Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (1)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

cioc cioc! vreau si eu in casuta voastra!
am 30 si 1/2 ani, o fetita superba in varsta de 4 ani si 1/2, se numeste Alexandra Maria si acum sunt insarcinata in 20 de sapt. cu bb 2, zis si Guguluf, care ne tine in suspans si nu vrea sa ne zica ce este. am hotarat ca daca va fi fata o va chema Theodora Mihaela, iar daca va fi baiat il va chema Theodor Mihai (cel putin asa am hotarat eu, caci sotul mai cauta variante:)))
am uitat sa va zic ca ar trebui sa nasc pe 13 aprilie 2008, iar fetita mea s-a nascut pe 10 aprilie 2003. poate ca de ziua ei ii voi oferi cadoul mult dorit:)))

alexutza 4 ani si 20 +
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev103pf_.png
Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Ariel bine ai venit
felicitari pt bb-ei
sarcina usoara si sa auzim de bine

ticker


www.slide.com/mscd?pxcid=eSoSBiew2G_nKtwFry6HxijDlDwBIBnJif_yluDp06SH-3gWRm4gcAu5YOV8AydL¬ifyfans=1&bnc=bnc" target="_blank">GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

ARIEL 7000,in sfarsit!chiar mia fost dor de tine!
ca sa vezi,si eu sunt nascuta pe 10 aprilie!si baiatul se va naste pe 13 aprilie.....he,he 2 berbecuti!
tu ce mai faci? noi suntem bine,am intrat in 8 saptamani si speram la si mai bine!
8+

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Micycris-eu pt.burta am folosit mereu ulei de mandorle-migdale si nici o smagliatura(crapatura)cum se zic........

Mai fetelor cum faceti toate tinere la 26-28-29-30 si sinteti la al 2 lea
curajoaselorrrrrrrrrrrrr

Dmtr-Anca
-eu in primul trimestru in loc de greturiam suferit de somn multtttttttt
abia ma prindea treaza 8-9 seara

ticker


www.slide.com/mscd?pxcid=eSoSBiew2G_nKtwFry6HxijDlDwBIBnJif_yluDp06SH-3gWRm4gcAu5YOV8AydL¬ifyfans=1&bnc=bnc" target="_blank">GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

KATIAPAM ,eu mi-am cumparat de la farmacie un ulei care se numeste-Mamma Donna-olio elasticizzante Antistress si e de la chicco.
ce stii despre el?(parca suna a italia).
8+

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Mickycris-suna suna nu-lunosc dar produsele chicco sint toate bune

ticker


www.slide.com/mscd?pxcid=eSoSBiew2G_nKtwFry6HxijDlDwBIBnJif_yluDp06SH-3gWRm4gcAu5YOV8AydL¬ifyfans=1&bnc=bnc" target="_blank">GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

vezi daca se poate folosit in gravidanta...in rest ...o fi bun..de'acum l-ai cumparat..

Stefania X 2mai avem putin...putin...Doamne ajuta!
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

pai fetelor,vad ca pe cutie arata o poza cu un bb in pantecul mamei si sub poza scrie asa:formula protezione bambino-baby care-.
8+

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

atunci cred ca poti..dar ai inceput-o cum iti simti pielea dupa..?
va urez somnic pufos..mamici gravidute si pitici...am plecat la

Stefania X 2mai avem putin...putin...Doamne ajuta!
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

miky, buna! tu care cunosti mai bine berbecutii, nu-i asa ca sunt tare curajoasa ca l-am programat pe bb2 tot berbecut? hiihihih! eu imi plang de mila inca de acum, caci alexutza mea parca a baut kerosen in loc de lapte! e Energicutza:) si tinand cont ca eu sunt taur....sa vedeti luat in coarne la greu:))
crema de la chicco e foarte buna si este pt burticutze. eu mi-am luat de la bubchen, tot pt gravidute si sanosan pt bebei:)
va pupic si noapte buna!
miky, cand iti mai e dor de mine, da cu pm-ul in mine sau intra la mamici de aprilie:))) vad ca "te-ai facut mare"!!! brava!

alexutza 4 ani si 20 +
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev103pf_.png
Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput