Timisoara, Impreuna! (64)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Alina bine ai venit in gasca.

Fetelor , nu stau mult ca avem tatic acasa si maine pleaca iar



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:


spor la treaba si o zi faina sa aveti sper ca sunteti mai bine, fara muci si febre si toate alea. Anda? Katik? Laura? Ana? ati desfundat nasurile din dotare si restul, da?!
am si eu nevoie de ajutorul vostru, care aveti ceva cunostinte pe la CM dati de stire, pls!
hai va pupez.




Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Gata cafelutza...inviorarea...



Happyyy Birthdaaay too youuu
Happyyy Birthdaaay too youuu
Happyyy Birthdaaay too Ana...
Happyyy Birthdaaay too youuu



Ziua de azi sa-ti aduca
Tot ce ti-ai dorit frumos de la viata,
Iar prietenii, sa te inconjoare
Cu dragoste si bucurii...


Sa ne traiesti o mie de ani...Supercalifragelistico!!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Maria, daca imi si traduci unde...poate se rezolva, ca la ora asta nu am neuronii treziti...ce-i CM?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ioi...



La multi si fericiti ani, Anaaa!!! Sa ramai la fel de adevarata si de 'nelinistita'








Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Buna dimi!
Beeeyyy Dorisake la cate potoale ai insirat acolo poate ti-o capeti pa' daca mai tre' ceva si e putin ce spusei mai spune 'ncoa ca fac.
Cred ca Maria spunea de Cartea de Munca (CM?)
Eu mis tare nacajata
S-a trezit Clau la 8 acu' dimi si si-a facut glicemia.
O avea 170 si atata s-o neajit si el,o inceput sa planga ca iar o recidivat glicemia(de aproape un an era si la el ca la un om normal).
Si atata tot o bodoganit ca iar trebe insulina,ca moare de suparare asa.........nu mai pot sa stau ca plang ca proasta.
Nu mai vreau sa va necajesc si pe voi cu ale mele.
Va pup si o zi buna.

Si io mis tare
Anutza draga!!!! Multa sanatate,fericire si tot binele din lume!!!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Maria, acolo chiar nu stiu pe nimeni, am avut o prietena acum cativa ani...da poate stiu fetele pe cineva, poate Danitin?

Laurelu, imi pare rau...auzi la el nu e si pe baza nervoasa?
Pai sa inceapa tratamentul ca nu-i de joaca...
Hai nu mai fi necajita...uite un de la noi

Katik, ai fost la medic cu Robi?
Cum sunteti?

Ana, te astept azi la mine la job, sa nu uiti...
O zi faina iti doresc!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza! de citeva ori m-am apucat sa scriu dar nu am apucat sa si termin
LA MULTI ANI ANAAAAA!!!!!!
multa sanatate, fericire si implinirea tuturor dorintelor!!!!
mariaa, sorry, da' io n-am!
da, gitul mi s-a rezolvat, nasul e aproape rezolvat si ma bucur ca tot cu homeopate, altceva n-am luat nimik.
laura, cu un pic de grija se rezolva si asta!!!! dar trebuie avut grija toata viata!
alina, bine ai venit in gashca!!!! sedere placuta si la cit mai multe povesti!!!! lasa ca bb vine el cind vrea!este f. greu sa treci peste pierderea suferita dar trebuie!viata merge mai departe!
am vazut ca ati muncit ceva aseara pe aici. mi s-a facut foame numa' cind am citit ce ati insirat pe aici
am fost si noi ieri la dr cu amindoi tusitorii. n-am primit antibiotic, krisztina e spre bine, robi are muci in git dar nu e nimik mai jos deocamdata. raminem pe stodal iar pt nas ne-a dat coryzalia, pe mine m-a si reparat, sper sa mearga si la el.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saru-mana gagicele dragi pentru urarile voastre....Va doresc si eu tot binele din lume si sa aveti mereu parte de tot ce va doriti!


Alina,bun venit si de la mine!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput