M-am hotarat...........adoptie(43)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Azi e Sarbatoare!!

La multi ani tuturor Mihailor si Gavrililor!
Sa fie sanatosi..fericiti si sa aibe cat mai multe vise implinite..!



anda




"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sara76 spune:

LA MULTI ANI celor cu numele Mihai sau Gavril.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Borislava spune:

Ioanaalice, La multi ani lui Mihaita !!!!!! Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurie.

La multi ani tuturor Mihailor si Gavrililor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sara76 spune:

Mai stiti ceva de Andrada77?Ca parca nu de mult spunea ca i-a fost prezentata o fetita?Oare e ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

La multi ani pentru cei care poarta numele sf.Mihail si Gavril!

Sara nu zicea Andrada ca a dus fetita acasa?Sau ma insel?

Mami de Razvan(07 martie 2004)
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

La multi ani cu sanatate si multa fericire sarbatoritilor de astazi. Sa va deabunul Dumnezeu tot ce va doriti si mai ales fericire si liniste sufleteasca!
Eu inca mai astept un raspuns la scrisoarea mea trimisa sotului. O sa il mai las cateva zile si apoi o sa il abordez eu. Oricum am aflat "din surse neoficiale" ca este de acord cu adoptia, dar ca nu vrea sa le spuna alor lui. Cred ca a ajuns sa vada mai clar cum sunt ei de fapt si se poarta in consecinta. Sa speram ca va fi bine si pana la sf lui noiembrie o sa depunem dosarul de adoptie. Acum va fi ce va vrea Dumnezeu.
Pupici tuturor si o zi buna

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaalice spune:



Multumim de urari!

Pentru Mihaela lui Cetin La multi ani si sa creasca mare si frumoasa si cuminte!

ioana, mama lui Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sara76 spune:

Asi nu stiu daca Andrada a dus fetita acasa,m-as bucura sa fie asa.Poate o sa intre si ea pe forum si o sa ne spuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Buna seara dragele mele,
Am intrat doar sa va spun ca aseara si azi am vorbit cu sotul meu f serios despre adoptie. Chiar el a sunat si a obtinut o programare la DPC pt luni la ora 10. Sa ne consilieze, sa ne spuna ce acte ne trebuie (pt ca stiti si voi cum este: la cate bordee, atatea obiceiuri). Sper sa fie totul bine. Azi chiar am discutat despre modificarile pe care trebuie sa le facem in casa, despre ceea ce trebuie sa cumparam, ce avem de facut, etc. Numai ca sunt un pic nelamurita pt ca simt un amestec de bucurie, speranta si spaima. Oare facem cea mai buna alegere mergand pe drumul asta? Oare totul va fi bine? Sper ca DD sa aiba grija si de noi si sa ne gasim linistea si fericirea.
Pupici tuturor si week-end placut

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabineta spune:

Felicitari pentru ca v-ati hotarat... adoptie
Urmeaza multa birocratie si aveti nevoie de rabdare, dar dupa cat ati asteptat deja...
Dumnezeu va avea grija de voi si de copilasul care va asteapta


...las' ca ma fac eu mare

Mergi la inceput