Nasterea la Medlife (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Fetelor, nu stiu unde a nascut Totulii, dar cred ca a ajuns la Medlife...ne va spune ea.Important ca este bine si ca sunt sanatosi si ea, si puiul.
Va doresc un we placut (ultimul meu we cu burtica...o sa-mi lipseasca balonul meu, dar abia astept sa-mi vad printesa!)
Va pup.

Valentina 37+ Andreea Stefania
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">pozici cu burtici,pisici si pestici

AMR 6 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Vali, chiar ma gandeam la tine, ca mai ai fff putin si iti vezi iubirimea!! Iti tin pumnii si sunt sigura ca totul va fi bine!!
Asteptam povestea nasterii tale cand vei putea sa intri!!
Pupici!

Luny, in 24+ cu Matei Cristian (iar m-am razgandit:))

Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

quote:
Originally posted by luny

Vali, chiar ma gandeam la tine, ca mai ai fff putin si iti vezi iubirimea!! Iti tin pumnii si sunt sigura ca totul va fi bine!!
Asteptam povestea nasterii tale cand vei putea sa intri!!
Pupici!

Luny, in 24+ cu Matei Cristian (iar m-am razgandit:))

Life is to precious to worry about stupid Shit!




Multumesc frumos, Luny

Valentina 37+ Andreea Stefania
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">pozici cu burtici,pisici si pestici

AMR 6 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Buna ziua fetelor!Si eu urmeaza sa nasc tot la Medlife,si sunt suprevegheata de doamna dr.Popa,un om deosebit!
va doresc sarcina usoara in continuare si nastere usoara pt cele care urmeaza sa nasca!

38 saptamani,fetita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka.san spune:

Buna dimineata ! Cine pofteste ?

Bine ai venit uberbax si nastere usoara !

Cand e prognozata?

Anka In saptamana 37 Andrei


poze burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clab spune:

Buna dimineata!

Am fost azi la consultatie si m-a cam pus pe ganduri faptul ca am aflat ca in per cat lipseste dr Popa: 21-23 dec sunt de garda medici rezidenti (chiar daca ea m-a asigurat ca sunt buni si priceputi, pregatiti la Municipal si ca nu ar face garzi daca nu ar fi asa), iar 25-26 dec dunt 2 doctorite, am retinut doar pe 26 ca e dr Caliopia. Eu sunt putin cam speriata de situatie ca e perioada cu mare probabilitate sa nasc, sapt 40 ar fi ultima sapt din dec.
O zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka.san spune:

Ups

Ce veste clab ! Trebuie neaparat sa-mi programez cezariana inainte de 21... De-abia astept as vorbesc cu doctorita joi.

Banuiesc ca tu vrei nastere naturala, nu?
Uff, sarbatorile astea....

Anka In saptamana 37 Andrei


poze burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Eu as vrea sa nasc normal acum sa vedem,mai asteptam ,vedem joi la control ce-mi zice!

38 saptamani,fetita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manu-gama spune:

Am lipsit numai cateva zile de pe forum si am avut de citit o groaza de pagini... si am vazut ca multe fete s-au alaturat...
Multe vesti noi!
Felicitari Totulii!
Vali, iti tin pumnii sa fie totul bine si sa te refaci cat mai repede. Cred ca nu mai poti de nerabdare sa-ti vezi minunea...

Manu 30 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata fetelor,

Anka, vin si eu la cafeluta ca-s cam adormita!

Fetelor, ce putin mai aveti voi pana la nastere, cred ca aveti mari emotii...Si eu pe langa voi! Pana la sfarsitul anului o sa-i aveti pe bebei in brate! Ce frumos!

Vali, tu ce faci? Mai ai foarte putin...sa ne dai de veste, ok?



CLAU 26 + cu Rebecca

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput