FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

bine zuzoooo!!!bineee!!lasa ca te prind io la cotitura
hai sa ne opriim aci ca sa nu termenam capitolu
te puppp ma duc in pat la broscoi

Putin cu putin se aduna marea...


Nasica

Pana gasesti printzul, trebuie sa sarutzi toate broastele!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

'neatzaa!!
sa aveti o duminica minunataaa!!
ete va plangeati ca nu ma mai hotarasc odata sa devin unguroaicamai stiti veteranelor??
acu ca m'am hotarat numai scapati de mine
io cu mine terminam capitolul ca vaz ca voi ati fugit numai scrieti mai deloc..adica deloc,aviz veteranelor

Putin cu putin se aduna marea...


Nasica

Pana gasesti printzul, trebuie sa sarutzi toate broastele!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelianomis spune:

Salutari tuturor. Ce faceti?

Cris cum esti? Sa vezi ca totul va fi bine.

Liana te admir pentru optismul tau. INAINTE CU SUCCES!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

raportam o noapte grea ... si contractii .. am marit doza de Gynipral atunci... si No-spa .. pe la 4 au inceput fetele sa miste ... acum sunt bine zic eu...De dimineata am facut si ultima Dexametazona si Doamne ajuta!

daca apar Tustele... desi nu cred dupa cum ma simt azi.... o sa aflati... o sa trimita tati un SMS la una dintre voi... o sa fac anestezie generala sau rahi( depinde de mai multe cezariana nefiind programata) si n-o sa fiu in stare de vorbit si trimit SMS-uri, asa ca va rog sa nu va suparati pe mine
Am rugamintea sa transmiteti Sms-ul la Odisee de nov-dec, gravidute prin Fiv, la Gravidute de TM si la mamici de gemeni! mersi pt. intelegere.. mi-am facut testamentul.. dar nu nasc inca...



PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 20 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Hai Cris tinem pumnii in continuare, dar daca sunt deja doau linii eu zic ca e bebe sau doi!
Pussi linistita stai ca dorintele tale se vo rindeplinii, doar stii si nr meu de tel. Ei si mai lasa cu nasterea doar mai aveti 20 de zile. Domane ajuta

Va pup pe toate.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:


Fetelor intr-adevar sunt 2 liniute. Azi testul era mai pronuntat. Dar nu pot sa ma linistesc si sa ma bucur. Pentru ca tot am scurgerea asta cand maronie, cand rosie, cand cu chegulete micute.
De abia astept sa vina maine dimineatza si sa merg la doctor. Ma duc la 7.30 fac bHCG si pe urma il astept de Zadori sa vedem ce zice.
Va multumesc pentru si incurajari.


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szegedwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras
Uite de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Criss stai linistia ca liniile acela nu se insala, petele pot fi si de la implantare. Fiecare organism reactioneaza altfel. Apropo in a citea zi esti de la ET? Sa treaca cel putin 10 zile de al ovotrelle, ca sa nu de eroare testul.
Pup si tin pumnii.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Magduta sunt 14 zile de la ovitrelle azi. Deci sigur nu e de la ala ca m-am gandit si eu. Sunt z10 de la ET. Iar ovitrelle l-am facut cu 2 zile inainte de punctie.


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szegedwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras
Uite de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Cris eu cred ca e de bine, daca ai deja doua teste cu doua liniute, efectul ovitrelului s-a dus deja, gata esti !
O sa scapi tu si de pete, cu stat in pat si progesteron, multe gravidute au trecut prin asta! Abia astept sa ne zici maine rezultatul de la bHCG! Doamne Ajuta! Ai grija de tine si de puiuti!
burtik!

Ioana
poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pai atunci Cris lasa gindurile negre pina cel putin miine ce ai o certitudine mai mare. dar parerea mea e ca petele sunt de la implantare. Hai stai linistita si crede in continuare.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput