Gasca de Constanta (94)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da, la reumato plec Vladis. vii si tu?
Aura nu stiu nimic de umidificator, Alina lulu parca isi luase...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

roxa nu, nu mai vreau pe domeniul medical, am renuntat demult, dar la congresul respectiv vine o verisoara care e la techirghiol, o sa ne intalnim la reuniunea familiala de la busteni si stiam ca ea pleaca de miercuri la congres. succes!

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

am inteles, mersi! (e plin de verisoare in techirghiol hihihi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna tuturor,
bafta la congres si la reuniunile profesionale si familiale.
Sinzi zapada da frig tare nu;deci compromis omat si soareasa e mai bine.Nici Bogdan nu prea stie cei zapada.
O seara buna tuturor.



Gabi mami de Bogdanel-Andrei(29.10.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna seara si de la noi!

iulyp, eu am cumparat umidificator de la domo ,sunt fff multumita de el-DeLonghi-Merlin ,cod produs 4313 Chiar daca nu il au in magazin poti face comanda sau chiar on-line il poti comanda pe site-ul lor .
Pe noi ne ajuta f mult ,pun in el si esente de foioase (pin ,brad, etc) si chiar de eucalipt si ii face f bne lui Luca.
Vezi ca sunt de doua feluri ,diverenta este de pret -10 ron ,si de modul de citire/vizualiazare a apei in el ...te sfatuiesc sa il alegi pe cel bleumarinmai scump ,este mult mai practic .
Uite-l aici http://www.domo.ro/Electrocasnice/Home_Comfort/Umidificator_aer/DeLonghi/Umidificator_Delonghi_VH_400C

Vesti despre noi...crestem mari ,suntem f cumintei ,mancam bine ,dormim si mai bine noaptea -de la 21.00 la 5.30-6.00 cand mancam iar si dormim pana pe la 8.30.
A avut o saptamana cand nu se mai trezea la masa de la ora 5.30 si manca doar de 4 ori /24 de ore dar de doua zile a revenit la aceea masa.In rest ,iesim afara zilnic ,pana acum nu avem nici o zi in care sa nu fi iesit afara macar 45-60 minute si joi facem vaccinul de 2 luni cu o intarziere sin cauza mucilor (care au trecut datorita Batistei Bebelusului ).

Poze cu Luca http://www.flickr.com/photos/15354374@N06/show/

Pupicei!

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna seara Constanta!!!
De azi sant in co de odihna, o luna. Nici nu-mi vine sa cred, de doi ani de cand nu am mai stat in co o luna legat.Asa ca am luat in calcul un we la moeciu la sf lunii, sa serbam cu fast ziua de 1 decembrie.
Lulu(Alina) super pustiul iar freza lui..... m-a dat gata.

Fetelor am o problema cu papagalul. Mai are cineva papagal?
Help me!!!In seara asta la masa am vazut ca i-a aparut o galma pe corp, langa picior , m-am spariat ca e c-am mare. Stie cineva vreun veterinar cu pricepere la papagali?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Lulu pare super si ieftin pe langa ce am vazut eu pe net. Ideea e ca eu vreau unul care sa regleze singur umiditatea in camera in functie de temperatura din camera si cand ajunge la umiditatea optima sa se opreasca singur, sa ramana in stand-by, iar cand sunt probleme cu umiditatea sa o regleze iar, eu doar sa il alimentez cu apa sau ce ii trebuie. Adevarul e ca ce gasisem eu e 2 in 1 si umidificator si purificator si e peste 3 mil.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

roxa, si cum e cu lentilele?cat costa?cum le intretii?le scoti seara?ca ma tenteaza si pe mine


adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
Noua ne-a recomandat medicul pentru alergia Alexandrei si nu numai,un www.salin.ro/" target="_blank">purificator salina a aerului , chiar azi l-am comandat pe cel mic la 98 ron - Salin S2. Din pacate nu se regleaza singur, filtrul salin se schimba la 4-6 luni, citat de pe site:
"marirea rezistentei generale a organismului la raceli;
actiune generala desensibilizanta; in probleme alergice;
de mare ajutor in rinite, sinuzite, laringite;
rezultate favorabile in astm bronsic, bronsite astmatiforme, bronsite, bronsectazii, silicoze, recuperari in TBC, mucoviscidoza;
somn linistit, odihnitor, stare de confort psihic;
scaderea problematicii sforaitului;
reducerea problemelor respiratorii ale fumatorilor;
ajutor natural in renuntarea mai usoara la fumat;
calitate deosebita a aerului care devine proaspat si placut respiratiei, cu asigurarea unui ambient interior placut.", (toate indicatiile le gasiti pe site).
Noi il asteptam saptamana viitoare, promit sa va tin la curent cu eficacitatea lui.

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

quote:
Originally posted by Ontica Camelia

Buna!
Noua ne-a recomandat medicul pentru alergia Alexandrei si nu numai,un www.salin.ro/" target="_blank">purificator salina a aerului , chiar azi l-am comandat pe cel mic la 98 ron - Salin S2. Din pacate nu se regleaza singur, filtrul salin se schimba la 4-6 luni, citat de pe site:
"marirea rezistentei generale a organismului la raceli;
actiune generala desensibilizanta; in probleme alergice;
de mare ajutor in rinite, sinuzite, laringite;
rezultate favorabile in astm bronsic, bronsite astmatiforme, bronsite, bronsectazii, silicoze, recuperari in TBC, mucoviscidoza;
somn linistit, odihnitor, stare de confort psihic;
scaderea problematicii sforaitului;
reducerea problemelor respiratorii ale fumatorilor;
ajutor natural in renuntarea mai usoara la fumat;
calitate deosebita a aerului care devine proaspat si placut respiratiei, cu asigurarea unui ambient interior placut.", (toate indicatiile le gasiti pe site).
Noi il asteptam saptamana viitoare, promit sa va tin la curent cu eficacitatea lui.

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator



Pe ce site l-ai gasit asa ieftin? Pe humanmed.ro e 148 ron

Mergi la inceput