sa revin cu informatii concrete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

Ce rau imi pare ca nu am stiut, eu am un ap. cu o camera pe care tocmai l-am inchiriat acum o saptamana. Cred ca cea mai buna varianta ar fi sa le ajutam sa gaseasca o garsoniera pe undeva prin Mazepa, ar fi relativ aproape si ar putea sa-i creeze fetitei conditiile de care ar avea nevoie si cred ca ar fi mai ieftin decat hotelul, indiferent care ar fi el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

multumim mult de tot!
Vilma milioane !! tare dor mi-e de matale!
asteptam un semn de la voi cu vesti ori pe PM ori pe forum.
sa aveti o zi buna!



pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">voteaza Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Mariuca, as vrea sa fac niste demersuri, mi-ar trebui cat de cat inceputul perioadei de cazare. Cred ca stiu si care e clinica asta, mi-am adus aminte ca am vazut o cladire nou construita ce se vede din intersectia din Mazepa- Trei Star, in spate la blocurile BR-uri.
In acest caz, vila Belvedere e optima, e pe malul Dunarii si este intr-o zona linistita. Sper sa reusim acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Nu-i aia clinica, Proctomed (fisuri ...etc). Mariuca, stii adresa clinicii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by vilma

Nu-i aia clinica, Proctomed (fisuri ...etc). Mariuca, stii adresa clinicii?



str. Cristofor Columb nr.14
Aidei i s-a spus ca ar fi 'strada principala'.

pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">voteaza Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Vilma , Mariaa fetelor merci pt ajutor! gata ne-a venit si noua curentul

Deci , cei de la clinica zic imi pot rezolva la o pensiune (Majestic) , care iar este aproape de clinica , dar costa 60 roni/zi. Zic totusi ca e destul de mult avand in vedere ca s-ar putea sa stau cam 20 de zile.
Eu nu stiu care este regimul in pensiune; daca pot sa ii gatesc , sa spal ... din cauza asta cazarea intr-o garsoniera era mult mai convenabila , dar stiu si asa ca este foarte greu de gasit pe o perioada asa scurta.
Cineva imi zicea ca s-ar putea sa platesc mai mult la pensiune (pe 20 de zile) decat daca as inchiria un ap pe 3 luni si sa ma orientez si asa. Buna ideea si bine pusa problema.

Iar internetul ... as muri atata timp fara.

Va si revin mai tarziu



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Fetelor, stiti cumva unde e pensiunea Majestic? Mie nu-mi suna cunoscut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

o fi www.fasttravel.ro/casa.majestic/" target="_blank">asta, Vilmule?!





pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">voteaza Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

ca si locatie e clar, dar nu am vazut-o pana acum...:))
O sa trec pe acolo sa vad, si o sa caut si clinica. vorbim pe seara.

Mergi la inceput