MAMICI DE ITALIA (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

Raluk sa dea Dumnezeu sa ai dreptate ca tare vreau sa se apropie momentul sa nasc,si contractiile dureroase au inceput parca dsa se mai intensifice de poateeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tie si micutei Anais(cit de mult imi place numele fetei tale)

MIRELA 38+
DOAMNE ITI MULTUMESC DIN SUFLET CA AM AJUNS AICI .


SARA-MARIA ingerasul nostru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

ciao gagicile
noi suntem f bine si ink mai avem rezerve de bani ptr preturile de aici dar faza e ca oricat ar fi preturile eu una sunt taaaaaaaare linishtita si multumita....sunt mult mai relaxata...mai vesela...mai plina de viata.... park imi da forta viata de aici.
As vrea sa apuc sa citesc din urma despre voi dar nushu cum am sa pot k alex imi ocupa TOT timpul....va pup ragazze si nishte




pentru mikuta siiiiiiiii Stefania go go go fetelor

de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex 13.07.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina85ss spune:

MIKUTA4 eu dopul l-m pierdut cu o zi inainte sa nasc,defapt nu au fost nici macar 24 de ore,l-am pierdut pe la 12 dupamasa joi,iar vineri la 3 dimineata m-am internat.La mine a fost de culoarea maro deschis-galbui gelatinos si de forma unui deget lung tot atat.... In timpul dilatatiei la spital am mai pierdut niste lichid maro,uneori galbui,alte ori cu sange..Obstetrica mi-a explicat ca uterul suferma modificari si din cauza asta am pierderiile acela dar e normal. Oricum eu iti trimit deja majoretele caci poate nu o sa mai am timpul necesar sa o fac deci:



CURAJ FETELOR

Majoretele sunt valide si ptr Stefania bineinteles

Cristina + GIULIA 21.09.2007

poze

nasterea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

Mamii si Cristina va multumesc din suflet si va trimit multi si bebicilor vostri,si sper din tot sufletul ca majoretele voastre sa nu oboseasca degeaba.

MIRELA 38+
DOAMNE ITI MULTUMESC DIN SUFLET CA AM AJUNS AICI .


SARA-MARIA ingerasul nostru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Mikuta-ma alatur si eu galeriei
dai che ci sei







ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Mikuto,poate va fi chiar de Sf. Andrei

Apropo,nu uitati sa puneti usturoi pe la usi si geamuri in noaptea asta

Raluca

in asteptarea micutei Anais

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

am venit si noi de pe drumuri...

MIRELA hai ca o incurajez si eu pe Sara..[majoreata]poate vine...te inteleg cum te simti...si eu as vrea dar parca nu...nustiu de ce..o fi fifa..sau..sa iasa in decembrie..adika la timp..

Stefania X 2mai avem putin...putin...Doamne ajuta!
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

Raluk poate cine stie daca nu,si de SF Nicolae ar fi bine dar important ca vine sanatoasa sa ne lumineze viata.

Stefania eu acum nu mai am nici o treaba in ceea ce priveste termenul ca stiu ca daca s-ar naste acum ar fi la termen asa ca..........,iar in ceea ce priveste frica am depasito datorita faptului ca sint tare curioasa si nerabdatoare sa imi string in brate minunea mea de la Dumnezeu.
Fata mea mi se pare ca se lasa asteptata pina in ultima clipa,sa lasat asteptata 4 ani sa fie conceputa si acum se lasa asteptata cu nasterea.

MIRELA 38+
DOAMNE ITI MULTUMESC DIN SUFLET CA AM AJUNS AICI .


SARA-MARIA ingerasul nostru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

mamii & cristina multumesc...lasatile sa se odihneasca pt. mine caci noi mai stam macar o sapt...am vb eu cu fetitzu meu sa vedem daca ma asculta...

mirela te inteleg...

Stefania X 2mai avem putin...putin...Doamne ajuta!
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Hei fetelor nu da nimeni cafeaua?

Mikuta-allora ce vesti ne maidai? cum e cu dopul?
hai curaj ca mai e putin

Slimatei-si tu la fel

Cristina
-cum mai sinteti tu si Giulia?
cum te mai descurci cu scoala si cu toate? cind mai ai examenul de guida? sa-ti tinem pumnii

ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput