Gasca de Constanta (94)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Gata Cami am gasit pe salin.ro dar mai ieftin, 96 nu 98. Ha ha daca mai caut mult cine stie ce mai gasesc. Oricum mi-a luat umidificatorul+purificatorul Boneco 2055, dar pretul e prea mare pt. mine, 350 euro.
Ce ziceti fetelor? sa ma indrept si eu spre un purificator? Umidifica si el aerul nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Am mai pus cateva poze noi cu fetele.

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Buna!
Semnam condica "la seral" Voi cele "la zi" o semnati in cursul zilei la servici sau acasa, eu mai la sfarsitul zilei, saptamanii!


Alexia pregateste o serbare de toamna, peste vreo 10 zile! Sa vedem ce va iesi! Am emotii!

Lulu, am apucat sa va vad si eu un pic, ce frumos e puisorul tau! Creste ca din apa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

semnez si eu condica!
eu sunt cu ochii dupa cadouri ptr craciun,
efectiv sunt in ceata ptr fiicamea ce si-ar dori sau cu ce s-ar juca la varsta ei?!
am pomenit ca in sfarsit avem caldura in casa?....si e atat de bine....

jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Eu am vazut in noua oferta de la carrefour laptopul cu 15 activitati la vreo 70 ron. Ma gandesc sa il iau piticei mele dar apoi o sa fie bataie pe el ca o sa-l vrea si bebe si gagica nu o sa il dea. Si sa iau 2 la fel nu-mi vine. Si eu la capitolul cadouri sunt in ceata. Daca erau gemeni mergea sa iau 2 la fel dar asa cu diferenta asta mica de varsta nu prea merge ca e prea complicat pt bebe. Oooof grea treaba asta.
Fetele am mai intrebat dar n-am primit raspuns.Care stiti spuneti-mi si mie purificatorul umidifica aerul in camera sau doar il curata?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna gasca,
Aura ti-am trimis un PM
Crig ce face Mariuca?



Gabi mami de Bogdanel-Andrei(29.10.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Salutare gasca.
Am raspuns la PM-uri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineatza 1

Am trecut cu bine de prima noapte dupa vaccin .
Ne-am cantarit ,masurat ,toate cele : 6.700 , 62 cm ,suntem baieti mari de acum .

Spuneti-mi si mie va rog unde pot face un echo abdominal ,in afara de Ciufu si Dascalu ,ptr ca este f aglomerat la ele.....


Pupicei !
http://www.flickr.com/photos/15354374@N06/show/


Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

lulu vezi ca ti-am scris un PM. In C-ta doar la Domo ai gasit umidificator?
Ma bucur ca ati trecut cu bine de vaccin. Pt. eco nu stiu sa te ajut. Eu mergeam la Dascalu si chiar daca nu aveam programare stateam la sfarsitul programului si ma rezolva mereu. Incearca asa.
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

eu am fost ieri la dr pediatra numai eu, sa intreb despre dintii lui razvan.acu 2 seri primii 4 dinti de sus, in primul rand ca sunt foarte mici fata de restul, sunt un pic si mai negri, de la baut ceai.si am pus mana pe ei si am ramas masca.sunt tociti, macati, s-au mancat intre ei.numai astia 4.restul sunt albi, mari, frumosi.pediatra mi-a zis ca nu e primul copil, ca de la suzeta, ca de la biberon, si sa continui cu vigantol, si atunci cand or sa iasa cei definitivi astia vor fi impinsi de ceilalti.ca altii au ramas doar cu gingia pana au aparut ceilalti.am zis sa ma duc si la dr meu stomotalog sa intreb ce se intampla, daca se ocupa de copii sau e vreun stomatolog de copii.a zis ca nu se face nimic ca normal e mic, dar sa vin luni ca are o dr care a mai avut cazuri macar sa se uite sa nu fie afcetata radacina pentru ceilalti.eu i-am spus ca-l spal pe dinti dar sus nu ma prea lasa poate din cauza ca sunt mici periuta il freaca mai mult pe gingie si probabil d-aia.eram disperata.acum astept luni sa-l duc sa-l vada dr asta.ati patit asa?


adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput