Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (1)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Apropo de zodii
eu mi-am facut fiica-geamana ca mama-sa

ticker


www.slide.com/mscd?pxcid=eSoSBiew2G_nKtwFry6HxijDlDwBIBnJif_yluDp06SH-3gWRm4gcAu5YOV8AydL¬ifyfans=1&bnc=bnc" target="_blank">GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

ARIEL 7000 .chiar ca esti curajoasa fato!BRAVA!
nu e usor ce 2 berbecutzi si asta din cauza incapatanarii lor,dar ai si multe bucurii de pe urma lor!partea cea mai buna a lor este ca nu suporta minciuna si nedreptatea dar nici comoditatea .las ca ai sa ai multe de invatat de la ei si asta deoarece noi parintii avem multe de invatat de la copii nostri!
p.s.-vezi ca copiilor berbecutzi le place sa fie laudati pt ceea ce fac bine,iar daca gresesc trebuiesc incurajati ca se putea si mai bine dar ca tu sti ca e destept si ca poate!,daca ii certi si ii critici atunci pt ei devii cea mai rea mama de pe fata pamantului si daca ar avea putere te-ar schimba cu una care are incredere in ei.sper sa te ajute sfatul meu si sa fi cea mai buna prietena a lor inainte de mama!sper ca nu te superi pt ceea ce ti-am spus.am simtit ca trebuie sa iti spun toate astea pt ca si tu sa fi cea mai buna prietena a copiilor tai asa cum si eu sant pt DELIA.
mai intra si tu mai des pe aceasta pagina si ai grija de voi!

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

Primiti-ma si pe mine printre voi..Ma numesc Adriana, am 25 de ani( data nasterii este 04.09.1982) si sunt insarcinata in 30 de saptamani, cu bebita Bianca, ce se va naste probabil pe 04.02.2008

Adriana S.
AMR maxim 10 saptamani
-30 sapt + BIANCA
acte
bebe evolueaza
www.flickr.com/photos/adryana_4u/1468720937/in/photostream/" target="_blank">Bianca-22sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

ADRYANA 4U,bine-ai venit!mai ai putin si dai nastere unei fetite-varsator!admir copii varsator!si fetita mea DELIA este tot varsator-e pe 7 februarie!.
sunt sigura ca o sa fiti cele mai bune prietene!
ai grija de voi

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

MIKYCRIS, multumesc pentru frumoasa primire

Adriana S.
AMR maxim 10 saptamani
-30 sapt + BIANCA
acte
bebe evolueaza
www.flickr.com/photos/adryana_4u/1468720937/in/photostream/" target="_blank">Bianca-22sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Adryana-bine ai venit printre noi
sarcina usoara in continuare si numai bine


ticker


www.slide.com/mscd?pxcid=eSoSBiew2G_nKtwFry6HxijDlDwBIBnJif_yluDp06SH-3gWRm4gcAu5YOV8AydL¬ifyfans=1&bnc=bnc" target="_blank">GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Adryana-esti si tu pe listuta

ticker


www.slide.com/mscd?pxcid=eSoSBiew2G_nKtwFry6HxijDlDwBIBnJif_yluDp06SH-3gWRm4gcAu5YOV8AydL¬ifyfans=1&bnc=bnc" target="_blank">GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

KATIAPAM,ce faci?cum te simti azi? dar copilasul?
ai grija de tine si de copilas

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Mikycris -multumesc
ma simt bine,piticotul meu acum a adormit cumva i-a trebuit ceva timp
dupa vaccine s-a simtit bine nu a avut febra
tu cum te simti si Delia?

ticker


www.slide.com/mscd?pxcid=eSoSBiew2G_nKtwFry6HxijDlDwBIBnJif_yluDp06SH-3gWRm4gcAu5YOV8AydL¬ifyfans=1&bnc=bnc" target="_blank">GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Buna,fetele!

Katia,am aparut si eu..la aproape 30 ani (urmeaza sa-i implinesc in 31 dec) cu o fetitza la purtator!

Mikycris,parca tu ai intrebat de crema,eu folosesc Aveeno,de preferinta cu mentol,pt ca pielea mea a devenit f sensibila in timpul sarcinii

Raluca

in asteptarea micutei Anais

Mergi la inceput