Crisa, o fetita luptatoare-cont paypal

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chita spune:

Buna ziua.Multumesc Alina 71, multumesc tuturor celor ce ne ajuta si ne incurajeaza,avem nevoie de prieteni,crisa are nevoie de voi toti,rugaciunile voastre ii vor darui sanatatea mult dorita si asteptata,orice suma e binevenita,strop cu strop se face marea,asa si suma crisei pentru operatie.Mii de multumiri,aici povestea crisei www.crisa.ro mama crisei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:


Dragii nostri,
Multumim mult ca sunteti alaturi de mica Crisa!!!

Cum oare sa facem sa avem un cont paypal sau moneybookers?
Ne poate poate ajuta cineva macar cu un sfat?

Numai bine tuturor!

Cristina, mama Sabinei
http://www.crisa.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Si noi suntem alaturi de micutza Crisa! Sun convinsa ca Dumnezeu va avea grija de ea si operatia va fi un succes!
Chiar daca nu stau in bruxelle daca pot sa ajut cu ceva (chiar cu o simpla vizita la spital), am sa o fac din tot sufletul!
Doamne ajuta!





Beatrix si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chita spune:

MULTUMESC,BEATRIX,avem nevoie de cati mai multi prieteni din belgia ,si tu la fel ca nora sunteti minunate si va multumesc mult ,problema principala va fi franceza pe care nu o stim ,mi as dori sa tinem legatura .Crisa are nevoie de voi ,va rog s o ajutati ,pupici multi de la crisa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corynutza spune:

Am reusit sa fac un cont de moneybookers in euro pe numele Nicolae Banu,adresa de mail nicolae_banu@yahoo.com.Am adaugat un acest cont de moneybookers contul in euro deschis la BCR.Daca doriti sa depuneti bani in cont o puteti face si prin metoda moneybookers.Va multumim enorm ca faceti tot ce puteti sa o ajutati pe micuta Crisa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Mai am o idee pe care am discutat-o deja cu Vali (mama Crisei) si Corynutza): sa trimitem bani in plic, asa cum s-a mai facut si in alte campanii umanitare! Eu imi ofer adresa postala pentru oricine din Europa (si America, fireste, dar poate e mai complicat pentru fetele de acolo care ar prefera o adresa de pe continentul lor).

Daca doriti sa facem asa, spuneti, eu trimit pe PM oricui doreste adresa mea.

Beatrix, am deschis un subiect despre Crisa si pe Rombel (romanii din Belgia), l-ai vazut?



Noracu Andrei (20aprilie'99) si Victor (12iulie'01)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:


Nora, n-am stiut! n-am mai intrat demult pe rombel dar o sa intru!
Mi-a venit o idee dar nu stiu daca o sa prinda la belgieni! Sa fac cunoscut cazul in cadrul departamentului unde lucrez, daca si Chita e de acord bineinteles! Nu suntem decat vreo 50 dar daca ar pune fiecare cate 1 euro tot ar fi bine, zic eu! N-am facut niciodata asta dar ma gandesc ca incercarea moarte n-are! Daca nu prinde, asta e dar daca prinde e super!
Chita, astept raspuns sa-mi zici daca esti de acord cu ce am scris mai sus!


Beatrix si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Multa putere parintilor, si sanatate Crisei.Sa avem spor la bani, si sa vedem si ingerasul asta mic in Belgia fara furtunas.
Daca e nevoie de adresa mea de paypal , sunt aici.




Dantje & Martijn & Hannah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chita spune:

Beatrix,bineinteles ca sunt de acord orice suma e binevenita si contribuie la ajutarea crisei de a fi sanatoasa si ea ,eu iti multumesc din suflet ptr initiativa ta ,si multumesc tuturor care ne sunt aproape.Mii de pupici de la crisa tuturor-www.crisa.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:


Multumim frumos Dantje,

Ar fi nemaipomenit daca s-ar putea folosi si un cont de paypal!


Crisa va trimite trandafiri (facuti din tastatura, bineinteles)!

Cristina, mama Sabinei
Dantje si tie in mod special vrea sa iti trimita un pupic printesa Sabina, care acum e o domnisoara voluntara, ne pune la punct si se imbraca numai cu ce vrea ea.



Multumim mult din nou!

Mergi la inceput