Mamici de Noiembrie -Decembrie2007(118)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

quote:
Originally posted by iuli-ana

Da,Ancutzo,dar ai vazut ca nici eu nu sunt prea mititica,iar ta-su are la 1,94m 110 kg...De unde sa iasa biata de ea mai micutza???
ELLIS,,mai ai rabdare,stie ea cand va veni pe lume...

Ana 33+




lasa ca vezisi tu daca vei mai avea rabdare...
dar poate nu e la toate la fel, dar eu nu mai pot sa ma misc ziua, iar noaptea plang de dureri dc trebuie sa ma intorc sau sa cobor din pat...asta cred ca si din cauza ca in ultima luna si jum am stat numai in pat...

Ellis38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Dany26, ma rog la Dzeu sa fie bine totul pt tine si pt bebe maine. Tinem pumnii la fata si vom astepta cu nerabdare mesajul tau. Si acum sa scoatem majoretele ca tare se plictisisera saracutele:










Roxxy 36+Matei
_
AMR 2-3 SAPTAMANI TE ASTEPTAM CU DRAG, PUISOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Maine facem 37 de saptamani . Imi doresc din suflet sa mai stea bebe inca o saptamana.
Am schimbat semnatura de azi .

Roxxy 37+Matei
_
NOI MAI VREM SA STAM IN BURTICA O SAPTAMANA JUMATATE TE ASTEPTAM CU DRAG, PUISOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

ROXXY80,!
ELLIS,inteleg f bine,stii ca eu am o mare problema cu simfiza, iar daca stau mai mult de 10 minute in picioare imi amorteste piciorul drept,iar cand ma asez in pat e groaznic pt ca am senzatia ca imi crapa toate oasele de la ...Dar nu am ce face si stau si astept...Asa ca iti doresc ca timpul sa treaca mai repede si nedureros si cand om vorbi peste vreo 4-5 saptamani sa-mi spui ca ai uitat de dureri si de tot de dragul printzesei tale!!!

Ana 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

! multumim pt. noul capitol!sa fie cu noroc! Doamne ajuta !


pufule, dany 26, mihuta pregatim majoretele si le punem la incalzit
ellis te inteleg perfect .. dar eu m-am domolit ci nasterea.. sa mai stea la garsonierele lor , m-ai intrebat de tratament, mi-au dat doar NIFEREL parca.. sub limba .. ca nu vaem proteine in urina! Acum sunt ok.. sper sa nu mai apara alt puseu...
ancuta de fetita cuminte are mama
roxxy asteptam poze cu


pt. mamici ... oare se apropie momentul nasterii??? ca am contractii nedureroase zilnic si ma dor sanii si sunt tare sensibili!



PUSSI 35+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 14 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

Felicitari,Roxxy!
DANNY 26,nastere usoara si refacere rapida!!!





Ana 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

IULI, PUSSI
PUSSI, stai linistita ca nu se apropie, si eu am avut acum vreo 2 sapt , o perioada in care aveam ceva contractii nedureroase, chiar la 15 min, ia no-spa si stai putin pe stanga. Eu trec din nou in pat ca am intepenit pe fotoliu si imi stau 2 picioruse in stomac.

Ellis38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

neatza tuturor.
pussi - tot ce e posibil...spune-le tustelor sa mai stea nitel...
ancutza - n-am apucat sa-ti felicit mandretea de fata. un pupic dulce din partea noastra!
tinem pumnii celor care urmeaza sa nasca...abia astept sa ne inmultim...
azi am iesit 15 min pe balcon cu fata...cica la plimbare...ca daca tot nu merge liftul...inca nu ma incumet s-o scot...trebuie sa cumpar lant sa leg caruciorul jos...offf...ma enerveaza.
fetelor...lasati depresia deoparte...uitati-va ce copii minunati aveti si o sa va treaca.stiu ca e usor de zis, dar greu de facut. si eu am trecut prin asta cu baiatul, dar a trecut de la sine pana la urma.
pupici.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Buna dimineata fetele :)
Azi la noi e zi de odihna totala, daca pina miine nu se intimpla nimic, mergem oricum la spital, ca zicea medicul ca numai un pic de stimulare trebuie si sigur se declanseaza nasterea :)


------------------------
Flory 40+ Joshua Raphael
We are waiting you from moment to moment !!

Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

Pufule,
Nastere usoara si un bebe mancacios,sanatos si asa cum va doriti!



Ana 33+

Mergi la inceput