Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (66)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mdaaaa, am pus piciorul in prag si...i-am dat 500 de mii Sunt tare, nu? De fapt sunt batuta in cap, asa-i? Mi s-a parut ca a muncit prea mult, "saracuta", a stat pana la 4 SI...pana acum am dat iar cu aspiratorul ca de la atata moloz ce-a fost in casa, normal ca nu a facut cum trebuie Noroc ca nu m-a vazut sotzul ca avea ce ma certa! Dar cred e ultima data cand o mai chem, desi nu am terminat cu nebunia in casa: mai avem de pus pervazele la usile noi, de varuit pe ici pe colo (in special in camera lui bebe) si de pus parchet in camera lui bebe! Imi vine sa plec de acasa, sa ma duc pe campii Dar trebuie sa stau cu muncitorii, nu-i pot lasa singuri in casa!

34+ AMR 6 saptamani
Poze Laura
Puiul nostru drag
Sarcina 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

elena nus tiu ce e cu siteul ala am incercat si eu sa intru si nu merge...am refacut acum sa vedem daca merge...ciudat ca intra la tine in flickr..la mine intra numa pe pagina de hi5 si cerea parola..sper ca acum merge

am facut azi o plimbare de cateva ore ma dor picioarele de morr a fost tare frumoasa vremea la noi,soare si cald....la voi zici c-o plouat elena??
m-am consumat prea mult azi..psihic..bine ca am iesit la aer,iar acum ma bag in pat la un film,vad c-o fost liniste pe forum
pupici la toate burticile

Moni 31+,
poze nunta, burtica si bebe Robert
http://www.flickr.com/photos/14883580@N05/
[ url= "http://www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496[ /url]
atat mai avem
http://bd.lilypie.com/Hwb9p2.png

AMR 9 SAPTAMANI!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

elenadraga de tine sambata la ora asta esti la servici???auoleo...nu vreau sa fiu in locul tau...ce lucri?inca un pic si incepi concdediul asa-i?eu am noroc zic eu ca lucru cu sotul si ma menajeaza,lucu dar daca se intampla sa n-am chef sa sa nu ma simt bine las totu balta si pune pe cineva sa-mi faca treaba...lucky me..
am verificat siteul cu hi5 si merge acum

Moni 31+,
poze nunta, burtica si bebe Robert
http://www.flickr.com/photos/14883580@N05/
[ url= "http://www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=40412496[ /url]
atat mai avem
http://bd.lilypie.com/Hwb9p2.png

AMR 9 SAPTAMANI!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



laurici .. esti tare, ce sa mai spun .. dupa ce ca nu ti-a facut ce trebuia, i-ai mai dat si 50 ron .. oricum, alta data sa nu o mai chemi!!


moni nu stiu de ce intra in albumul meu de pe hi5 .. si inca intra!!! tare ciudat ..

si da .. inca sunt la serviciu dar plec in curand .. deh .. asta e meseria pe care am ales-o .. nu ai sambata, nu ai duminica .. daca e nevoie, te cheama si la miez de noapte etc .. dar, mai am un pik si intru in concediu, abia astept ziua de 6 decembrie!!
esti norocoasa ca lucrezi cu sotul .. noi avem meserii total diferite ..




34 EVA MARIA
AMR 6 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



gata .. am taiat-o catre casa .. ma duc la papa bun bun ..

HURRAAEIIII

34 EVA MARIA
AMR 6 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

quote:
Originally posted by Ellenuta



laurici .. esti tare, ce sa mai spun .. dupa ce ca nu ti-a facut ce trebuia, i-ai mai dat si 50 ron .. oricum, alta data sa nu o mai chemi!!


moni nu stiu de ce intra in albumul meu de pe hi5 .. si inca intra!!! tare ciudat ..

si da .. inca sunt la serviciu dar plec in curand .. deh .. asta e meseria pe care am ales-o .. nu ai sambata, nu ai duminica .. daca e nevoie, te cheama si la miez de noapte etc .. dar, mai am un pik si intru in concediu, abia astept ziua de 6 decembrie!!
esti norocoasa ca lucrezi cu sotul .. noi avem meserii total diferite ..




34 EVA MARIA
AMR 6 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC



Probabil ai bifat casuta aceia cu " keep me log in " si atunci la accesarea pagimii te trimite in contul tau direct .
Mie imi cere numele si parola de exemplu .

O zi excelenta !
Lala.

_

Fratele mai mare!

Bubu mic! AMR maxim 6 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



aha .. am inteles .. o sa incerc sa dezactivez sa vad daca e ok ..

multu' de pont

si inca nu am plecat .. astept o colega care face o stire cu pet shop boys

34 EVA MARIA
AMR 6 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Ellenuta,
esti probabil deja acasa si papi bunatati. Si mi-ai facut pofta de salata de vinete si snitel.Tocmai imi intrebam sotul ce pofteste maine sa facem meniul: si el vrea chiftele!!!!!!!!!!! Ma innebuneste: ii fac saptamanal. Ori le fac eu bune ori are el un fix. Vinete nu am. Adica pot lua oricand dar sa le coc in cuptor nu imi place gustul lor. Asta vara de fiecare data cand faceam grill prajeam si cateva vinete: asa m-am obisnuit sa aiba gust de fum, la fel si ardeii copti. Noroc ca imi pune sora mea pachet la sf lunii si poate strecoara niste vinete si zacusca si carnat de casa siiiiiiiiiiiiii. ..... mai vad eu!
Asa ca eu tot in ceata sunt cu meniul: chiftele pt sot si eu?????? Si bebe Benji????????????? Sa vedem poate ma inspira ca mergem la cumparaturi ........... Va pove maine ce pun in oala!

Ceska, 33 sapt+ cu Benji
AMR 7 Saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Elenuta sunt tare ca soseta, recunosc Oooofff! Macar nu mai am praf in casa
Ce nasol ca mai tre sa stai la servici, bebe nu protesteaza?
Breaz La Multi Ani! Iti urez de pe acum toata fericirea din lume Nu stiu daca maine voi intra, deci te pup acum

34+ AMR 6 saptamani
Poze Laura
Puiul nostru drag
Sarcina 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceska777 spune:

Ellenuta,
Honey a gasit casuta si sper sa ne trimita poze, asa am rugat-o. Sa fie intr-un ceas bun pt ei!!!

Ceska, 33 sapt+ cu Benji
AMR 7 Saptamani

Mergi la inceput