La noi la Galati sa veniti ! (36)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Alina, sunt singura de ziua pupaciosilor si indragostitilor, asa ca astept sa va aud pe voi, ce puneti la cale. Daca ar fi picat vineri, ma duceam dupa el, dar asa, n-am nici o solutie.

Buna cafea ati mai facut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Neata hai ca dau eu cafeaua de vineri ...... cu gogosi merge? ca gogosi am fakut aseara .

Vilma nasol sa fii singur de ziua indragostitilor, dar pana la urma e o zi care trece :)

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Neata pisicutelor. Ce de agitatie la noi la subiect. Imi place la nebunie sa va vad pasionate si mai ales pasionale. Copiii nostri si mai ales ceea ce consideram noi bun sau mai bun pt ei vor fi mereu subiecte pline de pasiune.

Asa ca, nu stiu ca sa v-o spun, dar o spun direct, "sunt insarcinata "

Maine ma duc la echo si o sa va dau detalii mai multe luni. Acum , am o rugaminte la voi: spuneti-mi si mie magazine cu haine de gravide in afara de cele al Vioricai, exista in Galati ?
Viorica cand mai aduci marfa ? Mi-am luat deja doua bluze....dar as fi vrut o fusta, un pantalon......

M-am uitat pe site-ul care isi face reclama pe pagina forumului.....foarte frumoase hainute.....dar as vrea sa le probez mai intai.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Felicitari, Laura!!! Sa fie intr-un ceas norocos si fericit! Sa va dea domnul un copil sanatos!
Alina, o sa fiu singura toata saptamana, asa ca ce mai conteaza. Oricum noi n-am serbat niciodata ziua asta, ca cica e americanism. Bine, asta o zice el, ca sa nu mai insist sa-mi cumpere cadou...:))
Mie mi-ar place sa fiu rasfatata si-n aceasta zi, ca sa nu zic in fiecare zi.
Deci, ce planuri v-ati facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

Draga Laura te felicit!
eu n-am noroc sa raman insarcinata
TIN SA ITI SPUN CA MAGAZINUL MEU E SINGURUL DIN ORAS SI SPRE NOROCUL MEU S-A INCHIS SI CEL DIN BRAILA. ASA CA IN GALATI, BRAILA SI FOCSANI EU SUNT LEADER

marfa primesc saptamana viitoare si crede-ma ca fac eforturi uriase sa fie cat mai pe placul fetelor.
sarcina usoara si te astept la magazin!




Viorica
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_G spune:

Ma bucur pentru tine Laura. FELICITARI! Sa fie intr-un ceas bun.
O veste buna ne-ai dat.
Sper intr-o saptamina sa zic si eu ca tine ...

Alinam, asa e cu 'pilele'. Nu stiai? Alegerea mi se pare ok. Aproape de casa, nu trebuie trezit copilul cu 2 ore inainte ... Iar ca e de stat, parerea mea e ca alegere buna. Gradi cu bune si cu rele.

Magazinul de gravidute e in 19, nu? Pe vremea mea nu era, si era nevoie de unul ..

Oana si Andra (21.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

Pentru noi 14 februarie e oricum o zi de sarbatoare pt ca implinim 5 ani de casnicie asa ca, sotul meu vrea nu vrea trebuie sa imi aduca un cadou.


Viorica
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Laura felicitari pentru sarcina! sa fie bb sanatos si daca mai e si baiat e bine, nu?

Viorica ce zi semnificativa ati ales pentru casatorie ..ce frumos .........

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

eu intru rar, dar nu pot rata un astfel de eveniment! Felicitari Laura, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

Fac cinste cu cafeaua pentru graviduta noastra norocoasa! cu mult lapte!!!!!!!!!!!!
Sa ne tii la curent cu evolutia sarcinii,Laura si cu sexul copilului daca vrei sa il stii, normal.
te pup! si sa ai o sarcina usoara!

Viorica
poze

Mergi la inceput