FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amelianomis spune:

Va pup fetelor! Ce mai faceti? Ce planuri de weekend aveti?

Cris Sper ca nu te-am suparat. Daca da, imi cer scuze. Poate ma exprim mai sec dar am niste emotii.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

amelianomis stai linistita! Cum sa ma superi? Dimpotriva mi-a placut la nebunie teoria ta si sunt de acord cu ea. Si am vorbit serios, as face orice daca as sti ca iese pozitiv


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szegedwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras
Uite de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

CRISIS nu mai zi "daca" va iesit pozitiv,trebuie sa crezi ca "sigur" va iesi pozitiv,

fetelor nu stiu daca v-am mai spus dar va spun acum,cand am facut eu fiv-ul au mai fost 2 fete care au facut o data cu mine si inca una care a facut inseminare si toate am ramas gravidute,azi m-a sunat alta tipa care a facut tot la clinica asta are 38 de ani si a reusit si ea,nu stiu ce are dr asta sau biologa dar vad ca multe fete reusesc din prima cu acest medic,sa-i dea D-zeu sanatate si sa o tina tot cu asa reusite mari,eu ma bucur ca l-am cunoscut ca cel la care mergeam inainte a reusit sa ma bage in depresii.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unguru spune:

Buna la toate fetele! Chiar daca nu am scris niciodata va citesc de foarte mult timp si va cunosc dinainte sa va citesc vre-o data din povestirile sotiei care va las pe voi sa ghiciti cine e.
Inainte mi se ridica parul in cap cand auzeam de forum pentru ca din cauza voastra era tot timpul calculatorul ocupat si mereu ma duceam la culcare singur dar de cand va citesc s-au cam schimbat lucrurile si acum ne batem pe calculator care sa vada primul "ce-au mai scris fetele". Multumita voua am ajuns aici si ca sa ma revansez fata de voi va stau la dispozitie cu orice mai ales ca acum sunt in Szeged si vorbesc si limba, asa ca nu va sfiiti! Atat deocamdata toate fetele!

DobreS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delfinutza spune:

Unguru...esti cumva sotul lui Crisis???
Crisis tin pumnii stransi,stransi ...si sa fie testul pozitiv
Lianoooooo....puuuuppp fata
si celalalte fete
Pussi sa ai grija de tuste

Delfinutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

unguru bine ai venit ai intrat in "secta noastra"
azi ma gandeam ce putin mai este pana incepem ...mai vine cineva in szeged la sfarsit de luna?
va pup p toate

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

delfinuta cica ne pregatim de marea intalneala ... ca de 48 de ore n-am vomitat si ca ne apasa tare pe .. dar eu zic ca mai stam asa!
unguru bun venit Sa dea DD sa fi primul tatic care scrie la acest subiect!
cornelia tu pe 24 pleci? cat stai? Noi tocmai ne-am hotarat ca la 2-3 sapt. dupa nastere, depinde cum imi revin eu dupa cezariana, sa mergem la cumparaturi la Szeged .. ca-mi trebuie mai multe! Asa ca avem toate sansele sa ne vedem!




PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 22 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Unguru bine ai venit
Fetelor aveti grija ce scrieti avem si unguri printre noi( adica baieti). Crisis trebuie sa-ti faci retea de calculatoare in casa .
Pussi stai cuminte inca cateva zile.
Va pupam pe toate

Tia si Daria
www.flickr.com/photos/12598413@N07/?saved=1" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va pupp pe toatee..
vazui lumeee nouaa
breee aparura unguri pi la noi?????
pai hai sa'i primim cum se cuvine..asea ca pi la olteni..
breee ungure bine venisi pi la noi..stai asa..ca ti'as zice io multe.."ca ti se tine din putzin..ca...caaaa..da acu am o stare ..de kk,,parol!!!da imi revin si'ti spun mai multe..
da pana revin iti spun doar atat..io's sigura ca vei deveni tatic!!!!siguraaa!!
offf..atatea..viseee urate!!..atatea necazuri!!!!vesti proaste!!toate astea le'am intampinat impreuna..si au reusit sa ne tina legatii..si asa vom ramane toti 4..asea ca impreuna vom reusii..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca nu mai vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unguru spune:

Va multumesc mult pentru primirea calduroasa pe care mi-ati facut-o . Vreau sa va deranjez cu o intrebare: ce sa inteleg din faptul ca in seara asta Cristina a inceput sa aiba o sangerare usoara (nu ca la cm) si este in ziua 9 abia. Astept raspuns de la voi cat mai repede. Oricum dimineata la prima ora il sun pe Zadori sa-l intreb si pe el. Sper sa se opreasca pana dimineata... Noapte buna!

DobreS

Mergi la inceput