Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (1)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Raluk-te asteptam ma bucur ca esti si tu
bine ai venit,te trec pe listuta


ticker


www.slide.com/mscd?pxcid=eSoSBiew2G_nKtwFry6HxijDlDwBIBnJif_yluDp06SH-3gWRm4gcAu5YOV8AydL¬ifyfans=1&bnc=bnc" target="_blank">GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am reusit si eu sa mai intru pe la voi, am avut azi o zi horror rau de tot la servici.
Kati stiu si de tipografie, n-am stiut ca s-a mutat.
Aseara bb meu a avut program de gimnastica ritmica, l-a putut simti si tati
Azi trebuie s-o sun pe doctora sa vad cand ma cheama la eco, ar trebui sa merg cam pe la inceputul lui dec, poate ma cheama mai repede si-mi spune si ce e bb

18+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Kitzy-pai ar cam trebui sa se vada
iti tin pumnii
ce senzatii minunate ai sa le simti tot mai mult de acum incolo
tipografia s-a mutat doar forta muncii-utilajele si acolo unde sti tu au ramas birourile
ce as mai trece pe acolo......

Fetelor ce ziceti daca in loc de virsta cum am pus pe listuta pun data nasterii?
voi cum vreti?

ticker


www.slide.com/mscd?pxcid=eSoSBiew2G_nKtwFry6HxijDlDwBIBnJif_yluDp06SH-3gWRm4gcAu5YOV8AydL¬ifyfans=1&bnc=bnc" target="_blank">GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Din partea mea poti pune data nasterii, asa stim cand e ziua de nastere a fiecarei dintre noi si putem face felicitarile de rigoare.

18+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Ok Kitzy
asa ma gindeam si eu
daca sinteti de acord imi dati datele

ticker


GIULIA-20/06/07


mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

30.09.1979

18+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

KATIAPAM,datele mele....10 aprilie 1977.
DELIA mea astazi a fost si inca este cam bolnavioara si nu a fost la scoala.sper ca maine sa mearga pt ca a pierdut cam mult in ultimul timp si asta nu e bine deloc!eu?,pai nu m-am simtit deloc bine astazi pt ca sinuzita asta cred ca si-a serbat ziua aniversara cu mult fast!,apropo ,stii cumva ce pot face pt ea atunci cand ma mai apuca? nu mai vreau sa mai ajung la orl pt ca lesin pe-acolo de la fesele alea care mi le baga in nas!
RALUK 31-si este buna adica esti multumita de crema pe care o folosesti?
aveti grija de voi
8+

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Deci...31.12.1977Mai bine asa,aveti dreptate.

Kitzy,eu o simt pe fetita mea din ce in ce mai puternic cu fiecare zi care trece.Vad cum tresare burtica pe unde "trece" eaStiu cand doarme,cand se joaca..Si ce e mai frumos,daca taticul ei ii vorbeste si o "mangaie",ii da imediat replica!Am si incercat s-o filmam in actiune

Raluca

in asteptarea micutei Anais

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Raluk-wow de rev iti faci de cap in fiecare an?

ticker


GIULIA-20/06/07


mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Mikycris,nu stiu ce sa-ti sugerez pt sinuzita..inhalatii cu otet de mere?masaj al tamplelor?comprese cu suc de lamaie?cataplasme caldute de argila?ceai de coada-calului,1 cana/zi?...astea ar fi pt migrene.
Cat despre crema de corp,da,imi face foarte bine,imi calmeaza mancarimile sau iritatiile si nici nu e unsuroasa,cu toate ca e pt piele uscata si sensibila,intra imediat in piele.

Raluca

in asteptarea micutei Anais

Mergi la inceput