FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

crisis felicitari !!! ungurele felicitari si tie! Sarcina usoara si sau sanatos(-i) !!!
]

maine nu nasc ca stau pe Dc sa vad valoarea



PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 20 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula33 spune:

Unguru bun venit la !
Cris !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Fusei la botez, la inmormantare (ce sa faci asta e viata, unii se nasc, altii mor, asta e legea firii !) si intrai si eu sa vad ce se mai aude pe aici !
Cris - sa te bucuri ca n am pariat draguto, ca ai fi pierdut ! nu ai inteles din mesaj ca m am incapatanat sa scriu cu diacritice( sa se inteleaga si in final tot n a iesit ce am vrut); am vrut sa ti spun ca te am cunoscut dupa fata ca esti gravida, nu dupa pofta de mancare sau burtica ! am eu un secret care nu da gres ! pete maronii si cheaguri am avut si eu de mai multe ori in timpul sarcinii ; FELICITARI si ai grija de tine ! FELICITARI si taticului !
Magduta -

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Cris, Doamne-ajuta sa fie testul de maine pozitiv! tin pumnii strans sa se confirme!
Pussilina, mama, stai tu fara griji, ca anunt eu si pe cine nu vrea sa stie dac-o fi ceva! pana una-alta, stai cumintica la patut , poate trec contractiile alea nesuferite! muuuulta sanatate tie si la Tuste!



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip(27 iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

quote:
Originally posted by crisis81


Fetelor intr-adevar sunt 2 liniute. Azi testul era mai pronuntat. Dar nu pot sa ma linistesc si sa ma bucur. Pentru ca tot am scurgerea asta cand maronie, cand rosie, cand cu chegulete micute.
De abia astept sa vina maine dimineatza si sa merg la doctor. Ma duc la 7.30 fac bHCG si pe urma il astept de Zadori sa vedem ce zice.
Va multumesc pentru si incurajari.


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szeged
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras
Uite de ce?





DOAMNE, CRISIS, FELICITARI, FELICITARI, ESTI GRAVIDUTA, O SA FIE BINEEE !!!!
stai linistita, pune utrogestane, menajeaza-te, fi cuminte, o sa fi mamica, FELICITARI !!!

va pup pe toate!

ZOZOLINA

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

COUNTING THE DAYS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Crisis + Unguru FELICITARI!!!!DOAMNE AJUTA SA FIE TOTUL BINE!

Liana

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

suntem aici cu pumnisorii stransi pt. crisis si unguru .. si din burtic

andicule mersi! Cum vrea DD ... ca daca ma stresez ...nu rezolv nimic, oricum nu merg pe cezariana programata decat dupa 37 de sapt. + 1 zi ... pana atunci stau cuminte cu bagajul facut!

in final tot la Szeged ajung cu cumparaturile pt. Tuste ... ne-am hotarat clar cu tati.. sunt prea mari diferentele de pret fata de aici ... asa ca la 2-3 sapt. dupa cezariana vin... sa vedem pe cine mai gasesc pe acolo!



PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 19 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Hai Cris!!
Doamne-ajuta!!

Ela.. in 20 sapt. cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

HAICRIS!
SA TE AJUTE DUMNEZEUL!
.
blankar21cu ANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

cat dureaza testul asta???



PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 19 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput