FIV de toamna - III

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Buna sa va fie inima!
eu sunt aici, dar nu am ce sa spun.
sunteti bine?
pupici pentru fetici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Buna dimineata fetelor, Monica prezent.....

Anis cum a iesit spermograma sotului?

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Sa aveti o zi excelenta fetelor.........


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Multumim Monica si tie la fel, tu ce faci, care este starea ta?

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Monix azi sunt ceva mai bine ca ieri, tu cum esti?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Pia, sunt bine. am de lucru o groaza. parca este un facut, cand vrei sa pleci in concediu, atunci se ingramadesc toate.

Anis, ieri, cand ti-am raspuns, am facut-o fara nici cea mai mica intentie de a te supara. numai ca n-a fost asa. si regret nespus ca am raspuns . Cum a iesit spermograma sotului tau?

si acum despre altceva. am mai intrat pe alte subiecte si am citit ca fetele iau vitamina E si ceaiuri. eu deocamdata nu iau nimic. si ma simt cam nefolositoare. voi ma sfatuiti sa incep sa iau ceva? si daca da, ce?
Va trimit niste tzucuri ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Da Monix stiu cum este, asa patesc si eu.
Eu nu iau decat acid folic, in rest nimic.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Pia, starea mea e bunuta. Incerc sa imi incar bateriile pana in toamna. Intre timp am fost si la endocrinolog sa vedem daca tiroida e OK. Acuma o sa fac hormonii tiroidieni la sfarsitul lunii la Medsana si imi voi mai controla prolactina sa vedem daca se mentine in limitele bune. Prof Coculescu de la medsana mi-a zis ca e vrea rezultatele la hormonii tiroidieni si apoi se pronunta daca e ok si din punctul asta de vedere. Asa ca sunt bine ma gandesc la planurile de concediu.



Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Salut fetele!


Astazi ce faceti?Eu ma gandesc din ce in ce mai mult la concediu.Abia astept sa plec la mare.
Despre FIv in Timisoara vreau sa va spun si un lucru negativ.Acum cateva luni o fata de pe forum mi-a spus ca a facut de 2 ori FIV in Timisoara si la al doilea s-a prins dar datorita dr a pierdut sarcina.Cica nici nu le pasa de tine!Totusi dr din Bucuresti fac tot posibilul sa reuseasca sa duca sarcina pana la capat.Cand Ancar mi-a spus ca sunt insarcinata nici nu m-am mai gandit ca puteam pierde sarcina.Eram sigura ca voi duce sarcina la capat pt ca stiam ca e un dr f.bun.


Va pup,

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Ce faci Gabita? Cum s-a acomodat Simonica cu noua bona?


Monica

Mergi la inceput