FIV in Ungaria 25

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuculucu spune:

salutare fete dragi si vesele!!!!

popica multumesc mult pentru raspunsul tau. si eu sunt de aceeasi parere, si cred in reusita. la noi e distanta mai mare de la ultimul e.t. dar nu cred ca are asa de mare importanta. tu pana la urma ai unu sau doi? ca nu am gasit pe unde ai povestit ...
oricum felicitari, sarcina usoara si multa sanatate pe viitor!!!

crisis: de felicitat te-am felicitat, acum as vrea sa te intreb ceva: avand in vedere ca si tu ai endometrioza ca si mine, ai primit cumva vreun tratament de sustinere diferit?> din cate stiu eu (s-ar putea sa ma insel) la cele cu endometrioza exista niste hormoni feminini in plus. poate vorbesc prostii, dar eu cred ca tratamentul meu de sustinere la fiv nu a fost suficient. am luat 6 utrogestan ovule pe zi, si poate trebuia sa iau mai mult. dr,. meu nu a prea discutat cu mine referitor la acest aspect: cum afecteaza acei hormoni(cred ca estrogen) momentul nidarii? la mine a fost inceput de sarcina si apoi am eliminat. daca stii amanunte, sau daca ai vorbit cu Zadori pe tema asta te rog sa-m spui si mie. Mersi

magduta: pupici si de la mine?

oradea ce face? nimeni nu mai raspunde??

pupici la toata lumea si tine--ti-mi pumnii pentru histeroscopia de maine la budapesta.

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

tuculucu, bafta maine la histero! tin pumnii si ma gandesc la tine, sa mearga totul bine.
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Tuculucu bafta muuuuuuuuuuulta la histero.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

LIANA si CRISIS am vazut ca vreti sa ne faceti invidioase, v-ati facut poze cu Ianos.

PUSSI am luat-o pe urmele tale nasol, sa speram ca nu tine mult.
BORZASIMO noi ne-am distrat de minunte, se vede si in foto.

TIA ce este cu tine? Apari din ce in ce mai rar. Nu te lasa Dorel? Sa aiba grija ca voi sunteti majoritatea.

Ade 33 s RARES + DARIUS si CAIUS

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

buna seara,
in primul rand trebuie sa o felicit pe cris, sa de-a domnul sa ai o sarcina usoara, dusa pana la termen si apoi sa te bucuri de bebelus(i) sanatos si frumos, o meritati si tu si sotul tau, ma bucur enorm de mult pentru tine, bravo!!!
eu intru din ce in ce mai rar, dim motive de printese alintata, care isi vrea mama tot timpul langa ea. Nu mai pot face mai nimic, dar tot mi-e draga si o iubesc de mor.Am mai pus niste poze mai recente daca vreti sa o vedeti...
va pup si sper sa intru cat mai repede cu putinta...


Pussi eu pun de acum majoretele in functiune,nu vreau sa pierd ocazia...

poze cu noi
[url]

DANA , mama de printesa Alexandra (1 octombrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

ADELA arati minunat, se vede si lenu pe acolo dar nu si fata am recunoscuto dupa pantofi si corset, si ce sa mai zic ai doi puiuti superbi,din cate am inteles nu mai ai mult, nasti cu cezariana sau natural.
Eu astept sa imi fac analizele, dar timpu asta parca sta in loc, nu mai am rabdare te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

buna dimineata.. vreti ? noi am baut deja

diseara mergem la dr. ... sa vedem ce ne zice, mai stam sau iesim.. desi de dimineata le-am explicat la Tuste ca e frig tare afara si sa mai stea la garsoniere!
cris asteptam valoarea de azi ... sa vedem cati sunteti!
andicu va pupacim si noi!
daniela vrem poze noi cu Printesa ... mersi de galerie, dar poate mai stam putin!
legaturooooooo ceva de papa?? azi vine buni .. si o sa comand supita de pui si salata de beof...
cornelia sus moralul ca tu urmezi la Poti sa vezi Amr-ul meu pana in 24...
magduta cum esti?
moni gata concediile? sau mai ai vreo saptamana?
adaca imi pare rau.. sper sa nu ajungi ca minenu vreau eu sa fac epidurala.. am motivele mele!
tuculucu bafta la histero!



PUSSI 34+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 17 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

Pussi noi facem galerie mai devreme , nu pentru ca as vrea sa va grabiti, ci pentru a nu pierde ocazia, intru foarte rar pe net. Lasa bubulinele sa mai creasca, sa iasa grasunele. Poze noi am pus in album la semnatura... va pupam

Liana si de la mine si de la Alexandra
Cornelia iti tin pumnii si

poze cu noi
[url]

DANA , mama de printesa Alexandra (1 octombrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor! Vin si eu cu voi la ca apoi plec la

Daniela am vazut pozele cu voi, fetita ta e o scumpa , sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa!
Pussi inca nu-ti fac galerie, ca poate fetele tale mai vor sa stea la mami in burtik!
Cris iti doresc azi un bHCG care sa anunte asa cum iti doresti tu! burtik
Tuculucu bafta azi la histero!

toate fetele!

Ioana
poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popica_78 spune:

Tuculucu, azi dupa-masa sper sa vedem cati sunt dar din valoarea BetaHCG eu banuiesc ca doar unul.

Si eu am endometrioza, si tratamentul nu a fost diferit, ci 6 Utrogestan, Magne B6, Vit. C si Elevit.

Bafta la histero, si ... multumesc de felicitari!

Crista

Mergi la inceput