FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Imi cer scuze ca o sa copiez mesajul care va aparea poate maine al ungurului pt ca el este inca moderat..dar fiind o urgenta sper sa intelegeti..va multumesc..


"unguru"...
"""Buna... am si eu o mare curiozitate. Cat de ingrijorat trebuie (sau nu) sa fiu daca sotia mea are niste sangerari si un fel de cheaguri foarte mici fiind la 9 zile dupa FIV (deci inca nici nu stim rezultatul)? A mai patit cineva asa ceva?""""

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca nu mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

in adancul sufletului meu sunt sigura asa cum le'am spus si lor2 ca totul va fi bine..
ne'am cunoscut..ne'am placut..ne'am distrat ..doua nebunee..si nu vreau !!!!pt nimik in lume nu vreau sa sufere..
am fost mana in mana peste tot..a suferit alaturi de mine...
offffffffff Doamneeeeeeeeeee te rog din tot sufletul ,,am ratat eu .ok..asta e..io merg inaintee..dar te rogg..te rogg doamne...fa sa fie bineeeee..
nu vreau sa fie altfel pentru ea...nu vreauuuuuuuuuuuu!!!
de cand incepu sa piarda pete..pete..parca nu mai sunt om..ma rog intruna sa fie bine..sa fie asa cum si'a dorit..stiu ca multe fete au patit asa..inclusiv eu..si am reusit toate care am patit..
va reusii si ea daaaaaaaaa..pt ca TREBUIE!!!!

iertare..dar simteam nevoia sa spun..sa ma descarc...
Doamne ajuta!!!fa minuni!!inca mai exista minuni!!!!!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca nu mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

legaturoooooooo stiu ca pt. tine pete inseamna groaza ... dar sunt fete care desi au sangerat ... erau gravide, una esti tu, alta Lachi ... Asa ca trebuie sa speram... asa cum ai spus-o!
Crisis scuze ca ma bag... cat utrogestan iei? progesteron injectabil faci? eu ti-as sugera sa mergi acum dimineata la clinica si sa vb cu dr., daca nu e Zadori e Krisan ... si poate iti mareste doza de progesteron ... sau pe pune sa iei si oral! Si ar fi bine sa stai in pat la orizontala! Efort nimic.........




PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 22 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

si nu nasc.. am vomitat toata noaptea...daca de asta tine nascutul!



PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 22 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

'neatza!!
legaturilorrr tu stii ca io sper pana in ultima clipa..nici pe criss nu o las..
astept sa se trezeasca si il pun pe unguru sa\l sune pe Zadori..
va puppp!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca nu mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

unguru, bine ai venit! si eu cred ca ar fi bine sa vorbiti cu dr. acum de dimineata. stiu sigur ca la clinica este dr. krizsan in aceasta dimineata, asa ca luati legatura cu ea. probabil ca va mari doza de progesteron. utrogestanul este bine sa il ia oral daca a aparut sangerare. si calciu de 1000 mg efervescent si vitamina c 1000 mg efervescenta, cate o tableta pe zi. si cel mai important: cat mai putin stres ca totul va fi bine, sunt sigura de asta! doamne ajuta.
va pup pe toate si sper sa aud doar vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Cris sunt alaturi de tine si eu si ma rog sa fie totul bine, petele pe care le ai sa prevesteasca sarcina! Iti tin pumnii! Stai cuminte si ai grija de voi! Si sa il sunati pe Zadori, sa va spuna ce sa faceti, poate e nevoie de mai mult progesteron.
Va

Ioana
poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Hello.

Unguru, bine-ai venit si iti doresc si eu sa te intorci tatic in devenire!
Cris, va tin pumnii strans si sper sa nu fie decat pete de implantare! stai linistita si fii optimista! DOamne-ajuta sa fie bine!

tuturor!



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip(27 iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Unguru bine ia venit intre noi. Iar si parerea mea sa il sunati pa dr sau daca nu e e sigur doctorita si ea va stii ce sa faca.Defapt sigur progesteron in plus. Doamne ajuta.
Liana
Chiara
Pussi
Ioana

Fetelor o lamurire de la voi. Sunt is eu in ceata : de vreo trei ziel ma tot patez cu ceva maro ca ininte de cm , dar duap Et ce mia- venit cm acu ar trebui sa fiu abia la ovulatie. Oare ce se intimpla? Stimualrea a fost mai lunga decit cea normala, is oare organismul sa fi "tinut minte" cicluriel anterioare si sa imi vina conform acelor data? Nu stiu ce sa cred , eu aveam cm peste 30-33 de ziel acu imi vine la doau saptamini???

Va pup pe toate.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput