FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Andicu- mersi pt. raspuns, asa m am gandit si eu ca i cam mare dar tot raul sper sa fie spre bine ! stiu ca cam devreme dar tu ce faci nu te gandesti si la o fetita, sper sa nu lasi sa treaca 10 ani ca mine !




In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Andicule multumesc! Sti ca-ti datorez decizia mea. Daca nu erai tu, daca nu era bebe Filip nu ajungeam aici.
Pussi, Adela, Internet, Mi-ka, Daniela si celelalte reusite...Multumesc tuturor! Voua celor care scrieti aici ca sa impartasiti cu celelalte experienta voastra va multumesc ca sunt insarcinata!!! si voua celor care inca nu sunteti va doresc si ma sa ma urmati cat mai repede!



www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602928535480" target="_blank">Ziua rezultatului,www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szeged,www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007,www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007 ,
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra,www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602666367220" target="_blank">Botez finutzu,www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602666343022" target="_blank">Animalutzele mele!,Multe poze

In asteptarea ingerasilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

CRISIS, FELICITARI! Ai fost o fata norocoasa. Sa fii asa toata viata!
Nu uita ca te astept la un ceai in drum spre casa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Dariaioana, nu chiar 10 ani, dar vreo 3o sa mai astept! sa-mi revin dupa tratamente, cezariana si bebe mic ( m-a mai speriat si depresia de care nu mai scap, vine si pleaca)si nu in ultimul rand, mai si costa destul! Imi doresc f mult si al2lea bebe, sa dea DOmnul sa fim sanatosi si sa ne mai dea unul, dar nu inca!
Cris, , hai ca ma emotionezi! ma bucur mult ca ai reusit din prima!
Cornelia, urmezi!

tuturor!



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip(27 iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Acum am vazut pe cineva de care mi-era dor!..
Moni, ! ce mai faci? ce mai zici?



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip(27 iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Si mie imi era dor de tine, andicu. Sper ca esti o mama fericita si ca ai trecut peste probleme.
Eu sunt bine, scriu pe forum de la pranz ca poate asa nu ma mai cearta fetele ca am disparut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

ce-mi place ce citesc
aveam nevoie de vesti bune si da eu urmez.....mai e un pic pic
unguroaicelor abia astept sa ne vedem
andicu
pussi cum e?ce fac tustele?
daria,magduta si toate fetele
cine mai vine la sf de noiembrie la szeged?

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

simona inca nu stiu ce voi face..momentan sunt pe tusha o lunaom vedea ce va zice atunci...si pe 28 voi fi aci
Moniiiiiiiite puppp si mie imi era dor de tineee pupp


Putin cu putin se aduna marea...


Nasica

Pana gasesti printzul, trebuie sa sarutzi toate broastele!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Daria eu zic ca analizele sunt ok , si alsa FSH-ul ca e bine, cum ziceai sa nu ma strsez??? Ha??? Si tu ce faci??? ei eu vreau reusita, si de dat asta asa va fi.Legat de test , nu stiu ce sa iti zic, e mai accesibil ca pret si am zis ca vreau sa incerc orice metoda posibila in a face bebe.Iar de imagien, paote ii trebuie un timp sa se modifice, sau sa se stearga de pe fond,sau poate daor atunci cind pui o alta proba.
Liana sa ai succes De test a, rugat-o pe Sandica sa se uite prin farmacii.
Pussi, Andicu, Chiara si toate fetele ( nu v amai insir ca sunteti multeeeeee)

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

crisis81, felicitari din suflet si de la noi pentru sarcina!!!
Sa ai grija de tine, sa te rasfeti !!!
Pupici dulci



_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput