Un ajutor pentru Sonia (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Kay , tu ai si cont de paypal ?

Vreau de mult sa -i dau si eu niste banuti micutei dar stau mult in casa cu juniorul si nu sunt prea ,,plimbareata .
daca nu , am sa trec pe la banca saptamana asta .
va urez multa sanatate si ,,vrajitorul din Oz sa -i faca celei mici o inimioara noua si puternica .

Iar in legatura cu pamparsii si alte alea, pai eu am un copil sanatos si de cheau de somn ce sunt ii pun unde nici nu te gandesti -ieri erau chiar in patul meu , stransi , il scimbasem noaptea si cred ca am adormit instant si am uitat .
Sub perna n-am cauta dar mi-a dat o idee...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Uau, Kay, ce a mai crescut Sonia!!!! Bravos gagici! Sincer, mie nu imi pare de fel afectata de aberatiile oiamenilor din jur. Urmeaza-i exemplul! Si apoi, la ce te asteptai din partea unor asitente... La cate ”minuni” auzi ca au mai facut... Femei moarte la nastere, bebelusi condamnati pe viata. Incompetenta e in floare fetita... Sunt convinsa ca din lipsa spagii sufera... Nu trebuia sa le iei seringi, branule si alte alea... Ca lor nu le folosesc si nici nu le pasa daca au cu ce sa-si faca meseria... Abia le-ai dat de munca... Era mai simplu sa zica - ne pare rau dar nu putem, ca nu avem ce ne trebuie... Era mai folositor un ban de o oja, o carpita, un pachet de tigari sau un suc. Ce sa faca ele cu seringi si branule?? Doar nu vrei sa-si faca datoria, ai innebunit???


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Bravo,fetele mele!V-am vazut mai inainte la pro!O sa fie bine,nu-i asa,Oana?Sonia este o invingatoare!Prea multa lume crede in ea si...nu poate fi altfel!Mos Craciun vine din inima!
Zapada ce-i aduce sania e faurita din gandurile noastre!
Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

am primit 10.000 euro din partea Piraeus bank !

vreau sa va spun ca toti banutii care vor ramane vor fi pusi intr-un cont si se vor inmulti pt operatiile urmatoare.

oana de Sosonica 6.06.2007
asa creste Sonia

Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




50.000(germania)-75000(sua) euro pt a salva viata Sosonicii!!!www.helpsonia.com

rest de strans : 17.000(germania)-42.000(sua)euro !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

wow .... Kay, ce veste buna!

Doamne ajuta ca in Germania totul sa decurga perfect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

quote:
Originally posted by ligeea

Kay , tu ai si cont de paypal ?

ligeea



ligeea, hai ca mi bag eu nasul.... este cont paypal;il gasesti pe pagina soniei http://www.helpsonia.com/

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


http://www.protv.ro/stiri/tu-stii-ce-mai-face-copilul-tau/daruiesti-si-castigi-povestea-soniei.html

aici e oana si sonia! v-am vazut si v-am admirat!!! sosonica arata bestial! iar tu, oana, esti o mamica de aur!

cand e plecarea?

doamne-ajuta!



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Pentru Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

multumesc , cristina .

Astept 2-3 zile sa-mi trimita paypalul nr de cod la banca -sunt noua la ei si apoi ii trimit lui Kay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

dianarus,

Multumesc pt link. Am vazut inregistrarea video si asa m-a emotionat ...
Si Cristi Tabara parea miscat de suferinta Soniei. Cred ca este un om tare sufletist.

Oana,

Sa dea DD sa auzim numai vesti bune de la nemti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

Urmaresc de ani de zile emisiunea "Daruiesti si castigi" si desi in seara asta mi-am dorit foarte mult sa o vad, am ales sa ies cu piciul la plimbare asa ca m-am intalnit cu o prietena care mi-a povestit de Sonia, o vazuse la TV si imediat ce am ajuns acasa am gasit si inregistrarea.

Pentru cei care vor sa o vada pe Oana si Sonia la Protv, sunt rugate sa acceseze
www.protv.ro/stiri/tu-stii-ce-mai-face-copilul-tau/daruiesti-si-castigi-povestea-soniei.html" target="_blank">link-ul

Bravo Oana, bravo Sonia! sunteti pe drumul cel bun! Veti pleca saptamana asta la Munchen? ce a zis dr?

Mergi la inceput