Timisoara, Impreuna! (64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Heellllaaaauuuuuuu........heeeelllaaaaaauuuuuuu........
Ce e cu linistea asta mormantala pe acilea????
Hai mai raportati si voi ce mai facurati azi.
Noi nu am mai iesit azi afara ca a inceput sa bata vantul si mi teama sa nu se imbolnaveasca bubulina si sa amanam si mai mult cu vaccinutzul.
Azi a pus capac si bou de langa mine care de o luna bate fara rusine in pereti de parca ar avea domne' vro vila cu 10 camere. Si bate frate tot in ora de liniste ca un nesimtit.
Asa ca bubulina a dormit doar 1 ora la pranz,ea care dormea 2-3 ore si acum e foarte agitata,miorlaita si mie imi vine sa-mi smulg paru' din cap de -i.

Nu ne vorbim din timp fiecare ce aduce de chefuiala de 1 Decembrie?? ca sa stiu din timp cum pun banu deoparte
Asa trage goanga asta mica de mine de parca as fi din plastelina si ma pocneste de nu ma vad.
Scot flacari pe nas...... mi-a raupt floarea....trandafirul japonez e ferfenitze.
Imi vine sa ma duc in lumea larga ce nervi am azi,imi vine sa sparg tot ce-mi iese'n cale......

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinush_77 spune:

Laura te pupic ,intra si tu mai des pe mess. Pupici la Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna seara...buna seara...iaca vin cu raportarea...

Am ajuns si eu la mine home, in sfarsit...
Facut bagajul cu maman, schimbat euroi sa aiba cu ea, vreo 200 pt nepoata-sa...ca de...una are...si vine Mosu in curand...
Ines i-a zis ca vrea sa-i aduca din Viena o pereche de cercei din aur, noi noiutzi...
In sfarsit...nu mai cere jucarii...unde sa scriu? inseamna ca am donsoara mare deja...

Alina, iti urez un calduros Bun Venit in gasca noastra...

Sedere lunga si placuta...
Povesteste-ne despre tine...ai copii?

Laurelu, si eu am avut o zi infernala azi, cu toate ca ieri a fost marti si 13...nu azi...

Anda, asta-i ceva viral, clar...fara dar si poate...nu-i da antibiotic...regim, o zi doua pana vezi cum e...

Care veniti la o sueta?
Sa stabilim cu potoalele...care cine ce aduce...



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

cred ca s-a decalat ziua de 13...clarrr...si la mine zi nasoala de tot.

bun venit Alina, si sedere lunga!

stabilim ce vreti voi, postati si citesc si eu mai incolo, ma doare capu de mor, ma duc sa ma intind putin, va pupez!





Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinush_77 spune:

Buna seara fetelor. V-a multumesc pentru primire. Mare lucru despre mine nu stiu ce as putea spune. Am 30 de ani , sunt casatorita de 2 ani si momentan locuiesc in Italia cu sotul. Sper ca la anul in august sa revin acasa definitiv, ca imi este foarte greu fara familie si prieteni. Din pacate copii nu am ,de curand am pierdut a doua sarcina. Nu stiu ce as mai putea spune despre mine ce v-ar interesa , dar puteti sa ma intrebati voi si va raspund cu placere. Pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

eu nu-s in stare de un bu-hu-huu...
va pup si sa fie o zi mai faina maine!




Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Maria...halouu....ce-i cu tine?
Cine te-a suparat sa-i arat aracul din gradina...

Alina, imi pare rau de bb, dar lasa, ca o sa fie bine in viitor, sa ia incredere...
Nu astepta sa te intrebe fetele, tu baga la greu, ca altfel nu tii ritmul... noi suntem duse... sper ca stii unde ai intrat???



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

inafara de mici exceptii nu stiu sub ce stea a fost anul asta...cel mai nashpa!
o sa revin zilele urmatoare. oricum merem inainte si 'om vedea ce-o fi!
hai sa fiti sanatosi mai mari - mai mici, fara febre si muciosi!
Alina, fruntea sus, o sa vina bb cand are el chef...fetele stiu ce zicm, nu bat campii
somn usor sa aveti




Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

'Na sara!
Iaca si eu la raport
Azi am avut o zi de tot rahatul,Maya a fost super agitata,acu' o adormit,bou de langa mine si la ora asta da gauri in pereti cu picamarul (cred) ca rasuna tot locul si cred ca merg cat de repede peste el..............si mai e si politzai. Cica respecta legea
Ma bucur ca ati cunoscut-o pe prietena mea,noi doua ne stim din clasa a 9-a si sunt ceva ani.....doamne cum zboara timpul.
Pai Dorisake draghe eu aduc salata de conopida daca va place cu putin usturoi si maioneza si eventul ceva cornulete cu nuca???
Cum iti suna?
Maria care-baiul??
Zi ca amu merg sa-i fac pe aia de te-or suparatara azi.
Aida,Katik????
Eu am pus deja meniul meu,astept si de la voi sa vad ce aduceti.
Merg sa ma culc ca mis rupta'n gura de oboseala.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Laurelu, de la mine sa nu asteptati dulciuri, ca sunt habarnista...nu-mi ies si nici nu ma chinui, in schimb contati pe mine pe aperitive la greu...
Rol dobos, salata de ciuperci cu maioneza( light sau cremoso), pasta de peste, ardei umpluti cu pasta de branza, platou cu diverse, carnaciori, salam, cascaval, masline. etc.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput