FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sandica spune:


Crisis tin pumnii, poate ne vedem. Eu am programare marti la 14.
Magdaaaaa te-am sunat azi....oricum vorbim la telefon pana plec.
Pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Sanda uite acu am ajuns acasa. Ma bucr ca pe marti ai programare , al treilea incercare trebuie sa fie cu succes. Si bineinteles testul maybebaby ramine valabil sa il cumperi daca iesi pina in suma de 90 RON ( 900000 lei vechi) si dou abucati cum ti-am zis ca mai trebuie si pt altcineva. Iti multumimmmmmmmmmmm !!!!!!!!! Te sun miine

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Sanda e pt tine mesajul doar in loc de rosu am selectat culoarea galbena.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Va multumesc tuturor pentru incurajari!
Eu inca am o scurgere maronie desi nu ma mai misc din pat. Aseara mi-am pierdut sperantele de tot, dar le-am recuperat azi dimineatza cand a aparut o a doua liniuta pe un test de urina foarte vaga, aproape invizibila, dar totusi prezenta.
Credeti-ma ca m-as bucura! Dar nu pot pentru ca nu se opreste scurgerea asta si mi-e tare frica...Am eliminat si niste chegulete foarte micute, milimetrice si nu imi permit sa-mi fac vise.
Cu doctorul nu am putut lua legatura, dar de la clinica mi-au zis ca dc nu curge sange nu e problema si sa stau linistita.
Va pup si va iubesc! Astept pareri! Va tin la curent...


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szegedwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras
Uite de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

io n'am pareri..am certitudini
da tac draq din guranumai zic nikaastept..adica asteptam ..io si grasu sa bemmm si sa mancamm..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca nu mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Doamne-ajuta Cris!!
Daca tu vezi o a doua liniuta-inseamna ca e ceva acolo!!Acum..stai cuminte in pat!!Doar la ai voie!..Desi..daca e ala de olteanca alaturi de tine-sunt sigura ca nu faci nicio miscare neautorizata!
si aveti grija de voi fetelor!
Edit:Ete ca auzi ca vorbesc despre ea!!

Ela.. in 20 sapt. cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

zuzoooooo invatasi ungureste muma? cum esti fata?????""sogura""
asta inseamna pe ungureste ori miros ori cumnatadepinde in ce context stiu io ca intrebai pe sefu..alias "unguru"

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca nu mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Ete fata ce vazu ea!!Mai rotunjeste omu' si litere de foame!!Glumesc..sunt ghiftuita!Am facut varza calita cu scaricica afumata si trase Dan si-un pui de mamaliga....Explodez!!Ma puse de mai mancai si ciocolunga cu mere caramelizate si scortisoaraCraaap!!
Asa..acum ca va facui pofta pot sa ma culc linistita ca si voi m-ati facut sa la pizza aia!!


Ela.. in 20 sapt. cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

aoleuuuu!!aoleuuu!!ce draq imi facusi zuzooo????
ma omorasi!!gata!!!
m'am dat draq maine ma pune criss sa'i fac varza calitaaa si mamaligaaa..si..si.."ungureee"acu chiar ca ne'am dat draq



Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca nu mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Asta era si ideea!!Acu' sa va vad-pe unde scoateti camasa!!
Cris mama..daca nu gasesc varza acra..pune-i sa-ti faca macar o saramura de pui cu mamaligutaChinuie-i putin!!
acum..dar maine vin si cu alte idei..Hihihihi..



Ela.. in 20 sapt. cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput